Soğan kürüyle hamile kaldım

Pcmdmdfm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2019
5
4
35
Merhabalar.Hamile kalmak isteyenlere umut olması adına paylaşmak istedim.Polikistikover,guatr çok sayıda böbrek kistim olmasına rağmen soğan kürüyle hamile kaldım.Adet bitiminden 2 gün sonra hergün sabah akşam aç karnına soğanı 2 ye bölüp bir buçuk bardak kaynamış suyun içine atıp 5 dakika kaynatarak ılık olacak şekilde içtim ve sonraki ay regl olmadım hamile olduğumu öğrendim.Hamile kalmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Merhabalar.Hamile kalmak isteyenlere umut olması adına paylaşmak istedim.Polikistikover,guatr çok sayıda böbrek kistim olmasına rağmen soğan kürüyle hamile kaldım.Adet bitiminden 2 gün sonra hergün sabah akşam aç karnına soğanı 2 ye bölüp bir buçuk bardak kaynamış suyun içine atıp 5 dakika kaynatarak ılık olacak şekilde içtim ve sonraki ay regl olmadım hamile olduğumu öğrendim.Hamile kalmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.
Sogan kuru uygularken ilişkiye girdin mi canım düşük falan yapıyor diyorlar doğru mu

2 günde bir ilişkiye girdik yumurtlama gününe denk gelmesi için,6 haftalık hamileyim düşük riski yok şuan için
Inşallah sağ salim kucağına alabilirsin canım bende deneyeceğim bir arkadaşım bu kuru uygularken ilişkiye girme kur bittikten sonra gir demişti ama sende bisey olmamış inşallah bende de bisey olmaz 🥰

Merhaba ben Saule Makasheva Kucukozer,eşimle bebek sahibi olmak istedik , endekronoloji testlermizi yaptırdık ve herhangi bir sorun olmadığını söyledi doktorumuz, daha sonra kadın doğum uzmanlarına da muayene oldum, eşim de gerekli sperm testlerini yaptırdı ve hala bir sorun olmadığını gördük, çocuk sahibi olmayı çok istiyoduk ve çevreme bundan bahsettim, bir yakınım bir ürünleri almayı önerdi, başta eşim olmak üzere pek inandırıcı değildi ve bir dönem sonra kullanmaya başladık,yani yaklaşık bundan dört ay önce kullanmaya başladık ve şuan yedi haftalık hamileyim,ailecek çok mutluyuz, sizlere de tavsiyem,eğer gerekli muayeneleri yaptırdınız ve bir sorun yok ise bu ürünleri kullandığınızda mutlu sona ulaşacaksınız.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2019-12-10 at 14.38.45.jpeg
    WhatsApp Image 2019-12-10 at 14.38.45.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleyen: Moderatör:
Canım peki kaç gün kullandın

X