Sol mememde ağrı

BUSEDEN

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mart 2013
330
196
Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce, adet bitiminden 3- 5 gün sonra sol mememde zonklama seklinde agri başladı. Bu agri zaman zaman yer değiştiriyor. Bazen koltuk altına, nadiren koluma ve bazende bounutun sol tarafına vuruyor. Yaklaşık 20 sene öncede meme agrisi olmuştu ancak sadece memede vardı. Doktorlar herhangi bir neden bulamamışlardi..kendimi ancak ikna ettim ve yarın doktora gideceğim. Ama korkuyorum...

Korkmayın, teknoloji çok ilerledi. Ayrıca en kötüsünü hemen düşünmeyin. Basit bir üşütmedir belki. Ihmal etmemeniz tüm kadınlarımıza ders olur umarım. Hayırlı haberlerinizi bekliyorum.

Korkmayın, teknoloji çok ilerledi. Ayrıca en kötüsünü hemen düşünmeyin. Basit bir üşütmedir belki. Ihmal etmemeniz tüm kadınlarımıza ders olur umarım. Hayırlı haberlerinizi bekliyorum.
İnşallah hayırlı haberler verebilirim...

koltuk altnızda bir beze olabilri yağ bezesi yada bir kıl dönmesi de ağrı yapabilir.benımde arasıra zonklar sonra geçer ama bu yumurtlamaya yakındır.

Bazen böyle endişe verici durumların altından çok basit sebepler çıkıyor. Arkadaşımın göğüslerinden bir anda kan gelmeye başlamıştı. Bu korkunç durumun bile sebebi basitti her yerde kanser belirtisi yazmasına rağmen. Süt kanalında küçük bir sorun vardı sonrasında geçti gitti. Kendinizi sıkmayın en yakın zamanda doktora gidip sebebini öğrenin rahatlayın. Çok geçmiş olsun umarım kötü bir şey çıkmaz. İyi haberler verin bize.

Aynısı bendede var ilk gidisimde bekardim yağ dokusu fazla dedi ikinci gidisimde aglaya aglaya gittim ağrıdan kalpten supelendiler bişey çıkmadı meme ultrasonu çektiler temiz çıktı üçüncü gidisimde kitle gibi bişey dedi önemli değil dedi ağrı kesici verdi hala ağrir ara ara iki çocuğum oldu ikiside Sol tarafı emmek istemiyor hatta küçük kaldı o emilmeyince çokta korkma ins bişey yoktur doktora gidince rahatlarsin ins

Merhabalar. Doktor mamografi ve ultrason istedi. Ancak henüz mamografi sonucunu alamadık. Ultrasonada ileri bir tarih verince ultrasonu özel de çekildim. Ultrasonda fibrikistik eko patern diyor. Henüz mamografi sonucu çıkmadı. Ama o kadar şiddetli agriyor ki anlatamam. Dis ağrısının memede ki hali. Bazen koluma bazende boynumun yan tarafına.

Merhabalar arkadaslar. Doktor mamografi ve ultrason istedi. Ancak henüz mamografi sonucunu alamadık. Ultrasonada ileri bir tarih verince ultrasonu özel de çekildim. Ultrasonda fibrikistik eko patern diyor. Henüz mamografi sonucu çıkmadı. Ama o kadar şiddetli agriyor ki anlatamam. Dis ağrısının memede ki hali. Bazen koluma bazende boynumun yan tarafına.

Merhabalar. Doktor mamografi ve ultrason istedi. Ancak henüz mamografi sonucunu alamadık. Ultrasonada ileri bir tarih verince ultrasonu özel de çekildim. Ultrasonda fibrikistik eko patern diyor. Henüz mamografi sonucu çıkmadı. Ama o kadar şiddetli agriyor ki anlatamam. Dis ağrısının memede ki hali. Bazen koluma bazende boynumun yan tarafına.
Çok çok geçmiş olsun. Umarım korktuğumuz gibi değil. Modern tıp çok ilerledi, yorucu bir süreç olur ama atlatılıyor. Içinizi karartmayın.

Merhabalar arkadaslar. Doktor mamografi ve ultrason istedi. Ancak henüz mamografi sonucunu alamadık. Ultrasonada ileri bir tarih verince ultrasonu özel de çekildim. Ultrasonda fibrikistik eko patern diyor. Henüz mamografi sonucu çıkmadı. Ama o kadar şiddetli agriyor ki anlatamam. Dis ağrısının memede ki hali. Bazen koluma bazende boynumun yan tarafına.
Aynı şikayet bu ara bende de var
1 yıl olmuş siz konuyu açalı
Sebebi neymiş bende şu an doktora gidiyorum aynı şikayetten

Hala ağrıyor mu

Merhaba, çok geçmiş öncelikle, 1 yıl olmuş yazalı ama bende aynı sikayetten muzdarip olunca Bi sormak istedim, bende aynı ağrıları yaşıyorum ve sürekli yanma şeklinde Bi ağrı oluyor sol göğsümde, korkuyorum doktora gitmeye kötü bişey çıkar diye, siz gittiniz mi doktora, sonucunuz iyi olmuştur umarim

X