Son Konuşmayı Ben Mi Yapsam Yoksa Dek Sussam mı?

bubendegilim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
1.535
4.413
Beni asla örnek almayın ama ben içimde be var ne yok kusar öyle bitiririm. Aynısını yaşadım , tabi sizin kadar yapmadım ama biraz alttan aldım. Sonucunda yapmasaydın oldu olay. Ben üzüleceğime o üzülsün.
 

Visenyaa

Guru
Pro Üye
21 Aralık 2014
5.249
11.425
kirk kere düşünmeye basladim acaba yanlis algılar mi diye...
Eee bu yakın arkadas, dost olmaktan cıkmıs. Benim en yakın arkadaşım bana küfretse haklıdır acaba naptımda etti ağzıma derim. Sizin olay aşmış artık.

Çok arsızlaşmış onun böyle olmasının sebebi de sizsiniz. Siz öyle davranmasına izin vermişsiniz. Uzaklasın ve sonsuza kadar susun.
 

Mrsay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
296
411
Sürekli içinizden keşke deseydim diye düşünüp duracaksaniz içinizi boşaltıp rahatlayın bence. Ha o baskın çıkar da aynı şeyi tekrar yaşarsanız bilemem tabii
 

Mistik hanim

Her birimiz kendimize ait bir Evrenin içinde
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2019
3.428
7.603
Kesinlikle ne olduysa oda %100 haklı olduğunu düşünuyor ama su var ki yillarca hep o kirıldigindan dem vurdu ama ben sadece o bana sayip dökerken belki kendimi tutamayip bir kac kirginligimi belirtmisimdir ama simdi son olaydaki haklilik payi yüzünden (ki onun hakliligida yillarca bana yasattiklari yuzunden belkide bi an gururuma kapilip yaninda olmayisim yuzunden yaşandı)bu da şimdi herseyiyle beni kötu insan düşuncesiz insan konumuna getirdi.
Sizin çok boş zamanınız var mı? Neden birinin stres topu oldunuz? Neden onu bu kadar simarttiniz? Isyerinde sorun yaşar, hoop size patlar. Sevgilisiyle sorun yaşar hoopp size patlar. Evde sorun yaşar hoopp size patlar. Niye? Çünkü onlara patlarsa bır yerden sonra patlamak sıkar. Onları kaybedebilir, bu yüzden onlara susup size patlar. Son olayda o haklı demişsiniz. %100 o haklı olabilir mi? Niye hep onun yanında olmak zorundaydıniz?

Bırakın, yazmayın. Siz yazdınız, içinizi döktünüz diye aaa canım ben haksızım özür dilerim affet demiyecek. Üste çıkıp bastırmaya çalışacak, daha çok bunaltacak sizi. alin kağıt kalem elinize, ne varsa hepsini yazın ve yakın yırtın gitsin. Sizi üzen, bunaltan, sizi stres topu yapmaya çalışan insanlara tahammül etmek zorunda değilsiniz
 
Son düzenleme:

oblomovunhirkasi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2013
3.634
5.601
Neredeyse birebir aynısını yaşadım hem de yıllarca. Eninde sonunda bitiyor. Hele o destanlar, ses kayıtları ıyk. Ben de en sonunda hiçbir açıklama yapmayıp tepki vermeyerek bitirdim çünkü çok yorulmuştum. Huzurluyum.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2175 gün geçti.

Wurstria

Akıp giden hayatı kimse için durdurmayın.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2015
9.833
15.023
Bas ablam her yerden engeli. Tahammül bittiyse, o insanın kredisi tükendiyse uzatmaya değmez. Yazmak egosunu şişirir. Eğer engellemek çocukça geliyorsa ve o da sana zırt pırt yazıp durup can sıkan biri değilse engelleme ama ben olsam engellerim ya.
 

Yalnizbiranne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2019
1.274
1.278
Halden anlamayanı kendi haline bırakın, zaman ona halini anlatır
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 466 gün geçti.

Birgaripanne

Sevda kalptendir.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
4.899
12.399
Afedersin de sevgilisi misiin
Seni resmen sevgili yerine kullaniyor
Eski Ben olsam ilk olaydan itibaren kendinin yaptigi gibi destan yazar yollardim
Ama simdi asla kimseye mesaj yada ses kaydi gondermem
Tecrubeyle yaziyorum bunu asla cevap verme
 


Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :78 Kg.