Sonu gelmeyen Geniz akıntısı!!!!!

Songulserce

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2022
15
-4
36
Merhabalar gecen nisan ayinda ağır bir gribal enfelsiyon atlattıktan sonra genzimde sürekli akıntı balgam çıkaramam boğazımda gıcıklanma gözlerimde yaşatma öksürük var ,gögüs bölümüne gittim solunum testi akciger filmi cekildim bisey cikmadi beni alerji bölümüne yönlerdi orda 1 ay biyunca hem kollardan hem kan dan testlere girdim biseyim cikmadi o da beni kbb bölümüne yönlendirdi oraya gittim bogaz bölgemden film cekildim siüzit yok havalaniyosun dedi ve son alaram alerjik bu dedi alerji ilacı verdi kafayı yicem benim neyim var diye .
Günlük yasantimi o kadar etkiliyor ki sürwkli balgam cikarma hissi çıkaramam boğazımın tahriş olmasi Allahım dermandiz dert vermesin ama çok zor 1.5 yıldır gitmiyor kime gittiysem birbirlerine yönlendirip duruyorlar bilen duyan varsa başına gelip bu hastaligi atlatan varsa Allah rızası icin yazsin çok dua edicem

Çok geçmiş olsun. Son zamanlarda çok üzücü bir olay yaşadınız mı? Alerjiye benziyor söyledikleriniz. Ama neye alerjiniz olduğunu bence kimse bilemeyecek, siz bulacaksınız. Benim 8 aydır geçmeyen hapşırık geniz akıntısı ve burun akıntısının nedeninin kedi tüyü olduğunu yeni anlıyorum. Ki kedimizin evden gitmesi 1 yıl öncesine dayanıyor. 2 aydır rahatım. Sizinkisi ya psikolojik ya da alerjik. Alerji ilaçları işe yarıyorsa sebebi alerjidir.

Yaşadıkların birebir bende de var ama benim alerjim var. Hapımı alınca hafifliyor. Alerjisindir dicem ama test yaptırdım bişi çıkmadı diyorsun.

Çok geçmiş olsun. Son zamanlarda çok üzücü bir olay yaşadınız mı? Alerjiye benziyor söyledikleriniz. Ama neye alerjiniz olduğunu bence kimse bilemeyecek, siz bulacaksınız. Benim 8 aydır geçmeyen hapşırık geniz akıntısı ve burun akıntısının nedeninin kedi tüyü olduğunu yeni anlıyorum. Ki kedimizin evden gitmesi 1 yıl öncesine dayanıyor. 2 aydır rahatım. Sizinkisi ya psikolojik ya da alerjik. Alerji ilaçları işe yarıyorsa sebebi alerjidir.
Yok üzücü bi olay yaşamadim şükür 23 nisan da kızımın törenini izlemeye gittiğimin aksamı ağır bir grip geçirdim özel hastaneye gitmistim alerjik astım demisti ama onun üzerine yukarida yazdigim bölümlere gittim 2 kere koldan 1 kere kan olmak üzere 3 kez test yapildi doktor biseyin yok alerjik dedi ilacinı icmek zorunda degislin dedi kedi tuyu akar toz polen kozalak gibi tesler yapildi acaba bilmedigim bisey mi ama şöyle biaey var kızartma kokusu parfüm kokusu dokunuyor bana yapılan testlerde kozmetik varmiydi soramadim yeni farkettim dokundugunu

Yaşadıkların birebir bende de var ama benim alerjim var. Hapımı alınca hafifliyor. Alerjisindir dicem ama test yaptırdım bişi çıkmadı diyorsun.
Evet hic bisey cikmadi ilacı icince de ayniyim icmeyince de air diyr baslayan bi ilac iciyorum 20 gundir degisen bisey yok 3 gün oldu içmiyorum
Hangi bölume gitsem napsam şasirdim kaldim

Afedersiniz çok üzücü olay ile ne ilgisi var acaba sadece çok merak ettiğim.icin soruyorum

Merhabalar gecen nisan ayinda ağır bir gribal enfelsiyon atlattıktan sonra genzimde sürekli akıntı balgam çıkaramam boğazımda gıcıklanma gözlerimde yaşatma öksürük var ,gögüs bölümüne gittim solunum testi akciger filmi cekildim bisey cikmadi beni alerji bölümüne yönlerdi orda 1 ay biyunca hem kollardan hem kan dan testlere girdim biseyim cikmadi o da beni kbb bölümüne yönlendirdi oraya gittim bogaz bölgemden film cekildim siüzit yok havalaniyosun dedi ve son alaram alerjik bu dedi alerji ilacı verdi kafayı yicem benim neyim var diye .
Günlük yasantimi o kadar etkiliyor ki sürwkli balgam cikarma hissi çıkaramam boğazımın tahriş olmasi Allahım dermandiz dert vermesin ama çok zor 1.5 yıldır gitmiyor kime gittiysem birbirlerine yönlendirip duruyorlar bilen duyan varsa başına gelip bu hastaligi atlatan varsa Allah rızası icin yazsin çok dua edicem
Gecmis olsun şu an nasılsıniz acaba? Ben de yarın KBB ye gideceğim.Gecen ay agir bir grip geçirmiştim ve ondan sonra bitmeyen geniz akintim, ve ara ara bogaz kuruluğu ve yanmam kaldı.Kulagimda da tokluk hissediyorum.Bu şikayetler bogaz reflüsünde de olabiliyormuş ,size böyle bir şey söylendi mi? Bir de benim konusurken sesim yorulup kısılıyor,siz de var mı öyle bir şey?

Okaliptüs mentol naneli yada zencefilli gibi diğer pastillerden kullanın. Bol bol ılık su için. Limon suyu portakal suyu içebilirsiniz.

X