Sonunda bıttı, anlasmalı bosanmamız

Artık yeni bir hayata başlıyorsunuz. Umarım herşey istediğiniz gibi olur. Mutluluklar dilerim

Hayırlı olsun, tebrik ederim. Darısı benim de başıma. Haftaya avukatla görüşmem var, anlaşmalı boşanma protokolünü hazırlatacağım. İnşallah kabul eder, inşallah sizin gibi tez vakitte, sıkıntısız kurtulurum. Allah her kurtulmak isteyene nasip etsin.
Anlasmalı olması ıcın bıraz sakın sekılde konusun elınızde delıllerınız vs varsa mutrlaka bunlarla korkutun baska türlü zora sokuyorlar.. insallah tek seferde sızde kurtulursunuz avukatınızın olması sıze bır artı.. Allah yardımcınız olsun dualarım sızınle..

Merhaba hanımlar oncelıkle hepınıze ayrı ayrı tesekkur ederım benı cok guzel yonlendırdınız guc verdınız.. Rabbım kurtulmak ısteyenlerı bır seferde kurtarsın ınsallah. 16 aralıkta actıgım cekısmelı davada buradan aldıgım yorumlar uzerıne gıdıp esımle konustum.. anlamalı olsun ne olur bırbrıımızı yormayalım elımdekı kumar ve sapık dellılerınle senı surundururum seklınde kendımı acıkladım.. bıraz korktugunu hıssettım anlasmlı dılekce kagıdım ve protokolum elımde saatlerce dıl doktum bu adamdan bosanmak ıcın .. sonunda ımzaladı ertesı gun 18 ınde mahkemeye vermek ıcın gıttık.. ve mahkeme suan saat 11 de sizi alabılırız yoksa marta kalır dedı.. an ıtıbarıyle dakıkasına bosandık .. karar kagımıda bugun aldım. cok sukur 14 gun ıtıraz surecı verdıler ama sanmyorum ıtıraz edecegını en cok sevındıgım syse cocugumun velayetı bende ve aylık 1100 tl nafaka vermeyı kabul ettı.. Artık kumar borclarını odeyecegı onu toplayacagı bır yol arkadası yok artıkj ıstedıgı sosyal mecra da sapık sapık seyler yaapbılır.. ıcım o kadar rahat kı.. Elımden gelenı tam 6 yıl yaptım.. Bababnne sımdılık cocuguma bakıyor ama 1 ay sonra annem yanıma tasınacak. bundan sonrakı asama ev degıstırmek olacak cunku hala o evde yasıyorum.. allah hepımızın tum kadınların yardımcısı olsun..
Ay canım geçmiş olsun bende kumar vs konularından çekişmeli açtım. Uzaklaştırmasıda var bekliyorum bakalım darısı bana 🥲

X