Sonunda Boşanıyorum

Merhabalar
Daha önceden adım ... eşim yakalayınca degıstırmıstım sımdı tekrar burdayım. Boşanıyorum ama ne yapmam nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum. Kendisi insan değil dün gel konuşalım dedim boşanmayı düşünüyorsan aıleler konuşur gerek yok dedi bende bendim boşanmama gişenin ailen karar veremez ama tabi istersen siz konusun dedim. Bugün çıkıp gelmısler boz dügundeydık sonra geldik işte birde ortak dost gelmiş toparlanır mı toparlanmaz mı gibisinden ben anlatmaya başlayınca bağırdı sonra abım bagıramazsın vs derken bırbırlerıne girdiler (nerde olduğunu unutma demeye getirdi abim) sonuç kovulup gittiler. Sımdı gelelim sadede mal mülk güç bısey yok ona takılan takıları ailesi aldı benim takılarımda biraz eve biraz benim borcum vardı oraya gitti. Bana takılan takılarda aılesının taktığı kolye ve bır cıft bılezık var tutturmuş ısterım diye. Bende mahkemede şöyle halım sana verdirse tabi alırım dedim. Sımdi gelelim duruma bu altın vs ıslerınde durum nedir? Birde ben dava açmak ıcın ne yapmalıyım?
Bu kadar az şey için uğraşmayın bence

Boşanırken bile alttan alma istersen aç davayı gitsin. İşine geliyorsa artık. 2 altın için iyice dilenciliğe vurmuş kendini. İyi ki kiloyla altın yokmuş
Valla bende yüklü miktarda altın takılmıştı.
kavga ettik ailemi şehir dışından al kızını git diye çağırdılar.
üstüne ailem gelince beni almaya, hamile halimle evime baskın yaptılar( ellerinde sopa ile annemi ve abimi darp ettiler) üstüne ben hastaneye kaldırılinca evimdeki altınları soymuslar. Hepsini avukata verdim hakaretlerini dahi söyledim süreçte 2 aylık bebeğimi düşürdüm. Onun içinde şikayetçi oldum. Biraz mahkemeye gidip gelmek onları yormuş olacakki kız kardeşi msj attı .
Hala burnu havada şekilde kibirli kibirli kardeşimi seviyorsun konuşalım. Biz mahkemeye gittik vs. Demem o ki konu sahibi ben 5 ay içinde görüp göreceğim herşeyi gördüm yüzlerine bakasim dahi gelmiyor iğrençliklerinde bogulsun ayrıca anacı ve evine bir ekmek almayı bile akıl edemeyen bir insandı ömür gecmezdi. Adam varmış adamcık varmış
( Bizim kavgamız abimler beni ziyarete geldi ve uygunsuz şekilde hakkında atıp tuttu annesi bende cevabıni verince üstüme yürüdü. Telefonu kapattı ailem ulasamasin diye. Babası da gelin bizim aşarız keseriz istediğimizi yapacak dedi. ailem olanları görünce son noktayı koydu)

X