Sosyal medya ile kazanalım ☺️

-Sahrud-

Bir anka kuşu
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
1.780
5.492
Ya var ya böyle teklifler nasıl cezbediyor insanı. Tüm gün iş yerinde yorulmuşsun, bedenin iflas durumda, tam şöyle akşam TV karşısına uzanıp keyif yapacaksın, ordan biri seni dürtüyor gel kolay yoldan para kazan diye. Ahh ahh işte keşke o kadar kolay olsa ama değil arkadaşım. Bu şartlarda hiç değil hele

kumsalca

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2018
32
13
36
Ya var ya böyle teklifler nasıl cezbediyor insanı. Tüm gün iş yerinde yorulmuşsun, bedenin iflas durumda, tam şöyle akşam TV karşısına uzanıp keyif yapacaksın, ordan biri seni dürtüyor gel kolay yoldan para kazan diye. Ahh ahh işte keşke o kadar kolay olsa ama değil arkadaşım. Bu şartlarda hiç değil hele
Ayy vallahi kolay değil kolay demedim ☺️ Bende çok uğraşıyorum ama istediğim sevıyeye gelene kadar devam ☺️

Limonlu Su

"Nasipten öte yol yok, her şeyin hayırlısı."
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
7.247
17.774

-Sahrud-

Bir anka kuşu
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
1.780
5.492
Ayy vallahi kolay değil kolay demedim ☺️ Bende çok uğraşıyorum ama istediğim sevıyeye gelene kadar devam ☺️
Ama işte bu devirde kimse kimseye güvenemez ki, bunu nasıl sağlayacaksınız? Ayrıca yasal olması da çok önemli mesela, yani vergisi vs

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
29.773
109.885
30
Merve Merve nin dediği gibi fırmısı mı 😆😆😆
Kızım o diil de cankan bile dolandırıcı olmus basımıza baksana.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 41 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 31-33 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2000-2200 gr. aralığında. Bebeğinizin hızlı büyümesi vücut oranlarını değiştirdi. Örneğin, bebeğinizin karaciğeri 9. haftada bebeğinizin toplam ağırlığının %10 kadar iken şimdi toplam ağırlığının sadece %5 kadardır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Limonlu Su

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
7.247
17.774
Kızım o diil de cankan bile dolandırıcı olmus basımıza baksana.

Cankan'a bunu yapan hayat bize ne yapmaz 😆

Limonlu Su

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
7.247
17.774

kumsalca

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2018
32
13
36
Ama işte bu devirde kimse kimseye güvenemez ki, bunu nasıl sağlayacaksınız? Ayrıca yasal olması da çok önemli mesela, yani vergisi vs
Ya dıger ntwrk aglarında olsugu gibi bende ınst. Üzerinden üyelere ulaşıp üye kaydı alıyorum aslında bazende katalogdan bişiler styom yada kendı ıhtıyaclarımı alıyom. Amacım sadece üye kaydı almak

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
29.773
109.885
30

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 41 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 31-33 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2000-2200 gr. aralığında. Bebeğinizin hızlı büyümesi vücut oranlarını değiştirdi. Örneğin, bebeğinizin karaciğeri 9. haftada bebeğinizin toplam ağırlığının %10 kadar iken şimdi toplam ağırlığının sadece %5 kadardır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Limonlu Su

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
7.247
17.774
Ya dıger ntwrk aglarında olsugu gibi bende ınst. Üzerinden üyelere ulaşıp üye kaydı alıyorum aslında bazende katalogdan bişiler styom yada kendı ıhtıyaclarımı alıyom. Amacım sadece üye kaydı almak
Tuhh

Limonlu Su

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
7.247
17.774

-Sahrud-

Bir anka kuşu
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
1.780
5.492
E ben başka teklifler bekliyordum nereye gittin? Mesela aylık bütün makyaj ücretini,cilt bakımını biz sağlayacağız. Şuan kazandığının 10 katı falan

Lavinia_84

Aktif Üye
Pro Üye
5 Haziran 2021
976
4.088
Ne olmuş banlanmışsam ya da yine banlanacaksam ☺️ Çok önemseseydim yazmazdım ☺️ulaşmak isteyen ulaşır ☺️ Mani olmayalım!!!
Haketiysem eyvallah güle güle kardeşim