Sözlümden ayrıldım ama pişman olmaktan korkuyorum

Ayrılmalı mıyım

• Evet

OY: 3 100,0%
  • Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    3

Gizliibirii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016
9
3
31
Arkadaşlar sizi takip ediyprum ama işin içinden çıkamıyorum bi türlü yardımınıza ihtiyacım var. Ben 2buçuk senelik sözlümden ayrıldım. Severek hemde çok severek ilerde sorunlar yaşayacağımızı düşünerek ayrıldım. Biraz uzun olabilir ama fikir almaya ihtiyacım var. Benim sözlümün borcu vardı bende ona bana 3 bilezik takmışlardı taktıkları bi bileziği verdim dedim borçlarını öde sonra ailelerimize çaktırmadan nişana yakın alırsın dedim tamam dedi. Nişan yaklaştı annesine demiş sözlümde bana diğer ikisinide ver o kadar düşük gramda bilezik bulamadık 3ünün toplam ağırlığında alalım zaten sözde bilezik takılmazmış dedi. Bende kızdım bana 1 gramın lafını mı yapıyosun ayıp istemiyorum bilezik falan almayın dedim bu resmen bana hakaret resmen en incesini aramış bulamamış bana dediklerine bak ben parasında değilim öyle demelerine kızdım. İkincisi sevgililer gününde biz çok kötü kavga etmiştik ama çok ufak bi sebeple beni evimin önünde ona aldığım ceketi bana aldığı çiçeği bide yüzüğü arabadan inince peşimden atmıştı. Sonra penceremde bekledi saatlerce affetmiştim. Üçüncüsü evlilik yaklaştı ne kenara para atıyo ne bişe ben hep kendi çeyizimi kendim aldım kendi nişanımıda kendim yapıcaktım ve bana sürekli maddi açıdan hala dert yandı bu beni korkuttu çalışmak çok zor geldi sanırım ona ilk tanıştığımızda öğrenciydi çalışalı 5 ay olmuştu. Dördüncüsü evlilik yaklaşmıştı 2 ay kala psikolojisi çok bozuldu sorumluluk kaldıramadı sanırım gitti annesiyle uyudu. Ya annesiyle uyuması sorun değil ama psikolojisi bozulupta annesinin yanına gidip uyumak ne demek ya çocuk mu bu adam 25 yaşında. Onu geçtim ailesininde durumu çok iyi isteseler 20 tane bile ev alabilirlermiş. Bana diyo ki mobilyaları ben alıcam bak dedim maaşın düşük senin ve birsürü kredi ödemen var eb kirası falan bunu sen karşılayamazsın o zaman ailene söyle mobilyalarıda ben alıyım dedim sonra ailesi tamam biz alırız dedi. Burda kızdığım durumları varken neden bana güvenip aldırmak istiyolar. Ben hiç bi zaman maddi açıdan kendimi esirgemedim araba alıcaktı ben ona kredi bile çektim ama o ödedi hepsini. Maddelemişim gibi gözüküyor ama bunlar birikmişlik kısa olmaya çalışayım diye öyle yazdım. Ben ilk söz attım aileler duydu onun ailesi uxak şehirde yaşıyo ordan geldiler bizş barıştırmak için ailemle konuştular bana sürpriz yaptı affettim. Sonra tekrar benzer sorunlar yaşayınca korktum çünkü arkamda dik durup beni kollayabilicek bi insan gibş değil ana kuzusu sanki emin değilim o yüzden ayrıldım tekrar ve bi ay oldu istifa edip kendi memleketine gitti bana hiç bişey demedi çabalamadı. Özlüyorum çok mu abarttım diyorum ama annesinin sözüne çok bakıyo sanki ya kendi fikirleri yok gibi. Yanlış mı yaptım sizce çok seviyorum?

Ya 25 yaşındaki erkek 2 akşamda üstüste annesiyle psikolojisi bozuldu diye uyur mu? Bana çok anormal geldi. O yüzden öyle düşünüyorum.

Hayırlısı böyleymiş ama ben pişman olacağını sanmam.. zaman ilerledikçe geçen güne üzüleceksin

Annemle ben bile uyumuyorum artık koca adam olmus 25 yasında cok ilginc geldi.siz gerekli fedakarlığı göstermissiniz daha ne yapacaksınız. Ayrıca bilezigin hesabını niye yapıyor ki bu da garip geldi bana. En doğrusunu yapmışsın bence sen akıllı uslu birisin kendine yakısan senin gibi birini bul

Annemle ben bile uyumuyorum artık koca adam olmus 25 yasında cok ilginc geldi.siz gerekli fedakarlığı göstermissiniz daha ne yapacaksınız. Ayrıca bilezigin hesabını niye yapıyor ki bu da garip geldi bana. En doğrusunu yapmışsın bence sen akıllı uslu birisin kendine yakısan senin gibi birini bul
Teşekkür ederim inşallah unutup yoluma bakmaya çalışıyorum sanırım zaman alıcak unutmam. Ama yanlış düşünmemişim dimi? Yanlış yargılamaktan korktum bide sevince insan hataları hafifletiyo sanırım

Teşekkür ederim inşallah unutup yoluma bakmaya çalışıyorum sanırım zaman alıcak unutmam. Ama yanlış düşünmemişim dimi? Yanlış yargılamaktan korktum bide sevince insan hataları hafifletiyo sanırım
Bak benim cok sevdigim bir siz var canım sen hayır kurumu musun? Yok üzülmek yok emek verdim diye dönme. En dogrusunu yapmışsın. Aynen sevince hataların üstünü örtüyor insan. Sen ne fedakarlıklar yapmışsın bence hak edecek kişiye yap artık. Tabi ki bugün başkasını bul diyemeyiz zamanla unutursun cok iyi biri cıkar belki karsına senden daha fedakar olan biri mesela.

Bak benim cok sevdigim bir siz var canım sen hayır kurumu musun? Yok üzülmek yok emek verdim diye dönme. En dogrusunu yapmışsın. Aynen sevince hataların üstünü örtüyor insan. Sen ne fedakarlıklar yapmışsın bence hak edecek kişiye yap artık. Tabi ki bugün başkasını bul diyemeyiz zamanla unutursun cok iyi biri cıkar belki karsına senden daha fedakar olan biri mesela.
Çok teşekkür ederim yazdıkların bana moral kaynağı oldu gerçekten :) inşallah Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın hepimizi..

Asla pişman olmayacaksın. O karar öyle kolay verilmiyor. Gün gelir neden attığını unutursun önemsizdi dersin o gün hissettiklerini hatırla.

Çol teşekkür ederim öyle yapmaya çalılıyorum. Zaten şuanda gününü gün ediyo o adam için değmez diyorum bazen özlüyorum ama geçicek diye düşünüyorum ümit ediyorum..

Çol teşekkür ederim öyle yapmaya çalılıyorum. Zaten şuanda gününü gün ediyo o adam için değmez diyorum bazen özlüyorum ama geçicek diye düşünüyorum ümit ediyorum..
Özledikçe annene sarıl sende :anne:üzme kendini . Allah herkesin karşısına hayırlı eş çıkarsın. Nasip te yoksa olmaz onla zaten :kahve:

X