Erkek İnfertilitesi sperm arttırmak için bitkisel macunlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

elmarya

mucizem benimle
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2008
586
20
merhaba arkadaşlar benim duyumlarım ve araştırmalarım sonucu sperm arttırmak için bitkisel macunlar oldugunu öğrendim eşim geçenlerde 8 yıl çocugu olmayan bir arkadaşıyla konuşmuş 8 yıl sonra bu bitkisel macunlardan kullanmış ve o kullandıgı ay eşi hemen hamile kalmış sorun ise sperm azlıgı ve varikosel varmış.şimdi 2 çocugu var.ve bizede bu macundan tavsiye etti.hatta başka arkadaslarınada bu macunu önermiş onların eşlerinide hamile kalmışlar.bu macunu bir eczacı yapıyormuş fiyatı 800 ytl biraz pahalı ama biz 2,3 ay sonra almayı düşünüyoruz.o zaman sonuçları size haber veririrm.nettede araştırdım bu macunları herbalistlerdede bulabiliriz.bence eşinde sorun olanlar bu macunu kullansınlar.fiyat pahalı ama düşünün aşılama tüp bebek yaptırdıgınızda bunun kaç katı para ödüyorsunuz.ve tutma ihtimali %50 falan bide bunu deneyin derim... :kahve:
Herbalist : Kısırlığa Bitkisel Destek BU SİTEYE DE BİR BAKIN İSTERSENİZ...

off off fiyatı çok pahalı yaa 800 bununla nerdeyse 2 aşılama yapılır.bende araştırdım bu siteye daha önce girdim fiyatını merak ediodum en fazla 300 falandır dedim ama şok oldum şimdi senden okuyunca nekadar kullanılio bi kutusumu 800 yoksa bikaç kutumu bu 800 wermekle bitiomu iş nebilim yok biraz daha takviye deyip daha fazla almasınlar

canım ben bu sitenideki macun fiyatını bilmiyorum bizim burada bir eczacı yapıyor o 800 e satıyor ve bir tane degil bir kaç kutuymuş.
bu siteyide ardım tlf ile bana eşimin sonuçlarını fakslamamı söylediler fiyatı sordum tüm ısrarlarıma ragmen bilgi vermediler.benim eşim aşılama ve tüp bebek yaptırma taraftarı degil o yüzden ben almayı düşünüyorum eşimde onay veriyor biraz daha takviye yapacaklarmı bilemem ama eşimin ark. na hemen iyi gelmiş 1 ay kullanmada bizim içinde çok pahalı ama yapacak başka bişey yok...

canım bizde lokman hekime yaptırdık.çevremizde bu macun sayesinde umutsuz olupda hamile kalan okadar çok kişi gördükki.10 gün falan oldu kullanalı bilmiyorum bizde etki edermi ama sizinki çok pahalı biz 150 tl yaptırdık üstelik test sonuçlarına bakıp kişiye özel ypıyo neye ihtiyacı varsa onu ekliyo.bence ii araştırın çok pahalı

aycank bu macunu ankarada mı yaptırdın olmazsa sana mı sipariş etsem kargoyla falan yollasan sende nasıl olurki acaba..
faydasını görürsen bana haber verirmsin canım ben daha hemen almıyacam arastırıyorum bide işte bu kısırlıga son sitesi var girdinmi bilmiyorum oranında fiyatını ögrenmeye çalısacam ama nasıl iyi geliyormu orasını bilmiyorum.

Son düzenleme:
canım şuan bi faydası oldumu bilmiyoruz bir aya kadar test yaptıracaz zaten o zaman belli olur istersen tabiki gönderirim burda yenimahallede bi lokman hekim yapıyo test sonuçlarına göre hazırlıyo ama tadı çok kötü tamamen bitkisel vucudun neye ihtiyacı varsa onları içine katıyo.büyük bi kabın içerisinde karıştırıp veriyo dediğim gibi tadı kötü keçiboynuzu kürünü falan içemeyen bunu hiç içemez eşin nazlıyse zor boşuna alma parana yazık.ama ii araştırın canım 800 tl çok para işe yarayacağıda kesin değil bukadar para bir çırpıda verilmez bence olacağı varsa Rabbim veriyo zaten biz neyaparsak yapalım.

arkadaşlart sonuçlar ne oldu
macunlar işe yaradımı
hiç birşey yazmamışsınız.:KK43:(

kızlar bu konuyu ben açmıştım fakat ben o macunu almadım çünkü çok pahalıydı.
eşimde varikosel vardı ameliyat oldu 6 ay sonrada hamile kaldım
çok şükür bebeğimi kucagıma aldım darısı sizlere olsun.
benim tavsiyem eşinizde varikosel varsa ameliyat olsun
çogunlukla ameliyattan sonra sperm değerleri yükseliyor.
bizim sperm değerlerine tüp bebekteki dr lar normal demişlerdi
fakat ürolog dr ları ameliyatıöneriyorlardı.işin ilgincide burdaydı aslında
tüp bebektekiler bekletiyorlar nedense bize normal yolla olur bekleyin demişti
boşuna yıllarca bekledik ama şükür RABBİME çok beklemdik yinede.
HAMD OLSUN.DARISI TÜM İSTEYENLERE CANI GÖNÜLDEN DİLİYORUM..:emir_bebek:

kızlar bu konuyu ben açmıştım fakat ben o macunu almadım çünkü çok pahalıydı.
eşimde varikosel vardı ameliyat oldu 6 ay sonrada hamile kaldım
çok şükür bebeğimi kucagıma aldım darısı sizlere olsun.
benim tavsiyem eşinizde varikosel varsa ameliyat olsun
çogunlukla ameliyattan sonra sperm değerleri yükseliyor.
bizim sperm değerlerine tüp bebekteki dr lar normal demişlerdi
fakat ürolog dr ları ameliyatıöneriyorlardı.işin ilgincide burdaydı aslında
tüp bebektekiler bekletiyorlar nedense bize normal yolla olur bekleyin demişti
boşuna yıllarca bekledik ama şükür RABBİME çok beklemdik yinede.
HAMD OLSUN.DARISI TÜM İSTEYENLERE CANI GÖNÜLDEN DİLİYORUM..:emir_bebek:

ne güzel bir haber verdiniz bizeee allah bebeğinize sağlıklı ömürler versin arkadaşım değerleriniz nasıldı ne tür takviye kür yaptınız acaba biraz bilgi verirseniz çok mutlu oluruz aminnn inşallah allah bizede nasip eder bu duyguyu tekrar tşkler:)

Son düzenleme:
X