Sperm sorunları olup gebe kalanlar

Hangi doktora gidiyorsunuz
Bursada bi doktora gittim özelde kadın doğum adı bahar çelen ama bende sorun olmadığını söyledi 6 ay da kısa bir süre herangibir şey yapamam dedi ilaç falan vermedi ablama Progestan vermişti kendi doktoru progesteron seviyelerimiz aynı olmasına rağmen baktım ablam progestan kullandığı ay hamile kaldı bende sorun olmadığını söyledikleri için eşim sperm analiz testi verdi cinsel perhiz süresine 1 gün dedi eşimde yaptı 1 gün sonra verdi ama aşırı düşük çıktı her şeyi başka doktora sorduğumuzda cinsel perhiz süresinin en az 3 gün olması lazım bu test yanlış dedi tekrar ver dedi bu seferde normal seviyelerden biraz uzak çıktı ama ilki berbattı şu an proxed kullanıyor onun dışında polen arı sütü supradyn keçi boynuzu pekmezi kullanıyor eşim hafif kilolu spora da başladı evlenmeden 3 yıl önce sigara kullanıyordu ondan mı acaba bilmiyorum şu an kullanmıyor

Hangi doktora gidiyorsunuz
Bu arada Medicana da bir profesöre gitti ürolog onca para verdik muayeneye ama testi yanlış verip eşimin moralini bozdurdu ve dedi ki direkt aşılama yapın bu sonuçlarla kötü dedi başka bi doktora gittiğimizde sizi tüp bebeğe yönlendirmek için yanlış verdirmiş olabilir dedi ki cidden tüp bebek merkezinde eşim verdi testini yani oradaki doktor o kliniğe yönlendirdi

X