Sperm testi sonuçlar bakar mısınız

gamzeli-234

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2022
150
39
27
Merhabalar eşimde sperm sorunu vardı 5 ay sonra tekrar test verdik ve bugün sonuçlar
Ml de :23 milyon
Toplam:103 milyon
Hareketli (ileri :5 yavaş iler :25)
Morfolojide kruger %10 çıktı sizce doğal yolla ihtimalimiz var mı

Morfoloji normalde 4 olması gerekiyor laboratuvar değeri aralığı 4 morfoloji biraz yüksek çıkmış toplam sayıda sorun yok yeterli 39 mio. Olması gerek yine değer aralığı olarak hız da da sorun yok sorun morfoloji galiba sizin baktırın mutlaka tekrar

Morfoloji normalde 4 olması gerekiyor laboratuvar değeri aralığı 4 morfoloji biraz yüksek çıkmış toplam sayıda sorun yok yeterli 39 mio. Olması gerek yine değer aralığı olarak hız da da sorun yok sorun morfoloji galiba sizin baktırın mutlaka tekrar
Morfoloji laboratuvar değerlerinde 3e ayrılmış ve %14 üzeri iyi olarak gözüküyor ama

Morfoloji laboratuvar değerlerinde 3e ayrılmış ve %14 üzeri iyi olarak gözüküyor ama
Wallahi canım ben yurtdışında yaşıyorum burda ve Türkiye de toplam 3 kez yaptırdık biz morfoloji değer aralığı 4 olması gerekir dediler hep aynı bunu ilk defa duydum Belkide 14 kadar normaldir bilmiyorum ama üroloji bu konuda size baya yardımcı olur

Wallahi canım ben yurtdışında yaşıyorum burda ve Türkiye de toplam 3 kez yaptırdık biz morfoloji değer aralığı 4 olması gerekir dediler hep aynı bunu ilk defa duydum Belkide 14 kadar normaldir bilmiyorum ama üroloji bu konuda size baya yardımcı olur
Screenshot_2024_0208_005544.jpg

Benimde eşimin sperm testi
Mikroskop 5-6 yuvarlak hücre motilite %25 sayı 40milyon /mm3 miktar 5ml renk krem ph alkali kıvam hafif yoğun sizce nasıl sonuçları

İlk 3 ay kullandık ama onların faydasını olduğunu düşünmüyorum çünkü şuan hamileyim en son keçiboynuzu içiyordu eşim
Mrhb benim eşimde de ileri hareket %20 ve morfoloji %4 tekrar bir ay arayla test istemişti dr ama eşim izin alamadı işinden veremedi keçi boynuzu özü mü kullandı eşiniz aktarlardan bulabilirim sanırım

X