SPERM testinden anlayan bakabilir mi? acil

alisyaroyal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2023
19
3
21
iyi günler arkadaşlar. 1.5 senelik evliyim çocuk sahibi olmak istiyoruz ve hiç gebelik yaşamadım. bende eşimde testler yaptık benim testlerim güzel ancak eşimde sperm hareketliliği biraz azdı iki test sonucu bırakacağım ve ve iki test arasında yaklaşık 1 seneye yakın aralık var. benim gibi sorun yaşayan ve anlayan arkadaşlarım bana yardımcı olursanız çok sevinirim ☺🌸💗 bir ilerleme var mı değişiklik falan gerçekten her detay benim için çok önemli ❤✨

Eklentiler

• IMG_20230929_015431.jpg
    IMG_20230929_015431.jpg
    184,1 KB · Görüntüleme: 107
  • IMG_20230929_014237.jpg
    IMG_20230929_014237.jpg
    106,4 KB · Görüntüleme: 106
Sayı ve hız düşük…
Ama bu demek değil ki gebe kalamazsın.
Morfoloji durumu iyi, zaten morfoloji 0 olmadığı sürece sorun yok.

Bi sorun var mı eşiniz varikosel gibi?

Cep telefonunu cebinde taşımasın, organik tavuk dışında tavuk asla yemesin, sıcak suyla yıkanmasın vs diyecek doktor.
Vitamin takviyesi verecek.

Hız için L- arginin takviyesi kullanın gerçekten etkili hızı arttırıyor.

Esinizle birlikte olduktan 25 dakika sonra spermi sıvılasarak tüplerden geçecek duruma geliyor.

Sayı ve hız düşük…
Ama bu demek değil ki gebe kalamazsın.
Morfoloji durumu iyi, zaten morfoloji 0 olmadığı sürece sorun yok.

Bi sorun var mı eşiniz varikosel gibi?

Cep telefonunu cebinde taşımasın, organik tavuk dışında tavuk asla yemesin, sıcak suyla yıkanmasın vs diyecek doktor.
Vitamin takviyesi verecek.

Hız için L- arginin takviyesi kullanın gerçekten etkili hızı arttırıyor.

Esinizle birlikte olduktan 25 dakika sonra spermi sıvılasarak tüplerden geçecek duruma geliyor.
varikosel mi bilmiyorum test yaptırmaya kendisi gitti zaten kendisi de tam bilmiyor o yüzden bir cerraha görünmeyi düşünüyoruz bu testi yaptırmasını da ben istedim. yani durum karamsar mı yoksa eşim L- arginine i kullanırsa normal düzeye ulaşabilir miyiz, bu arada ilgin için teşekkür ederim teşekkür rabbim yormasın seni🙏💕

Valla azospermi adamlar cocuk sahibi oluyor.

Siz neden karamsarsınız sağlıklı spermleri var.
Gebe kalamazsan tüp bebek denersin.

Asla moral bozmayin, esine de söyle…
Doktorlar simdi sizi psikolojik olarak ellerine alacaklar yok şöyle böyle diye.
Hiç moral bozmayın sağlıklı spermler var.

Benim arkadaşımın kocası engelli doktor ameliyatta yapmadı. Bi tane sağlıklı sperm yeter demiş doktor.
Şu an dogal yolla gebe kalarak dünyaya gelen kızları kocaman oldu.

Valla azospermi adamlar cocuk sahibi oluyor.

Siz neden karamsarsınız sağlıklı spermleri var.
Gebe kalamazsan tüp bebek denersin.

Asla moral bozmayin, esine de söyle…
Doktorlar simdi sizi psikolojik olarak ellerine alacaklar yok şöyle böyle diye.
Hiç moral bozmayın sağlıklı spermler var.

Benim arkadaşımın kocası engelli doktor ameliyatta yapmadı. Bi tane sağlıklı sperm yeter demiş doktor.
Şu an dogal yolla gebe kalarak dünyaya gelen kızları kocaman oldu.
bilmiyorum ki çocuk sahibi olmak istiyoruz sanki her şey sorunmuş gibi geliyordu hem bana hem eşime şükürler olsun hep ümidim oldu anlasam içim rahat ederdi dediğim gibi inan hiç anlamıyorum testlerden içim rahatlafı şimdi teşekkür ederimm dediğiniz L-arginine doktora danışıp yararı olacağını düsünüyorum peki hormon testinden anlar mısın atabilir miyim onu da burdan yorumlaman için?

bilmiyorum ki çocuk sahibi olmak istiyoruz sanki her şey sorunmuş gibi geliyordu hem bana hem eşime şükürler olsun hep ümidim oldu anlasam içim rahat ederdi dediğim gibi inan hiç anlamıyorum testlerden içim rahatlafı şimdi teşekkür ederimm dediğiniz L-arginine doktora danışıp yararı olacağını düsünüyorum peki hormon testinden anlar mısın atabilir miyim onu da burdan yorumlaman için?
Arastıracaksınız.
Okuyacaksın, bi sorununuz var bu konu üzerine bilgi edeneceksiniz.

Bu platformda kimse bişey bilmiyordu, başına gelince insanin araştırıyor öğreniyor.
Araştır neyin ne oldugunu öğren ki bilinçli hareket edersin.

Tabi at bakalım hormon testlerine.

Arastıracaksınız.
Okuyacaksın, bi sorununuz var bu konu üzerine bilgi edeneceksiniz.

Bu platformda kimse bişey bilmiyordu, başına gelince insanin araştırıyor öğreniyor.
Araştır neyin ne oldugunu öğren ki bilinçli hareket edersin.

Tabi at bakalım hormon testlerine.
haklısınız

Eklentiler

• IMG_20230804_203111.jpg
    IMG_20230804_203111.jpg
    93,2 KB · Görüntüleme: 85
iyi günler arkadaşlar. 1.5 senelik evliyim çocuk sahibi olmak istiyoruz ve hiç gebelik yaşamadım. bende eşimde testler yaptık benim testlerim güzel ancak eşimde sperm hareketliliği biraz azdı iki test sonucu bırakacağım ve ve iki test arasında yaklaşık 1 seneye yakın aralık var. benim gibi sorun yaşayan ve anlayan arkadaşlarım bana yardımcı olursanız çok sevinirim ☺🌸💗 bir ilerleme var mı değişiklik falan gerçekten her detay benim için çok önemli ❤✨
Hizi duşuk onu arttirmak lazim mutlaka guçlu bir vitaminle doktorunuz yazar eşinize genellikle buyuk sorun gormedim bu gostericilerle normal yolla hamile kalirsiniz sadece eşinize destek lazim

X