Aile Planlaması spiral sorunumm

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

umtsz vaka

ünlü bir üşenirin dediği gibi boşver
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
154
71
36
herkese hayırlı ramazanlar arkadaslar ben spiral taktirmistim randevu alamadığım için kontrole gitmemiştim sonrasında 7 ay sonra randevu alabildim ve gittiğimde spralim olmasi gereken yerde değilmiş koruya bilir de korumayabilirde dedi doktor adetim bittiği gün korumasız ilişki oldu hamile kalma ihtimalim var midir çok korkuyorum şimdiden teşekkürler.

herkese hayırlı ramazanlar arkadaslar ben spiral taktirmistim randevu alamadığım için kontrole gitmemiştim sonrasında 7 ay sonra randevu alabildim ve gittiğimde spralim olmasi gereken yerde değilmiş koruya bilir de korumayabilirde dedi doktor adetim bittiği gün korumasız ilişki oldu hamile kalma ihtimalim var midir çok korkuyorum şimdiden teşekkürler.
Doktorda demis ya korumayabilir diye. yüzde 50 ihtimal yani su an bunu kimse bilemez.bebek istemiyorsaniz ertesi gun hapi iciyorlar sizde kullanin

7 aydır ne yapıyordunuz , zaten sevişiyordunuz ve hamıle kalmamıştın , kaydıgını ögrenınce mi hamıle kalacaksın

kaydığını öğrendikten sonra korunsaydiniz bari.
doktor bakmış net bir şey diyememis, burada kim kesin bir şey söyleyebilir ki? doktorunuzun dediğine göre hamile kalma ihtimaliniz var

X