Strese Birebir :)

xsxulem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
687
23
52
Link Silinmiştir.

ASILI KALIRSA MOUSE ILE BASILI TUTUP KURTARIN
VE ASAGI BIRAKIN

STRESE BIREBIR :)

Ayyyyy vallla jaaa ben de ayni sekilde sonu yok bunun:laugh: :laugh:

Bencedebirsey olmayacagini bildigin icin kendini birakip rahatliyosun bir sekilde.
Hosuma gitti acikcasi.

neresi hoş bunun ya bende daha çok strese girdim kızın heryeri kırıldı vallahi.:1no2:

Kendimi aynı o kız gibi hissettim bir boşluktayım ve sürekli düştüğümü ama düşerken hep önüme beni yaralayacak bişeyler çıktığını hissettim, aynı ben gibi..

:mymeka: hayatı dolu yaşayın ya ne stresiiiiiiiiiiiiii boşverin benCe ÇOK EĞLENCELİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ KIZLAR ...SANA DEĞER VEREN KİŞİNİN PEŞİNDEN GİT...ÇÜNKÜ O SENİNKARANLIKLARINI AYDINLATAN IŞIKTIRRR.....:1yes2:

Bence çok rahatlatıcı.. uçmak gibi. Daha çok strese giren arkadaşlar: üzüldüm sizin adınıza yahu!! :)

vallahi bende daha çok strese girdim kendimi o halde düşünemiyorum...bizde etten kemikteniz neticede hem sonu yok düş düş nereye kadar

Suslu canim cok eglenceli buldum hatta kapamak istemedim kendimi oyle dusuyor gibi hissettim cok begendim, paylastigin icin tesekkurler,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…