Sunnet sonrasi yapisiklik

Pinkpinkblue

Alektamovikmovik🤪
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2016
17.025
31.308
33
Arkadaslar 3.5aylikken oglumu klemp yontemi ile sunnet ettirdik. Standartlara gore biraz kilosu var pipisi gomulu duruyor. Suan 9 aylik pipide yapisiklik oldu daha sali gunu dr a goturduk dr acti kremliyordum bugun 4.gundu tekrar yapisma oldu dr un gosterdigi gibi tekrar actik ama bu durum nasil duzelecek surekli tedirginim ve acma islemi cok canini yakiyor dayanamiyorum canini yakmak istemiyorum . Kesin bir cozum yolu krem yag vs varmidir .basina gelen varmi?

Merhaba
Bizde 7 aylikken sunnet ettirdik benim oglumunda kilosu oldugu icin gomuk duruyordu. Su an 11 aylik eskiye gore biraz daha çıkıntılı duruyor ordaki yag bezesi eridikce gecer demislerdi ama tam anlamiyla gecmedi. Bizde disari cikarmaya calistigimizda derisi sanki biraz yapisik gibi kenarindan. Sizinki nasil yani basina mi yapisik direk

Merhaba
Bizde 7 aylikken sunnet ettirdik benim oglumunda kilosu oldugu icin gomuk duruyordu. Su an 11 aylik eskiye gore biraz daha çıkıntılı duruyor ordaki yag bezesi eridikce gecer demislerdi ama tam anlamiyla gecmedi. Bizde disari cikarmaya calistigimizda derisi sanki biraz yapisik gibi kenarindan. Sizinki nasil yani basina mi yapisik direk
Mrb cvp yazdiginiz icin tesekkur ederim. Yok basina yapisik degil .geriye cekince kenari yapisikti.

Aynı sorunla bizde karşılaştık 3 aylık ken sünnet oldu 5.ayda fark ettik . Küçük bir operasyon geçirecekmiş. Sizin bebeğiniz nasıl oldu daha sonra tekrarladımı

Aynı sorunla bizde karşılaştık 3 aylık ken sünnet oldu 5.ayda fark ettik . Küçük bir operasyon geçirecekmiş. Sizin bebeğiniz nasıl oldu daha sonra tekrarladımı
Mrb cok gecmis olsun . Biz dr a goturduk bir kac hamle ile acti yapisikkigi ve tekrarlar dedi tekrarladida her bezde geriye kiviriyorum bazen tahris oluyor 2 yasina kdar oyle olabilirmis malesef.

Mrb cok gecmis olsun . Biz dr a goturduk bir kac hamle ile acti yapisikkigi ve tekrarlar dedi tekrarladida her bezde geriye kiviriyorum bazen tahris oluyor 2 yasina kdar oyle olabilirmis malesef.
Yanıtınız için teşekkür ederim inşallah bizimkinde bir an önce düzelir. Canı acıyacak diye korkuyoruz da

X