Tahmini 6+1 iz ama doktorda bişi solemedi 😞

Mneozgurrr09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2021
989
327
Merhaba annişler ❤️ Ben geçen hafta cuma günü öğrendim gebe olduğunu testte ve kan tahlilinde 1000.0ml ckmsti.ama ultrasonda kese yoktu. Pazartsi tekrar kan tahlili verdim betahcg 5754 ckti. Tekrar baktı ultrasondan kese göründü ama bebek henüz küçükmüş kaç haftalık olduğumu solemedi doktor bende okdr soru sordum ki unuttum. Tekrar ertesi gün kan verip bütün sonuçlarını aldı idrar filan 10 gün sonra gel kalp atışını dinlersin dedi dış gebelik yok dedi sizce 10gn içinde kalp atışı olurmu ilk gebeliğim acemiyim streste yapıyorum çok ☺️kaç haftalık tam ozmn son adet tarihim 19haziran. Bilgisi olan yazabilirimi 😍 Teşekkür ederim ❤️ bu arada ultrason fotosunu da koydum buraya 🙏 Kizlar unutmadan birde rüyamda hep devamlı yemek görüyorum yani o yemeği gerçekten yemesem geçen 2 gün mantı gördüm en son aldm yedim bugn başka bişi gördüm yani aşmieriyorum ben şimdi 🥴🤔

Eklentiler

• IMG-20230801-WA0004.jpeg
    IMG-20230801-WA0004.jpeg
    111 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Merhaba annişler ❤️ Ben geçen hafta cuma günü öğrendim gebe olduğunu testte ve kan tahlilinde 1000.0ml ckmsti.ama ultrasonda kese yoktu. Pazartsi tekrar kan tahlili verdim betahcg 5754 ckti. Tekrar baktı ultrasondan kese göründü ama bebek henüz küçükmüş kaç haftalık olduğumu solemedi doktor bende okdr soru sordum ki unuttum. Tekrar ertesi gün kan verip bütün sonuçlarını aldı idrar filan 10 gün sonra gel kalp atışını dinlersin dedi dış gebelik yok dedi sizce 10gn içinde kalp atışı olurmu ilk gebeliğim acemiyim streste yapıyorum çok ☺️kaç haftalık tam ozmn son adet tarihim 19haziran. Bilgisi olan yazabilirimi 😍 Teşekkür ederim ❤️ bu arada ultrason fotosunu da koydum buraya 🙏
6 haftalık hamilesiniz. Ben keseyi 5+3'te görmüştüm. Kalbini de 6+1'de dinledim. Herkeste farklı gelişen bir süreç. Sağlıkla gelsin minik♥

Amin inşallah teşekkür ederim ☺️ ama şuan bebek yok dedi içinde doktor nasl yani onu anlamadm
İlk önce kese görünüyor. Ondan sonraki süreçte bebek oluşursa görünüyor, görünmezse zaten boş gebelik oluyor. Ben de boş gebelik mi değil mi diye gittiğimde korkuyla kalbini duyuvermiştim. Umarım bebiş vardır ve sağlıklıdır. ♥

İlk önce kese görünüyor. Ondan sonraki süreçte bebek oluşursa görünüyor, görünmezse zaten boş gebelik oluyor. Ben de boş gebelik mi değil mi diye gittiğimde korkuyla kalbini duyuvermiştim. Umarım bebiş vardır ve sağlıklıdır. ♥
İşte bende bundan korkuyorum 😞 inşaallah vardr ama 40 günlük bebek hareket eder diolar erkek bebek oluyomus yani benim DHA bebek yok 🥴

İşte bende bundan korkuyorum 😞 inşaallah vardr ama 40 günlük bebek hareket eder diolar erkek bebek oluyomus yani benim DHA bebek yok 🥴
O öyle bir şey değil hurafelere inanmayın. Zaten şuan bebek oluşuyorsa oluştuğundan bile haberi yok. :confused: Kese boş olmazsa 10. haftaya kadar bekleyebilirsiniz kalp için. Ama kese boş olursa genelde operasyonla alıyorlar

X