Bebek İkinci El Takas Yapmak İsteyenler Buraya (Bebek Arabası, Sallanan Beşik, Portbebe Arıyorum)

AySuElf

birkafadanherses.com
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2010
310
78
41
Merhaba arkadaşlar,
ben g.g.'da satış açtım hepsini buraya tek tek ekleyemiyorum şimdi vaktim yok çünkü
isteyen g.g.'da googliye satıcısının ürünlerine bakarsa sattıklarımı görebilir -şimdilik 93 ürün listeledim devamı gelecek- PROFİL SAYFAMDA SOL KISIMDA "WEB SİTESİ" LİNKİNE TIKLARSANIZ SATIŞLARIMI KOLAYCA GÖREBİLİRSİNİZ.
ürünlerimle takas yapmayı düşündüğüm ürünleri başlıkta yazdım.. ÜRÜNLERİMLE TAKAS İÇİN ÖNCELİK tam yatarlı bebek arabası, sallanan beşik, yatağın yanına monte edilen minik kafesli beşik ya da taşınabilir ancak sıradan bez olmayan kaliteli portbebeler.. bunları yazdım ama ekleyebiliriz buna farklı ürünleri de

TAKAS İÇİN başka mesela:

1. kendime 38 ya da 40 beden uzun palto arıyorum kaşe, kaşmir ya da yün olabilir..kullanılmış olabilir ancak lekesiz, yırtıksız, deforme olmamış, tülermemiş ve tüylenmemiş olmalı.
2. çatlağı kırığı olmayan ve distribütör garantili apple ürünleri -iphone, ipad gibi-
3. hiç çekinmeden kaliteli ve çok eskimemiş HERŞEY ile takas için önerilerinizi bekliyorum.

not: g.g. yazdığım site gitti gidiyor sitesidir. site adresi sonuna /arama/?satici=googliye eklerseniz sattığım tüm ürünleri görebilirsiniz. daha fazla bilgi için hiç çekinmeden mesaj atabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ürünlerim arasında lazer epilasyondan, kol saatine kadar birçok ürün var sadece tesettür ürünü değil sattığım ürünler

ama oraya da koyacağım bu ilanı, öneriniz için teşekkürler

Lütfen ürün fotoğrafları ve fiyat bilgilerini burada paylaşınız, site yönlendirmesi yapmayınız.

X