Tarzım olmayan hediye

Hayat paylaşmayı düşündüğünüz insana fikirlerinizi söylemekten çekinmeyin, zira bu sorunu büyütmekten başka işe yaramaz. Kibarca hediye için teşekkür edin ve boyutu nedeniyle kulallanabileceğiniz bir ürün olmadığını, değiştirme imkanı olup olmadığını sorun o anlar, bunun için size atar yapacak kadar anlayışsız adamla zaten ömür geçmez. Kaldı ki bence buradaki sorun eğer anlattığınız gibi bir durum varsa sevgiliniz sizin fikirlerinizi ve tercihlerinizi önemsememesi, bence bu sorunu çözün. Kısasa kısas en güzel yöntemdir, eğer konuşmakla yola gelmiyorsa, asla sevgilinizin tarzı olmayan hatta gıcık olduğu ve sürekli kullanmak zorunda kalacaağı bir ürün hediye edebilirsiniz, erkeklerin en iyi anladığı dil bu oluyor genelde😁😁😁

Eşim bana bir kazak almıştı yıllarca durdu dolapta giymedim.şimdi nerde bilmiyorum😂ama bir kere de kuzeniyle almıştı onu severek giydim.

Ah hediye yüzü gördüğümüz mü var...Bana şu an 1 kilo portakal alan bile olsa sevinirim yani, kimseden tek bi çöp bile görmüyorum ki

Insanlar bencil, herkes her seyi herkesten cok biliyor da ondan. Amaan o ne anlarmis kolyeden diyordur icten ice. Begenmedigini soyle acik acik

demek ki zevkler çok çok farklı ki anlayamamış :)ben hediyeleri tarzım olmasa bile 1-2 defa giyerim (hediye verenin karşısında, görsün diye) sonra çöp olur :) Çöp derken kaybederim mutlaka :) Şimdi hadi neyse de bunun evliliği de var :) Kolye gibi takılacak/giyilecek şey değil de, dergi üyeliği (takip ettiğiniz bir dergi varsa), kitap veya bunu gibi bir şey almaya yönlendirseniz bari :) Şimdi yazınızı okuyunca bu aklıma geldi.

X