Tavsiyeleriniz önemli KPSS için.

Ben de 30 yaşındayken 1 yaşında çocuğum varken çalıştım. 94 aldım. O u uyutur çalışırdım. Gündüz çok imkanım olmazdı parka falan çıkarırdim. Saat 5 te babam işten gelince teslim eder uyuyana kadar çalışırdım.
İyi bir yayınevi ve denemeler. Deneme çiz nol bol. İnşallah istediğin gibi olur.
Tebrik ederim aziminiz çok güzel inşallah bana da nasip olur. 🌺🤲

Ben varım. Planlı çalışma ile 86 almıştım. Sıralamam da iyiydi. Kesinlikle yapılır gerekli emek verilirse.

Tavsiye olarak size emeği ve özveriyi tavsiye edebilirim. Madem böyle bir istek varsa bunun en iyisini yapmalıyım 1 yılımi buna ayırabilirim demeliyiz.

Saat almıştım ben kronometreli küçük. Masadan her kalktığımda onu durduruyordum günde kaç saatimi veriyorum ders calismaya diye. Verimli çalışmak çok önemli masadayken odak çok önemli. Telefon gibi uyarıcılar olmamalı.

Matematik dersi birikimsel gitmeli. Örnek veriyorum bugün oran orantı çalıştım pazartesi günü. Haftaya pazartesi yeni konuya geçiyorum ama o gün oran orantı çözüyorum yine. Az sorudan çok konudan başlayıp soru sayısı arttırılarak çalışılmalı.
Bilmediğimiz soruları kesip biriktirip iyice çözümünü öğrenmeliyiz. Bu çok önemli. Yapamadiklarimizi iyice kavramak.

Tarih,cografya, vatandaslikta yapamadığım soruları deftere yazıyordum ben cevaplarını. Sözel derslerde Her dersten ayrı defterim vardı yapamadığım tüm soru cevapları yazdığım.

Türkçede paragraf önemli. Dil bilgisi kısımlarını YouTube Rüştü Hoca yetiyor. Süper.
Tebrik ederim 🌸 tavsiyelerinizi not alacağım. Haklısınız verimli çalışmak ve düzenli çalışmak ile yapılır bence de yeter ki azim ve istek olsun. 🤍

X