TC sonucu oluşan lekeler yardım

msraa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2022
4
0
24
merhaba kızlar yeniym aranızda tc kullanan veya bilen var mı aranızda ben bundan 8 ay önce bacağıma uyguladim ve yaktım su topladı bildiğin soyulduktan sonra kocaman kocaman boydan boya kahverengi iz kaldı bu durumu yaşayan var mı aranızda yardımcı olucak inanın psikolojim bozuldu aylardır

minnos01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
569
878
Aylardır beklemek yerine doktora mı gitsen?
Burdan kim ne yardım da bulunabilir ki?

minnos01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
569
878
Bı harfi atlamış işte biz anlamadık 😂 kimsede yazmamış yaptıran çok yok galiba
Bi ara çok popülerdi diye hatırlıyorum.Bende buradan öğrenmiştim.Yapmayı düşünmüştüm hatta 😂 İyi ki de bulaşmamışım bu işlere,riskli çünkü.
Kim ne yazacak ki? Doktora görünmesi lazım.

Rprnn

Kuşlara takılıp gidiyor aklım 🌺
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
1.024
3.117
25
Bi ara çok popülerdi diye hatırlıyorum.Bende buradan öğrenmiştim.Yapmayı düşünmüştüm hatta 😂 İyi ki de bulaşmamışım bu işlere,riskli çünkü.
Kim ne yazacak ki? Doktora görünmesi lazım.
Aslında ise yarıyorsa yapılabilir ama işini iyi yapan biriyle yola çıkılmalı
Herşey riskli tabi 😅

Villanelle

devil in disguise
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
1.626
4.005
İşin içine kimyasal bir şey giriyorsa alerji testi yapmadan bir uygulama yapmamak lazım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-04-2022

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın