Tedavim son sürat devam ediyo son 7 gün

teleskop26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
82
1
lepi:MRB KIZLAR BİLDİGİNİZ ÜZERE GONAL-F KULLANIYODUM BUGÜN 5 GÜNÜM 3 KASIMDA KULLANMAYA BAŞLADIM 6 KASIMDA KAN TESTİNİ YAPTIRIP ANKRAYA FAXLADIMAYNI DOZDA YANİ 150 ÜNİTE İLE DEVAM DEDİLER P.TESİ ULTRASON ÇEKTİRİCEM VE KAN TESTİ YAPILACAK.GERİ SAYIMA BAŞLADIK 13-14 KASIM GİBİ YUMURTALAR TOPLANACAK VE EN GEÇ 17 KASIMDA TRANSFER OLUR DİYORLAR YİNE SİZLERE YAZICAM ALLAHIM YÜZÜMÜZÜ KARA ÇIKARTMAZ İNŞ.:teytey::teytey::teytey:

:1hug::kedi:HAYIRLISI OLSUN CANIM ıNŞAALLAH HEP BÖYLE SEVıNıRSıN VE ÇOCUK ıSTEYEN HERKES CANIM BENıMDE TRANSFERıM 1 KASIMDA OLDU BAKALIM BENDE BEKLıYORUM GERı SAYIM ÇOK DAHA HEYECANLI

çok saolun kızlar önce sizlerden güzel haberleri alayım arkanızdanda ben geliyorumlaelaelaelaelae.windy yat dinlen gız ne geziyon netteyerimseniben.rengin ve windy tazecik annelerimiz bana durumu mutlaka yazın siz anlattıkça ben heyecanlanıyorum yaff:)

sevgili teleskop inşallah tedavinin bundan sonrasıda çok güzel geçer allah herşeyin kolaylığını versin yumurtaların kaliteli olsun transferin çok güzel geçsin ve bebek ya da bebeklerin sağlıklı bir şekilde gelsin amiiin

Kizlar merhaba tup bebek tedavisindeyim ignelerimi kullaniyorum pazartesi gunu yumurta catlatma ignesini kullanicam en son olarak hayirlisiyla carsamba gunu yumuslarim toplanacak bu arada ilk tup bebek tedavim cok heyecanliyim yumurta toplama islemi zor mu kizlar ne olur yazin. Ayrica benim belim de kasiklarimda simdiden agrimaya basladi akintimda geliyor bu sizce normal mi kizlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…