tedavisiz MUCİZE pozitif

Canım suan çok ıhtıyacım var guzel şey duymaya sagol varol
Çok gecmiş olsun insallah tez zamanda tekrar guzel haberler almanı dilerim canım.
Senin degerin kaç çıkmıştı nasıl yukselmişti?
Bende hıc kanama vs yok
Canım ben tüp bebek ile hamile kalmistim. Transfrin 7.gunu degerim 3 çıktı. Sağlıksız olduğu belliydi. Sonradan duznsiz artış oldu ama hep azdi değerim 1000lerde iken sol tupumde kese görüldü. Ve sürekli lekelenme şeklinde hatta adet olmuş gibi yoğun kanama yaşadığım oldu. Şimdi tekrar hamileyim 6 haftalık. Seninde tecrübelerin olmuş bence ihmal etme kontrole git. Belki keseyi görür rahatlarsın. Hayırlısı olsun insallahh sağlıklı gebelik olsun 🙏🏻 💕

Canım ben tüp bebek ile hamile kalmistim. Transfrin 7.gunu degerim 3 çıktı. Sağlıksız olduğu belliydi. Sonradan duznsiz artış oldu ama hep azdi değerim 1000lerde iken sol tupumde kese görüldü. Ve sürekli lekelenme şeklinde hatta adet olmuş gibi yoğun kanama yaşadığım oldu. Şimdi tekrar hamileyim 6 haftalık. Seninde tecrübelerin olmuş bence ihmal etme kontrole git. Belki keseyi görür rahatlarsın. Hayırlısı olsun insallahh sağlıklı gebelik olsun 🙏🏻 💕
Amin canım
Saglıkla kucagına gelsin bebeğin hayırlı olsun
Sagol varol moral oldun

Amin canım
Saglıkla kucagına gelsin bebeğin hayırlı olsun
Sagol varol moral oldun
Canım yazını okuyunca umut doldu içim benim 1 buçuk yıldır olmuyor ama çok zor yinede ne kadar süre olursa olsun beklemek ikiz olma gibi bi ihtimal söyledimi doktorun belki ondan yüksek çıkıyor 🤗

Canım yazını okuyunca umut doldu içim benim 1 buçuk yıldır olmuyor ama çok zor yinede ne kadar süre olursa olsun beklemek ikiz olma gibi bi ihtimal söyledimi doktorun belki ondan yüksek çıkıyor 🤗
Yok hayatım henüz yarın doktora gıdecegım
Ayrıca ilk test yuksek çıktı ama ikinvi yukselmedi
906
1179 oldu sonuc

Bunu oku canım. İnşallah bebeğin seninledir. Allah ol der ve olur🙏

Eklentiler

• Screenshot_2020-12-24-18-31-20-795_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-12-24-18-31-20-795_com.android.chrome.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 70
Merhaba Arkadaşlar,
Ben 10 kez tüp bebek tedavisi görüp ıkısınde hamile kalan ancak ıksınıde 8 er haftalık kalbi durdugu için kaybeden biriyım.
amh değerlerim bundan uc sene once 0,14 tü ve asla tedavisiz ihtimal verilmedi cocuk sahıbı olmaya
yumurtalar boş cıkıyordu gelişimleri duruyordu
pgt den hatalı donduler vs vs
tedavilerden önce bir kimyasal bir dış gebelikte gecirdim.
yaklaşık iki senedir tedaviye ara vermiştim. düşmeyen bir fsh yuksek e2
arada oluşan kistler ara kanamalar derken
ekim ayında kist küçültmek için doğum kontrol hapı kullandım ancak asırı mıde bulantısı yaptı ve yarıda bıraktım
onun harıcınde içtiğim vitaminler vs oldu
en son 22 kasımda regli oldum
10 aralıkta kahverengi tortulu bır akıntı oldu uc gun sadece bırer günlük ped kirletti
derken gunum geldi reglı olmayınca evde ovulasyon testı yaptım t bolgesı kop koyuydu
ertesi gun hemen ıkı adet test aldım bırı ucuz olan biri eken gebelik ikisindede ıkıncı cızgı hemen belırdı
akşamına hastaneye gidip kan testi verdim ve sonuc 906 cıktı
tam regli gunumde sonucun 906 cıkması yuksek mı
dıs gebelik olabilir mi
bugun ıkıncı testı yaptıracagım cok heyecanlıyım.

AMA SİZE sormak istiyorum sağ kasığımda ılk gunden beri batma var
acaba beta degerim yuksek mı dış gebelik vs olabılır mı korkuyorum
belirti olaraksa neredeyse hiç belirtim yok bulantı gogus agrısı vs
Yaaa çok güzel o kadar mutlu oluyprum ki böyle hikayeler okuduğumda sanki kendim hamileymişim gibi seviniyorum. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi. 😍😍❤️❤️❤️❤️ Önceki gebeliklerinizde de belirti olmamış mıydı benimde adetim gecikti hiç göğüs ağrım belirtim yok sanki adet olmayacak gibiyim geçtiğimiz ay pgtdrn negatif dönüş almıştım 😐

Yaaa çok güzel o kadar mutlu oluyprum ki böyle hikayeler okuduğumda sanki kendim hamileymişim gibi seviniyorum. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi. 😍😍❤️❤️❤️❤️ Önceki gebeliklerinizde de belirti olmamış mıydı benimde adetim gecikti hiç göğüs ağrım belirtim yok sanki adet olmayacak gibiyim geçtiğimiz ay pgtdrn negatif dönüş almıştım 😐
Evet oncekılerdede hıc belırtım yoktu acıkcası
İnsallah rabbim kimsenın kucagını boş bırakmadın
Gercekten hastane tedavı surecı ınsanı cok yoruyor

Evet arkadaslar
Malesef şimdi geldım hastaneden
Sonucum 1120 çıktı dususe gecmiş
Pazartesı kontrol ce yıne kan verecegım
Sag tupun ustune yerlesmiş bir dış febelik mevcut
Henüz iğne yapmayalım dedı doktor
Bu hıkayede burda bıttı malesef
İnsallah iğneye ve operasyona gerek kalmadan duser
Şuan bunlara gerek kalmadıgı için mutluyum

Çok geçmiş olsun Son durumunuz nedir, kalbim ağzımda attı yazınızı okurken, neden tüp bebekler tutunmuyor tutunanda tüpe tutunuyor, yumurta var sperm var demekki, rahimde mi sorun var acaba, histereskopi oldunuzmu hiç

X