TEk yumurta ikizleri (monokoryonik diamniyotik) gebelik yaşayanlar

Nasıl yani canım nerden anladılar bana anlatır mısın çok merak ediyorum size önce ne dediler
Benim ultrasonlarda hep tek plesanta olarak goruldu. Ama aslinda 2 plesanta yanyana olunca birbirine kenetlenmis buyuzden tek olesanta gibi gozukmus hep.

Benim ultrasonlarda hep tek plesanta olarak goruldu. Ama aslinda 2 plesanta yanyana olunca birbirine kenetlenmis buyuzden tek olesanta gibi gozukmus hep.
Bana da hep tek plesanta
bana da yek plesanta dediler peki canım bebeklerin birbirine çok benziyor mu

Öncelikle merhabalar bende tüp bebekle tek yumurta ikizlerine hamileyim daha yolun başındayım henüz 7 haftalık ikisininde kalp sesini duyduk .Ama dr çok çok riskli dedi ve ben yarim rahimliyim alan dar tek bebek bile risk ken böyle oluşu ne yapacağımızı bilemedik .Uzun uzun okudum bütün formaları size denk geldim . Ne durumdasiniz neler yaşadınız korkmalimiyim

bu baslikta yazan annelere tek tek ulasmam zor umarim birkaciniz gorur

ayni kesede 2 bebek tasiyip saglikla doguran annelerim varmi

Merhabalar,

Tek kese içinde tek yumurta ikizleri ve arada perde olmayan annelerimiz var mıdır?

bu baslikta yazan annelere tek tek ulasmam zor umarim birkaciniz gorur

ayni kesede 2 bebek tasiyip saglikla doguran annelerim varmi
Doğurdum. Acil sezeryanla kabus gibi bir günle erken.. 50 gün kuvoz yolu.

DOĞUMDA AKCIGERIME PIHTI ATTI SONRASI KANAMA.. ÖLÜYORDUM.

Ne hamilelikte ne ameliyat gününden ne sonrasından fotoğrafım yok. Hep ağlayarak hatırlayacağım günler.

ALLAHA ŞÜKÜR BEBEKLER DE BEN DE SAĞ AMA BEN BENDE DEGILIM ARTIK.

Merhaba, oldu cok sukur, suan iceride uyuyorlar Rabbim isteyen herkese nasip eylesin. Cok badire atlattik ucumuz de. Yasamamiz bir mucize

X