Tekirdağ çocuk büyütmek için nasil bir yer?

Arkadaşlar merhaba, Tekirdağ a tasinmak gibi bir dusuncemiz var fakat nasil bir yer insanlari nasillar pek bilmiyoruz tanıdığımız da yok fikir alabilecegimiz. İstanbuldayiz su an burayi pek sevdigim söylenemez bana cok keşmekeş ve karışık geliyor. Trafigi ayri kosusturmasi ayri .cocuklarim olduktan sonra onlari daha az korkarak , gözümün önünde guzel bir sekilde yetistirebilecegim insanlari guvenilir guzel komsuluklar edinebilecegim sakin bir sehir istiyorum . Tekirdağ bu istekleri karsilar mi sizce tüm ictenliginizle cevap verirseniz cok sevinirim fikirleriniz yol gösterici olacak benim icin
Biz 2 yıl önce bu aylarda taşındık.Tekirdağa .bebeğimiz olduktan sonra ani bi karar verdik.hep istiyorduk biyerlere gitmek ama Tekirdag hem İstanbula yakin hem uzak...eşimin ailesi istanbulda çünkü gelip gitmesi kolay olsun diye.biz cok sevdik.merkezde oturuyoruz.her akşam 2 bucuk yasinda oglum alip sahile yürüyüşe gidiyoruz .Sahili çok güzel bayılıyor orda koşturmaya

Bu ara da bide biz Tekirdağ daha önce hiç görmemiştik 😀tamamen risk aldık yani..kimsemiz de yok burda oyle akraba falan.şartlar boyle gerektirdi geldik.pişmanda değiliz şükür.

Bu ara da bide biz Tekirdağ daha önce hiç görmemiştik 😀tamamen risk aldık yani..kimsemiz de yok burda oyle akraba falan.şartlar boyle gerektirdi geldik.pişmanda değiliz şükür.
Bende sizin gibi cocuklar dogduktan sonra boyle bir seye karar verdim . Cocuklarin rahat rahat oynayabilecekleri gezebilecekleri bir yer istedim istanbula hem yakin olsun hemde sakin olsun düşüncesi ile karar verdik Allah nasip ederse yakin zamanda tasinacagiz inşallah. Bizim de kimsemiz yok ne tekirdagda ne istanbulda alistik artık şartlara 🤗 cocugunuzun orada mutlu olmasi ayrica cok güzel inşallah benimkilerde mutlu mutlu buyurler orada cok teşekkür ediyorum vakit ayirip yazdiginiz icin s🤗🤗

Ağustosta eşimin işi dolayısıyla Çorluya taşındık.ist.a 1saat.Bu tarafların havası yeşilliği harika.Çorlu güzel bir ilçe.Tekirdağ'a yarım saat uzaklıkta.Sahilden az da olsa uzak en azından.Eşimin işi Lüleburgazda.Taşınma zamanı soruşturduk ve çoğunluk Çorlu demişti bize.Hakkınızda hayırlısı olsun...

30 yıldır Çorlu'da oturuyorum, Çerkezköy, kapaklı, Lüleburgaz, Kırklareli, Edirne vs heryerini gezdim. Çorlu güzel taşınmayı düşünmüyorum. Tekirdağ bana fazla karışık geliyor trafik olarak yollar karışık ve kalabalık ama sahili güzel. Yaşamak için tercih etmem fakat sık sık sahile gezmeye gideriz, kapaklı ve Çerkezköy biraz fazla karışık. Yani insan açısından Trakyalıdan çok dışarıdan gelenler var iş sahası olduğu için. Ben pek tercih etmem tavsiye de etmem. Lüleburgaz güzel orada okudum yaşadım ama fazla sakin. Emekli olupta yerleşmek istenilen bir yer gibi geliyor bana. Onun dışında trakya güzeldir candır eşim de bende Trakyalıyız 🤗

30 yıldır Çorlu'da oturuyorum, Çerkezköy, kapaklı, Lüleburgaz, Kırklareli, Edirne vs heryerini gezdim. Çorlu güzel taşınmayı düşünmüyorum. Tekirdağ bana fazla karışık geliyor trafik olarak yollar karışık ve kalabalık ama sahili güzel. Yaşamak için tercih etmem fakat sık sık sahile gezmeye gideriz, kapaklı ve Çerkezköy biraz fazla karışık. Yani insan açısından Trakyalıdan çok dışarıdan gelenler var iş sahası olduğu için. Ben pek tercih etmem tavsiye de etmem. Lüleburgaz güzel orada okudum yaşadım ama fazla sakin. Emekli olupta yerleşmek istenilen bir yer gibi geliyor bana. Onun dışında trakya güzeldir candır eşim de bende Trakyalıyız 🤗

alsem alsem M meLo89 merhaba kizlar, luleburgazdan bahsetmissiniz. Ben de orada okumustum, 10 yılı gecti tabi. Biraz daha gelisti mi. Nasil suan. Avm var mi. Kipa vardi sanirim o zamanlar.
Ben 5 senedir Burgaz’da yaşıyorum. Avm çarşıda BercaDia vardı, şu an inde sadece lc kalan bi dükkan oldu. 39 burda yapıldı istasyon yoluna Toki tarafına. Tıklım tıklım. Klişe dükkanlar var yine tabii ama güzel. Kipa önce Migros oldu, şimdi tadilatta Mini mall oluyor. Kipa’nın yanına köşeye, otogarın karşısındaki ışıkların oraya, ufak bir mekan yapıldı. Koçtaş, A101, burger king, kahve dünyası, arbys filan var. Bunların haricinde burgaz aynı burgaz 😂

Ben 5 senedir Burgaz’da yaşıyorum. Avm çarşıda BercaDia vardı, şu an inde sadece lc kalan bi dükkan oldu. 39 burda yapıldı istasyon yoluna Toki tarafına. Tıklım tıklım. Klişe dükkanlar var yine tabii ama güzel. Kipa önce Migros oldu, şimdi tadilatta Mini mall oluyor. Kipa’nın yanına köşeye, otogarın karşısındaki ışıkların oraya, ufak bir mekan yapıldı. Koçtaş, A101, burger king, kahve dünyası, arbys filan var. Bunların haricinde burgaz aynı burgaz 😂
Cok sagolun🤗❤️

alsem alsem M meLo89 merhaba kizlar, luleburgazdan bahsetmissiniz. Ben de orada okumustum, 10 yılı gecti tabi. Biraz daha gelisti mi. Nasil suan. Avm var mi. Kipa vardi sanirim o zamanlar.
Ben 2008de mezun oldum okuldan. O zamanlar kipa vardı. Burgaz daha sakin emekli şehri gibiydi. Çorlu daha canlı kalıyor. 39 burda açıldı oraya ama hala emekli şehri havası var orda 😃 bikaç sefer gitmişliğim var pandemiden önce ama hala beni saran bir ruhu yok Burgazın. Burga hep aynı.

Ben 2008de mezun oldum okuldan. O zamanlar kipa vardı. Burgaz daha sakin emekli şehri gibiydi. Çorlu daha canlı kalıyor. 39 burda açıldı oraya ama hala emekli şehri havası var orda 😃 bikaç sefer gitmişliğim var pandemiden önce ama hala beni saran bir ruhu yok Burgazın. Burga hep aynı.
Ben de aynı tarih😳, bölümün neydi? Tesekkur ederim🌺

X