Tekrarlayan düşük yaşayanlar

Tekrarlayan düşük yaşayanlar nasıl çözüm bulduklarını paylaşabilir mi?
Canım ben iki kürtaj bir düşük birde kimyasal yaşadım ve genetik test yaptırdım kan pıhtılaşmasi çıktı bidaha gebelik düşünürsem doktor kontrolünde olucak gebe kalmadan ilaçlara başlıyacaz

Ewt ben. 2 hamileliğim 8. Haftada kalbi durdu. 1 boş gebelik ve 1 kimyasal gebelik yaşadım. Rahimsel kaynaklı. Genetik pıhtılaşmada testleri normal çıktı hep.

Tekrarlayan düşük yaşayanlar nasıl çözüm bulduklarını paylaşabilir mi?
2 kürtaj sonrasi genetik testler yapıldı pihtilasma çıktı. 3. Gebeligimde kan sulandirici ve asprin kullandim gerçi ikincidede kullanmıştım ama bir noktada nasip olmayinca olmuyor

Bende de tutunuyor fakat gelişmiyor, 7 düşüğüm oldu hala çare bulamadık. Belirsizlik çok can sıkıcı üstelik düşüklerin biri tüp bebek diğerleri doğal gebelikti, yani tüp bebekte çare olmadı :KK43:

Merhaba aranıza yeni katıldım. 27 yaşındayım ağustosta düşük yaptım adet görmeden tekrar hamile kaldım bu sefer bebeğin kalbi durdu. Cuma günü kürtaj olucam. İkiside sağlıksız bebekmiş.. yaşayan var mı?

bende iki tüp bebek iki düşük yaşadım doktor embriyo sağlıklı değilmiş üzülme dedi belki sağlıksız olacaklardı vardır her şeyde hayır

Merhaba, ben de kimyasal gebelik yaşadım arkasından tekrar hamile kaldım onun da 6 haftada kalmış 9. Haftamda öğrendim kürtaj oldum mecburi. Doktor bu tekrarlayan düşük sayılmaz diyor ilk kimyasalı saymıyor teste meste gerek yok diyor ama benim içim içimi yiyor. Bu arada 7 yaşında oğlum var onda bir kan tahlili bile yaptırmadan hamilelik geçirmiştim… Benim gibi olup sağlıklı gebelik yaşayan var mı acaba?

1 düşük 2 kürtaj yaşadım. Bende pıhtılaşma, eşimde kromozomal bir sıkıntı çıktı. 3.sünde iğne ve coraspin kullanmama rağmen kalbi durdu. Pgt yöntemi ile tüp bebeğe yönlendiriyor doktorlar.(eşimde kromozom sıkıntısı olduğu için). 3de bebeğin kalp atışını duymuştuk.
Tekrarlayan düşük yaşayanlar nasıl çözüm bulduklarını paylaşabilir mi

Canım ben iki kürtaj bir düşük birde kimyasal yaşadım ve genetik test yaptırdım kan pıhtılaşmasi çıktı bidaha gebelik düşünürsem doktor kontrolünde olucak gebe kalmadan ilaçlara başlıyacaz
Merhaba nasıl bir tedavi uyguladınız acaba benin de tekrarlayan düşüklerim var :KK43:

X