Ortopedi Tenisçi dirseği ve golfçü dirseği yardım

Arkadaşlar merhaba. Ben masa başı günde 9-10 saat neredeyse molasız çalışıyordum ve dirseğimdeki ağrı,yanma ve uyuşmalardan sonra tenisçi dirseği olduğuma tanı kondu. İşten izin aldım. 3 aydır izindeyim ve en az 7-8 doktora gittim. Mr, röntgen ve tahliller hepsi yapıldı. Sedimantasyon yüksek çıktı ve tenisçi dirseğine bağlandı bu durum antibiyotik kullandım. İlaç tedavisi ve iğne oldum ama yanıt vermedi vücudum doktorlar kronik olmuş artık bu safhayı geçmiş ameliyat ve işi bırakmam gerektiğini söyledi. Ameliyat olsam bile kesin değil iyileşmen yine tekrarlar dedi. İki kolumda da bu sorun var ağrılarım çok fena. Bu süreçte ayrıca prp+kortizon enjeksiyonu tedavisi oldum ama hiç sonuç yok sanki daha kötü. dirseklikte kullandım ama hala çok fena. Beni bu dertten kurtaracak doktor öneriniz var mı? İzmir, muğla, aydın civarı olabilir gidebilirim. Çünkü ben özel ve devlet hatta üniversite dahil 8 doktora gittim :KK43:
Teyzem gectigimiz hafta dayanamayip dra gitti, fizyoterapist manuel terapist osteopati uzmani tarafindan 3 seans tedavi gordu.. cok rahatladi 1 ay kullanmicaksn kolunu hcbir sekilde agir kaldirmicaksin dedi, sonrasnda rahatlicak dedi, kemigi yerine koydugunu soylemis.. bi arastirin, ameliyatin cozum
Olmadigi bi hastalik die bliorm..
gecmis olsn.

Teyzem gectigimiz hafta dayanamayip dra gitti, fizyoterapist manuel terapist osteopati uzmani tarafindan 3 seans tedavi gordu.. cok rahatladi 1 ay kullanmicaksn kolunu hcbir sekilde agir kaldirmicaksin dedi, sonrasnda rahatlicak dedi, kemigi yerine koydugunu soylemis.. bi arastirin, ameliyatin cozum
Olmadigi bi hastalik die bliorm..
gecmis olsn.sağol

X