Tesettürlüyüm...Bu otellerden hangisini tercih etmeliyim arkadaslar ??

askTanem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2011
551
0
arkadaslar aranızda muhakkak bu otellerden bırıne gıden vardır veya az cok bılgısı olan...Bana yardımcı olursanız cok sevınırım...Balayı ıcın sızce hangisini tercıh etmelıyız ??? Cok kararsız kaldık gercekten...Harika ve unutulmaz bı balayı gecırmek ıstıyoruz...Otelde tıkılı kalmak degılde aynı zamanda gezmekte istiyoruz...Biz aslında Angel's Peninsula otelını begenmıs ve orda karar kılmıstık fakat 7 yıldızlı bı otel olsa bıle dudak ucuklatan o fıyatı asla vermek istemedigimize kanaat getırınce vazgecmıs bulunduk...Su oteller arasında kararsız kaldık...Yardmcı olun lütfen...Ve iyi kötü tüm yorumları beklıyorum arkadaslar...

Caprice Palace---Didim

Adenya Beach Resort Otel---Antalya

Sah Inn Paradise---Antalya--Kumluca

Bera Otel---Antalya--Alanya

Antalya Kemer Queen Elizabeth'd derim tatlım arkadasım yeni geldi cok memnun kalmıslar bi incele

Antalya Kemer Queen Elizabeth'd derim tatlım arkadasım yeni geldi cok memnun kalmıslar bi incele

cok tesekkur ederım canım...ben ınternetten söyle bı baktım cok güzel bı otele benzyor gercekten ama sankı tesettürlülere uygun degıl gıbı...giden arkadasın kapalımıydı ? sıkıntı cekmek ıstemıyorum acıkcası :)

canım her sene kaprise giden biri olarak söylüyorum balayı için istemezdim
ama bera alanya yı tavsiye ederim
bende tesettürlüyüm bu arada

X