Teste bakarmisiniz

Merhaba adetiniz kaç gün geçikti bthcg yaptırdığınız güne kadar .ben adetime 2 gün kala yaptırdım 47 çıktı .belirtiniz var mı
Canım 7 gün gecikti. 7. Günün sonunda yaptırdım. Daha önce de iki gün arayla evde test yaptım. Biraz silik çıkmıştı. Bugün de Dr a gittim. 4 hafta 2 günlük dedi. Sadece kese göründü. 6 haftadan sonra kalp atışları duyulabilir dedi. Benim öyle belirgin mide bulantım yok. Sadece sigara dumanı hazır konserve ton balik midemi bulandirmisti. Onun dışında adet sürecinde normal adet olacakmış gibi hafif ağrım ve şişkinlik vardı. Ama hiç lekelenme vb birşey olmadı.

Ben kan tahlili yaptırdım pazar akşamı. BHCG 1342 ÇIKTI. var görünüyor. Fakat bunlarla da bitmiyor. Şimdi de dış gebelik olur mu daha sonra kalp sesi duyulur mu vb düşünceler endişeler bitmiyormus. Bakalım yarın kadın doğuma gideceğim. Kaç haftalık bilmiyorum. İnşallah sizlerde hayırlı olana kavuşursunuz.
Belki ikiz olabilir baktırdınizmi bidaha

Siz ne yaptınız. Ben hala hastalanmadim. Test yaptım cuma tekrar negatifti. Hala beklemekteyim
Ben hala hastalanmadım ama adet gecikmemim 2. Gününde kan vermiştim negatif çıktı. En son reglmi 15 nisanda gördüm hala olmadım. Tekrar kan vermeli miyim acaba?

gec dollenme olabilir... benimde basima geldi sat 5 nisandi ama keseye gore 22 nisan cikti adetim gecikmesine ragmen negatif cikti aradan 1.5 hafta gecince tekrar gittim positifti o yuzden biraz daha bekleyin bir 1 hafta kadar kadin doguma gidin tekrar baktirin

gec dollenme olabilir... benimde basima geldi sat 5 nisandi ama keseye gore 22 nisan cikti adetim gecikmesine ragmen negatif cikti aradan 1.5 hafta gecince tekrar gittim positifti o yuzden biraz daha bekleyin bir 1 hafta kadar kadin doguma gidin tekrar baktirin
Öyle yapacağım canım

Ben adetimden bigun önce gittim kese yoktu karin ağrısıyla gittim bişey yok dedi doktor ertesi ay tekrar gittim afedersiniz lavaboya çıkınca rahmimin agriisni hissettim mide yanması arada bulantı olurdu test yaptım pozitif bikac gün sonra dokotra gittim keseyi gördük üstüne görme gibi olmuş şimdi cumartesi gunu 2 aylık olcak oğlum ❤️ rabbim isteyen herkese nasip etsin umudunuzu kaybetmeyin ben 3 yıldır evliyim 2 senedir uğraşıyorum tiroid insülin pcos derken oldu çok şükür 😍🤲

Benimde adetten bir gün sonra 18 çıktı nasıl düzenli yükseliş oldumu acaba bana düşük geldi değer 😟
Evet yukseldi su an bir kızım var :) iki gun sonra 39 lara sonra 60 lara yükselerek çıktı, düşük diye düşünmeyin daha çok yeni onemli olan duzenli artması, hayırlı olsun ayrıca ☺️🌸

X