TESTİME BAKAR MISINIZ HAMİLELİK VAR MI?

Teşekkür ederim doktora gitmeme gerek var mıdır
Yok zaten beta çok düşüktü. Korunmasız her ilişkide farketmeden kimyasal geçirebiliyoruz. Bundan sonraki 3 ay gebe kalma şansınız yüksek oluyor değerlendirin. Bende 2 ay kimyasal geçirdim üstüne hamile kaldm hakkınızda hayırlısı

Yok zaten beta çok düşüktü. Korunmasız her ilişkide farketmeden kimyasal geçirebiliyoruz. Bundan sonraki 3 ay gebe kalma şansınız yüksek oluyor değerlendirin. Bende 2 ay kimyasal geçirdim üstüne hamile kaldm hakkınızda hayırlısı
Öyle mi bende kimyasaldan sonra ki şansımızı soracaktım buna sevindim teşekkür ederim inşallah sizde sağlıcakla kucağınıza alırsınız☺️

Dün adetimin ilk günüyda olmadım. Dün kan testi verdim akşam 5.76 çıktı. Çok erken verdim sanırım doktor olada bilir olmayada bilir testi tekrarla iki gün sonra dedi
Merhaba beta hcg degerin 2 gunde 2 kati artmasi saglikli gebelik anlamına geliyor..tekrar baktiniz mi durum ne? Insallah saglikla sonuçlanip kucaginiza alirsiniz bebeginizi🤲

Predictor bu .😎😊nerede görsem tanırım bu testle bundan daha silik ,hatta foto cektıgımde fotoda görünmeyen bir silik ile öğrenmıstm😊
Ben de foto cekiyorum görünmüyor ama ısıga tutunca cok hafif cizgiyi ya görüyorum ya beynim bana oyun oynuyor 😔

Eklentiler

• AAB397BC-97E1-42BE-AD22-EAD408197F42.jpeg
    AAB397BC-97E1-42BE-AD22-EAD408197F42.jpeg
    42 KB · Görüntüleme: 68
X