Testte negatif çıkıp hamile olan var mı?

Mavikusumm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2020
97
26
33
Arkadaşlar sat 6 Şubat bat 5 Şubat
İlişki 1 19 Şubat
İlişki 2 22 Şubat
Hala regli olmadım
Hamilelik belirtilerim de var reglide ikisi aynı gibi zaten ama dün akıntım sapsarı ve yoğundu regl oldum diye ped koydum ama değilmiş bir daha gelmedi mantar mı acaba dedim. Dün test yaptım negatif çıktı reglime 1 gün kala yani. Sizce geç döllenme olabilir mi? Erken gebelik testi yaptım. Çünkü 22 şubattaki ilişkimden sonraki gün uzayan akıntım geldi yani 23 şubatta testi ilişkiden 11 gün sonra yapmış oldum. Hamilelik olabilir mi testte benim gibi negatif çıkıp geç döllenme olan var mı? Kaçıncı gün pozitifi gördünüz?

İlişki 1 19 Şubat
İlişki 2 22 Şubat
Hala regli olmadım
Hamilelik belirtilerim de var reglide ikisi aynı gibi zaten ama dün akıntım sapsarı ve yoğundu regl oldum diye ped koydum ama değilmiş bir daha gelmedi mantar mı acaba dedim. Dün test yaptım negatif çıktı reglime 1 gün kala yani. Sizce geç döllenme olabilir mi? Erken gebelik testi yaptım. Çünkü 22 şubattaki ilişkimden sonraki gün uzayan akıntım geldi yani 23 şubatta testi ilişkiden 11 gün sonra yapmış oldum. Hamilelik olabilir mi testte benim gibi negatif çıkıp geç döllenme olan var mı? Kaçıncı gün pozitifi gördünüz?
Naptınız adet oldunuz mu?

İlişki 1 19 Şubat
İlişki 2 22 Şubat
Hala regli olmadım
Benim geç döllenme değildi ama reglime 2-3 gün varken yapmıştım test ve negatifti yinede şüphelendim kan testi vermeye gittiğimde 2 buçuk haftalık hamile olduğumu öğrenmiştim bi kan ver derim ben

Kan testini ne zaman verdiniz
Aynı gün içinde vermiştim bel ağrısı kasık ağrısı yaşıyordum gece zaten acaba hamileyim yoksa regl yaklaştıgı için mi diye hiç uyumamıstım goguslerıme baktım damarlarım belirginleşmişti ve şüphelendim sabah test yaptım eczaneler açılır açılmaz negatif çıktı 😂gittim kan verdim pozitiftim

İnşallah hayırlısıyla kucağınıza alırsınız bende dün yaptım negatif kan vermedim ama bütün belirtiler var

Aynı gün içinde vermiştim bel ağrısı kasık ağrısı yaşıyordum gece zaten acaba hamileyim yoksa regl yaklaştıgı için mi diye hiç uyumamıstım goguslerıme baktım damarlarım belirginleşmişti ve şüphelendim sabah test yaptım eczaneler açılır açılmaz negatif çıktı 😂gittim kan verdim pozitifti

X