● Tibet Kızları ●

yeni başladım yarin 3.günüm
Ama genel bir pozitiflik durumu var
Daha doğrusu var olanı daha güçlü hissetirdi diyelim başlar başlamaz enerjiyi kaptım 😄
Sanıyorum ki bu şekli en doğrusu 🤷🏻‍♀
Benım de 3. Günüm

Sabah uyandıktan sonra yapıyorum ben de

Şimdilik az tekrar olduğu için yetiştirebılıyorum ama tekrar sayısı arttıkça servise yetişmrk için saatini değiştirmek zorunda kalabılırım

Tibet haricinde duruşun düzgün olması için oğlumla bır kaç hareket daha yapıyoruz çünkü🤷‍♀️

Baya bir hareket oluyor sabah bize
Enerjimizi arttırıyor güzel oluyor şimdilij tek etkisi bu bende 🤷‍♀️

Uzun zamandır kimseden ses yok
Ben her zaman ki gibi yapip bırakıp tekrar başlıyorum falan 😄 2015'ten beri böyle
Başlarsan haber ver bu sefer senle başlayayım listeye de alayım
Hosgeldin bu arada
Merhaba bende 11 tekrarla devam ediyordum çok şükür hiç bir sağlık sıkıntım yoktu Almanya da yaşıyorum 11.tekrarın 3. Gününde çok kötü bi sıtma tuttu beni ama engel olamıyorum kendime o kadar çok üşüyorum ki dişlerim sızlıyor hala eşim ambulans çağırdı ateşime baktılar 43 derece neye uğradıklarını şaşırdılar hayati tehlikesi var apar topar hastaneye gittim 5 gün boyunca ateşimi düşürmeye çalıştılar ama yavaş yavaş birden düşüremeyiz dediler .. tüm tahlillerim tettiklerim yapıldı hepsi temiz hiç bir sıkıntı yok ne olduğunu anlamadılar çıkacağım günde bademciklerim şişti kulaklarıma vurdu ağrısı ben 33 yaşında bir çocuk annesiyim hayatım boyunca böyle bişey yaşamadım sadece tek nedeni tibetti çünkü ben abartmıştım 9 tekrara geldiğimde sabah akşam yapmaya devam ettim

Ve söylemeyi unuttum ben böyle rahatsızlanmadan 3 gün önce wc de dişlerimi fırçalamaya gittiğimde birden midem bulandı başım döndü klozete zor oturdum oturduğumda bayılmışım gözümü bi açtım hala klozetteyim çok değişik şeyler yaşadım çok korktum sanki ruhum gitti geri geldi

ay cok geçmiş olsun ilginç bir deneyim olmuş,neden gunde 2 kere yapma gereği duydun ki 9 tekrarı?
Benim bildiğim genelikle bölerek yapan oluyor egzersizleri fazla tekrarda olduklarında,o da bir süreliğine yani
Sen 9 tekrardayken boylece 18 tekrara gecmis oldun...ağır gelmiş demek ki
Tibet egzersizlerinin altta yatan rahatsızlıkları öne çıkarma potansiyeli olduğunu duymuştum bende H haddizatimda

Merhaba ben başladım. Bugünde 2.kitabı aldım okumaya da başlayacağım inşallah, tibet ara ara başlayıp bıraktığım hareketler umarım bu sefer devamı olur. Burayı da güncelleyeceğim

Sürekli yapıp bıraktığım için direkt 5 tekrardan başladım ben. Az önce yaptım hatta:) sürekli yapıp bırakınca etkilerini de anlamamız uzun sürüyor malesef. Umarım bu sefer iradeli olurum
Ben uzun zamandır yapmıyorum .
Kitabı tekrar inceleyip başlıcam salı günü inşallah

Ben uzun zamandır yapmıyorum .
Kitabı tekrar inceleyip başlıcam salı günü inşallah
Bende 2.kitabı aldım elimdeki bitsin ona gececeğim. Yaptığım dönemde aşırı enerjik olmam erken uyanmam gibi belirtileri vardı en fazla 13 e kasar devam ettirebilmiştim. İnşallah bu sefer uzun süreli olacak

X