Tırnaklarım soyuluyor

leilaylo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2018
576
207
Merhaba, tırnaklarım kısa bir süre önce soyulmaya başladı soyulduğu için de incelip kırılıyor. Tamamen kısalttım uzamaya başlayınca yine soyulmaya başladı. Öncesinde tırnaklarım gayet sağlıklı ve sertti 1 aydır falan böyle. Çözümünü bilen var mı?

Merhaba, tırnaklarım kısa bir süre önce soyulmaya başladı soyulduğu için de incelip kırılıyor. Tamamen kısalttım uzamaya başlayınca yine soyulmaya başladı. Öncesinde tırnaklarım gayet sağlıklı ve sertti 1 aydır falan böyle. Çözümünü bilen var mı?s

Merhaba, tırnaklarım kısa bir süre önce soyulmaya başladı soyulduğu için de incelip kırılıyor. Tamamen kısalttım uzamaya başlayınca yine soyulmaya başladı. Öncesinde tırnaklarım gayet sağlıklı ve sertti 1 aydır falan böyle. Çözümünü bilen var mı?
Su ile çok mu temas ediyorsunuz acaba Öncelikle ev işlerinde mutlaka eldiven kullanın.Böylece deterjanın yıpratıcı etkisinden kurtulursunuz.
El ve tırnaklarınız için 1 hafta kadar badem yağı kullanın.Gece yatmadan tırnak ve elinize güzelce masaj yaparak yedirin.1 hafta sonra farkı göreceksiniz.
Oje kullanıyorsanız bir süre bırakın kullanmayın

Su ile çok mu temas ediyorsunuz acaba Öncelikle ev işlerinde mutlaka eldiven kullanın.Böylece deterjanın yıpratıcı etkisinden kurtulursunuz.
El ve tırnaklarınız için 1 hafta kadar badem yağı kullanın.Gece yatmadan tırnak ve elinize güzelce masaj yaparak yedirin.1 hafta sonra farkı göreceksiniz.
Oje kullanıyorsanız bir süre bırakın kullanmayın
Soyulmayı fark ettiğimden beri hiç oje sürmedim. Günlük el yıkama dışında suyla temasım yok temizliği ben yapmıyorum. Badem yağını deneyeceğim teşekkür ederim ☺️

Benim hayatım boyunca hep böyleydi tırnaklarım. Kan tahlillerimde de bir şey çıkmadı. Tırnaklarımın yapısı bu deyip geçtim ben artık

Benimde tirnaklarimda yukaridan asagiya dogru catlaklar olusuyor magnezyum ve cinko kullanmaya basladim insallah faydasi olucak ben tahlil yaptirdim değerlerim eksik ciktigi icin basladim sizde ilk once bi test yaptirin bakalim sizin vucudunuzun ne eksigi var

kalıcı oje ya da protez tırnak mı kullandınız ? eğer kullamadıysanız doktora gidip değerleriinize baktırın bi vitamin falan versın sıze

X