Tivivodo.com Şikayet

ender78we

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2015
3
0
38
Arkadaşlar,
internette dolaşırken cocuğum telefon numaramı bir sayfaya yazması durumunda bır üyelik gerçekleştirmiş .aylık 49 tl çekileceğini söğluyor bunun için telefonumu internetten alışverişe kapattırdım.ama ordan iptal ettiremiyormusum bu sey kolay kolay iptal olmuyormuş.Ben yandım siz dikkat edin.

Arkadaşlar,
internette dolaşırken cocuğum telefon numaramı bir sayfaya yazması durumunda bır üyelik gerçekleştirmiş .aylık 49 tl çekileceğini söğluyor bunun için telefonumu internetten alışverişe kapattırdım.ama ordan iptal ettiremiyormusum bu sey kolay kolay iptal olmuyormuş.Ben yandım siz dikkat edin.

Bankaya talimat verin hemen
Gerekirse kartı iptal edin çekemeainler
Sonra da tüketici heyetine başvurun
Şikayetvar.com a da yazın

Tivivodo.com Üyeliğimi Nasıl İptal Ederim?

Tivivodo.com servisine kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Profilim > İşlemlerim menüsü üzerinden aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal edilen abonelikler için bir sonraki dönemde yenileme yapılmaz.

Tivivodo.com üyeliğinizi SMS ile iptal etmek için; üyeliğinizi başlatmış olduğunuz cep telefonunuz üzerinden IPTAL KOD (KOD yerine kayıt sonrası gelen sms metni içerisindeki numara yazılacaktır) yazıp 7979’a kısa mesaj göndererek üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. SMS ile iptal sadece Mobil Ödeme ile başlatılan abonelikler için geçerlidir. Ayrıca, Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir, sitedeki iletişim formunu doldurabilir veya ....adresine e-posta göndererek iptal talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimiz hafta içi saat 09:30 – 22:30 arasında hizmet vermektedir.

Son düzenleyen: Moderatör:
X