Transfer öncesi&sonrası ne yiyip ne yememeli?

Ekindeniz1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
127
211
Herkese merhaba🙋‍♀️ yaşım 25 2. Transferim pazartesi günü olacak. Her ne olursa olsun 9 kez deneyen de 2 kez deneyeninde kalbinde ki acısı aynı diye düşünüyorum transferden sonra sürekli kendimde bir belirti aramakla geçti günlerim onu yesem nolur bunu yesem daha nasıl faydalı olabilirim hep düşündüm ve yapmaya çalıştım gelelim asıl konuya Siz transfer öncesi ve sonrası neler yiyip içtiniz birbirimize fikir öneri verelim dilerim bir gün bizler içinde güneş doğar ❤️

insallah güzel sonuçlar alırsınız busefer.
transfer öncesi bol bol çiğ badem -fındık -ceviz yedim, hergün 1 tane yumurta avakado yedim akşam yatarken süt içtim. Hersabah ve akşam enaz 40 dk yürüyüş yaptım.
transfer sonrası özel bişey yapmadım. Bol bol ceviz fındık badem yedim çiğ olarak. İlk 2 gün ızgarada somon yedim, gene bol bol yürüyüş yaparak su içtim. Ben hi yatmadım transferden sonra:)

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin insallah bende ananas ceviz kabak çekirdeği brokoli havuç bol bol tükettim kuru kayısı birde ama genelde zamanımı evde geçirdim beslenme ile çok ilgili olduğunu düşünüyorum bu işlerin.. Siz avokado yu ne şekillerde tükettiniz ben yiyemedim midem bulandı bir önerinz var mı 🙂
insallah güzel sonuçlar alırsınız busefer.
transfer öncesi bol bol çiğ badem -fındık -ceviz yedim, hergün 1 tane yumurta avakado yedim akşam yatarken süt içtim. Hersabah ve akşam enaz 40 dk yürüyüş yaptım.
transfer sonrası özel bişey yapmadım. Bol bol ceviz fındık badem yedim çiğ olarak. İlk 2 gün ızgarada somon yedim, gene bol bol yürüyüş yaparak su içtim. Ben hi yatmadım transferden sonra:)

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin insallah bende ananas ceviz kabak çekirdeği brokoli havuç bol bol tükettim kuru kayısı birde ama genelde zamanımı evde geçirdim beslenme ile çok ilgili olduğunu düşünüyorum bu işlerin.. Siz avokado yu ne şekillerde tükettiniz ben yiyemedim midem bulandı bir önerinz var mı 🙂
Ezdim içine karabiber pulbiber tuz 1 diş sarımsak attım kızartmış ekmeğin üstüne sürdüm birazda peynir çok güzel oldu 😊
Amin teşekkür ederim Allahım size ve isteyen herkese nasip etsin 😊

Ezdim içine karabiber pulbiber tuz 1 diş sarımsak attım kızartmış ekmeğin üstüne sürdüm birazda peynir çok güzel oldu 😊
Amin teşekkür ederim Allahım size ve isteyen herkese nasip etsin 😊
Çok teşekkür ederim uygulayacağım bu tarifi 🙂 amiin insallah evde o güzel bebek seslerini duyacağım günleri iple çekiyorum 🙏

X