Transfer sonrası beta hcg değerinin düşüp yükselmesi

Doktor da çok şaşırdı anlam veremedi en sonunda da sağlıksız bir gebelik bu diyip kürtaj yaptı.
Yalniz kafama birsey takildi transferden sonra 1. Gun itibariyle beta hcg takibi yapilmis ama zaten embriyo yerlesmeden beta hcg salgilamaz 3-4 gunde yerlesio 7-10 gun sonra kana karisiyo acaba transfer de beta hcg ignesi felan yapildi onun etkisimiydi 10. Gunden sonra artislar daha normal gibi zaten 9-10 gunden once belli olmaz ki Birde direk kurtaj bilemedimki

Kızlar merhaba 5. Gün embriyo transferi sonrası transferin 9. günü beta hcg testi yaptirdim ve sonuç 140 cıktı. Aynı zamanda ohss olduğum için hastaneye yatirildim ve hergun beta hcg takibi yapıldı. Sırasıyla beta hcg değerlerim
1. Gün 140
2 gün ara sonrası 3. Gün 101
4. Gün 127
5. Gün 110
6. Gün 98
7. Gün 101
2 gün ara sonrası 10. Gün 64 dü
Beta hcg değerim 64 e dusunce hastaneden taburcu ettiler ve taburcu edildikten sonraki 4. Gün değer kontrolü yapıldı ve değerimin 184 e çıktığını öğrendim. 2 gün sonra tekrar tahlil yapıldı ve değerim 475 cıktı. Ertesi gün tekrar tahlil yapıldı ve değerim 530 cıktı.
Doktorum çok şaşırdı sağlıksız geceliktir diye düşündü ve kürtaja karar verdi degerimin 530 ciktigi gun kurtaj yapti. Ancak doktorum da şaşkındı değerimin sonradan düzene girmesine. Benim aklımda da soru işareti kaldı boyle birşey yaşayıp sonradan sağlıklı bir şekilde hamileliği ilerleyen var mı? Çok ağladım çok üzüldüm. Doktoruma güvenmekte hata mı yaptım acaba
Ben inat etmiştim düzene girer demiştim. Kürtaja gitmedim hatta.. Sonra mucizevi bir şekilde kalp atışı duyduk.. Doktorum ilerlemez bu kendini kötü hissedersen muhakkak gel demişti.. Hiçbirşey yokken 3 aylıkken düşük yaptım.. Doktorum da vücut sağlıklı olanı atar demişti.. Yani kürtaj olmasaydın da düşerdi sağlıksız ynai üzme kendini

Merhaba
Lütfen yardımınıza ihtiyacım var.
12. 71
14.140
16.308
18.328
20. 453
Artış saglıksız oldugu için kimyasal oldugunu söyledi doktor ilaçları bıraktırdı böyle olan var mı ? İlerleme şansı yokmu

X