Transferin dördüncü günü

Transferin 12. Gunu kan degerim 600e yakındı hatıra diye kaset test aldik ikinci cizgi çıkmadı 😀 eger ben o gun kan vermek yerine idrar testi yapsaymışım negatif diye üzülecekmişim. Test gununuzu bekleyin doktorlar bisey biliyo ki söylüyolar.
Yaa gerçekten mi çok rahatladım valla 🤗😍
İki gündür adet olacakmış gibi sancı var ama ara ara bu normal mi canım sende olmusmuydu gerçi herkesin vücudu farklı ama ne bilim insan gerçekten iyi birşeyler duymak istiyor 😑

Selam canım,
Ben henüz transfer olmadım adetimi bekliyorum ama kendini üzmemeye çalış.
Pozitif ve olumlu düşünmek lazım ama tabi diğeride bi olasılık.
Şimdilik beklemekten başka birşey gelmiyor elimizden.
Kendine beslenmene dikkat et gerisini takdiri ilahi.
4 günde test için henüz çok erken.
İnşallah tutar ve sağlıklı hayırlı evlatların olur.
Lütfen pozitif düşün ve pozitif olsun💜

Yaa gerçekten mi çok rahatladım valla 🤗😍
İki gündür adet olacakmış gibi sancı var ama ara ara bu normal mi canım sende olmusmuydu gerçi herkesin vücudu farklı ama ne bilim insan gerçekten iyi birşeyler duymak istiyor 😑
Kiyamam canim cok iyi anliyorum seni ama once sen inan olacağına insaAllah sana sımsıkı tutunur minnoşun.. ben belirti yasamadim canim 9. Gun aksam aniden ayaga kalkinca göz kararmam oldu bide gogus ucuma elleyince daha once hic hissetmedigim farkli bi sızı hissettim o kadar başka bisey olmadi bende. Ama gebelik belirtileriyle adet belirtileri aynıdır sen inan yeterki.

Kiyamam canim cok iyi anliyorum seni ama once sen inan olacağına insaAllah sana sımsıkı tutunur minnoşun.. ben belirti yasamadim canim 9. Gun aksam aniden ayaga kalkinca göz kararmam oldu bide gogus ucuma elleyince daha once hic hissetmedigim farkli bi sızı hissettim o kadar başka bisey olmadi bende. Ama gebelik belirtileriyle adet belirtileri aynıdır sen inan yeterki.
Öyle canım haklısın Rabb'im hayırlısını nasip etsin😍🤗🌹

Selam canım,
Ben henüz transfer olmadım adetimi bekliyorum ama kendini üzmemeye çalış.
Pozitif ve olumlu düşünmek lazım ama tabi diğeride bi olasılık.
Şimdilik beklemekten başka birşey gelmiyor elimizden.
Kendine beslenmene dikkat et gerisini takdiri ilahi.
4 günde test için henüz çok erken.
İnşallah tutar ve sağlıklı hayırlı evlatların olur.
Lütfen pozitif düşün ve pozitif olsun💜
Yaaaa çok çok teşekkür ederim Rabb'im yardimcimiz olsun emeklerimizi boşa cikartmasin evet galiba biraz acele ettim yemeğe de gelince gerçekten çok çok dikkat ediyorum düşün sigarayı bile bıraktım sürecim güzel ilerliyordu hiç sıkıntı ve olmadı testi negatif görünce üzülmedim değil ama geçti hayırlısını dilemek lazım Rabb'im boş gondermesin bizi evimize 🤗🤲🤲♥️

X