TTNET ve YANDEX ZORBALIĞI !

aaaaaaaaa tivibu da oyle bişeymı varmış bende üye olıyım diyodum istemem o zaman:KK19:

Aman bacım keşke tüketmemek çare olsa bu tüketim hırsızlığına.
Bunlar yalnızca sözleşmelerde yazanlar. Bi de yazmayanları var ki içi seni dışı gene seni yakar.
Sözleşmeye de yazamazlar, internet sağlayıcısı onlar olduklarından malesef teknik olarak kanıtlamamız mümkün değil ancak zaten tüm internet verilerimiz izinsiz loglanıyor.
Belediyelere kadar resmi kurumlar bizden izinsiz baz istasyonlarından konum bilgilerimizi alıyor.
Yoksa hangi tanrı açıklayabilir x ilçesine taşınalı bir hafta olmuşken ve telefonum da dahil hiçbir bilgimi henüz hiçbir kurumla paylaşmamışken tabiri caizse x te yaşadığımı daha yalnız kapı komşularım bilirken x belediyesinden cep telefonuma gelen 'sayın vatandaşımız, salı günleri plastik atık toplama günümüz olup katılımınızı rica ederiz. X Belediyesi' şeklindeki mesajı açıklayabilir ki?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Superonline da çok ahlaklı çalışan bir firma değilki superonline sözleşmem
bitesine 4 ay kala taşındım burada superonline yok diye tt nete aktarmaya mecbur bıraktılar ttnette iki sene sözleşmeye mecbur bıraktı

Adblock bu reklamları engellemiyormu bende çıkmıyorlar?

Bende hiç olmadı.İnşallahda olmaz artık.Yanlız cep numaram dağıldı korkarım internettenmi nerden dağıldı ilmiyorum.1-2 kere Google Microsoft gibi yerlerin bir hizmetine sanki vermişdim.Satıyorlarmış diye duymuşdum.Dün 2 kere cinsel sağlık ürünü reklam mesajı geldi

Bende ttnet kullanıyorum, bahsi geçenlerden sadece gezintiye denk geliyorum arada. Nete firefoxtan giriyorum, adblock plus diye bir eklentim var, hiç reklam görmüyorum. Sizde yoksa ekleyip deneyin, belki işinize yarar.

Önce internet bağlantınız yavaşlıyor sonra bağlantınız kesiliyor. Bu arada modem yeni bir IP alıyor ve bu sayede hop yandex saçmalığı gene karşınızda. Google arama motoruna girmek istediğinizde SSL hatası gibi komik bir hata geliyor karşınıza. Buna da çözüm üretmiş Telekom hata ekranı yerine gene yandex tarafına yönlendiriyor.

Bu zorbalıktır, böyle reklam ahlakı olmaz. Reklam alanların bellidir orada reklamını yaparsın fakat DNS ile oynayarak yönlendirme yapman etik değildir.

Çağrı merkezini aradığınızda sizi salak yerine koyup bilgisayarınızda virüs vardır gibi sizi salak yerine koyan bir açıklama yapılıyor. Hadi şu lanet reklam gelmesine gelsin de internet hızını düşürüp internet bağlantımı nasıl kesersin ? Yaptığım bütün işler bir anda yok olup gidiyor....
Kazen abi 2 haftadır aynı şeyi yaşıyorum,siz bu sorunu nasıl çözdünüz acaba? Adamlar 2 haftadır gelmeden "iç tesisat'ta sorun var!" diyerek EliTT ekip yönlendirmeye çalışıyorlar. Bağlantı akşam gidip sabah geliyor,bir de üzerine Tivibu'da var,internet gidince Tv'de gidiyor,dolayısıyla hayat duruyor. @Lisabella

Kazen abi 2 haftadır aynı şeyi yaşıyorum,siz bu sorunu nasıl çözdünüz acaba? Adamlar 2 haftadır gelmeden "iç tesisat'ta sorun var!" diyerek EliTT ekip yönlendirmeye çalışıyorlar. Bağlantı akşam gidip sabah geliyor,bir de üzerine Tivibu'da var,internet gidince Tv'de gidiyor,dolayısıyla hayat duruyor. @Lisabella

Telwfonla değil bizzat ariza müdürlüğüne gittim. Telefonda mümkün değil maalesef

X