Tukenmislik sendromu

Haftanın 9 saati istemediğiniz sevmediğiniz bir ortama mecbur kalmak
Paranızı kazanıp ayakta kalabilmek için
Radyasyona maruz kalmak gibi adeta

Her gün ise gitmek istemiyorum
O insanların arasında olmak istemiyorum
Istemiyorum
Bu insanları görmek istemiyorum
Yasamak istemiyorum
Hayat insanlar beni yordu
Yasamak çok zor
Diye uyanmak uyumaya çalışmak ne kadar zor biliyor musunuz
Her gün Her gün
Güzel bir psikolog bulabilsem ama yok şöyle beni anlıcak kendi değerimi göstericek
Ama yok yok yok
Allah im sen çok büyüksün gün doğmadan neler duyar
Paramızı kazanıyoruz çok şükür ama insanligimizdan çıktık bu insanlar yüzünden
Zombi gibi birşey olduk
Allah im yardim et duy cigliklarimi

Güzel bir psikolog bulabilsem ama yok şöyle beni anlıcak kendi değerimi göstericek

neden böyle bir beklenti

yani benim ekstra bir değerim falan yok

milyarlarca insandan biriyim bu dünyada

neden üstün hissedeyim ki kendimi, birisi bana değerimi göstersin, beni "değerli " hissettirsin

o hoşlanmadığınız insanlar ile aranızda bir fark yok

aşağıda yahut yukarıda değilsiniz

insanlara sadece insan oldukları için değer verme aşamasına gelirsek kimseyi bu kadar takmayız

neden böyle bir beklenti

yani benim ekstra bir değerim falan yok

milyarlarca insandan biriyim bu dünyada

neden üstün hissedeyim ki kendimi, birisi bana değerimi göstersin, beni "değerli " hissettirsin

o hoşlanmadığınız insanlar ile aranızda bir fark yok

aşağıda yahut yukarıda değilsiniz

insanlara sadece insan oldukları için değer verme aşamasına gelirsek kimseyi bu kadar takmayız
Zaten kendimi üstün hissetmiyorum öyle bir niyetim de yok bendd sıradan bir insanım zaten
Sadece kendimi değersiz mi hissediyorum acaba bundan dolayı yazdım
Aksime bir düşüncel asla olmaz hepimizi allah yarattı sonuçta

umursamayin isinizi yapin cikin.

insanlarin dusuncelerine davranışlarına mudahele edemeyiz.

onlari oyle kabul edin.

kendi hayatiniza odaklanin

is ev
ev is
hep rutin seyler
rutinin disina cikin cumartesi yasakları kalkti cikin gezin iyi gelecektir

Mrb.lar eski actigim konulardan bilirsiniz yada okumuş olanlarımız vardır
Neyse bazı insanları hayatımızdan çıkartmak ısıtıyoruzdur ama çıkartmıyoruzdur mesela iş yerinde ki bazı insanlar her gün Her gün o ortamda 9 saat bulunuyoruz ve tahammül edemediğimiz hadi farklı odada iken suratını görmüyoruz belki ama konuşurken sesini duyduğumuz kişiler sesine bile tahammül edemiyorum sürekli benim karşıyım konuşmalar sürekli herşeyi benden bilmeye yönelik konuşmalar sürekli
Seslerini duyuyorsun ister istemez sürekli böyle çeneleri düşük allahım seslerine bile dayanamiyorum
Yani bu tip insanları hayatımızdan çıkartamıyoruz
Artık tiksinme boyutunda sesleri bile artik dayanılacak gibi değil
Benim durumumda olan arkadaşlar yazabilir mi ne yapmak lazım
Takma gormezden gel kulaklık tak
Hepsini yapiyorum ama sabahtan akşama kadar da kulaklikla müzik dinleyemem sonuçta
Yine bir sesler bir gerginlikler var iğreti oluyorum seslerinden ve kapıları çarpmalarından
Malesef bu ortamdan vazgeçemiyorsan yapilacak tek şey onlari umursamamak doğru yapiyorum olmuyor demişsin ama aslinda birinden nefret etmek de ona karşi bir nevi duygu beslemek. Ama onu saymazsan yok sayarsan işte o zaman o insan senin için yok olmuş oluyor. Bu tür insanlarla yaşamaya alişmamiz şart. Bazilarinin evdekine bile tahammulu yok. Sende en azindan işte yaşaniyor bu durum. Ben o insanlari duyamayacak goremeyecek kadar saymiyorum dersin ve umursamazsin.

is ev
ev is
hep rutin seyler
rutinin disina cikin cumartesi yasakları kalkti cikin gezin iyi gelecektir
Aynen öyle yapiyorum ama iste sinirlerimin bozulmasına engel olamıyorum hayatımdan çıkarıp fırlatmak istediğim insanlar ama çıkartamıyorum iste iş yerimdeler

Malesef bu ortamdan vazgeçemiyorsan yapilacak tek şey onlari umursamamak doğru yapiyorum olmuyor demişsin ama aslinda birinden nefret etmek de ona karşi bir nevi duygu beslemek. Ama onu saymazsan yok sayarsan işte o zaman o insan senin için yok olmuş oluyor. Bu tür insanlarla yaşamaya alişmamiz şart. Bazilarinin evdekine bile tahammulu yok. Sende en azindan işte yaşaniyor bu durum. Ben o insanlari duyamayacak goremeyecek kadar saymiyorum dersin ve umursamazsin.
Aynen oyle

X