Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba arkadaşlar,Nuri hocayla görüştüm. Üst ve alt yüz istediğimi söyledim. Diğer hastaların fotoğraflarına baktım.Tarih ve ücret bilgisi olarak asistandan 18.000 euro yu ve eylülde tarih almam için aramam gerektiğini duyunca direkt vazgeçtim.

Başka doktorlarla görüşeceğim.
Ben de sizin gibi new face dusunuyordum ama vazgectim. Ayni islemleri yaptirdigim diger doktorlar ile kiyasladigimda cok ozensiz is cikardigini dusunuyorum. Dolgu yaptirdim kendisine ve yuzumde asimetri olustu hem de bosluklar ve cokmeler var, bir dunyada para odedik halbuki. Oysa ki ne guzel gorunuyordu isleri sayfasinda hayal kirikligi yasadim o nedenle. Neyse ki kalici degil yaptirdigim islemler. Ameliyattan da vazgectim dolayisi ile, baska doktor bulacagim. Reklami bol olan doktorlardan uzak durmak gerekiyormus onu anladim bu yasimda.

Ben de sizin gibi new face dusunuyordum ama vazgectim. Ayni islemleri yaptirdigim diger doktorlar ile kiyasladigimda cok ozensiz is cikardigini dusunuyorum. Dolgu yaptirdim kendisine ve yuzumde asimetri olustu hem de bosluklar ve cokmeler var, bir dunyada para odedik halbuki. Oysa ki ne guzel gorunuyordu isleri sayfasinda hayal kirikligi yasadim o nedenle. Neyse ki kalici degil yaptirdigim islemler. Ameliyattan da vazgectim dolayisi ile, baska doktor bulacagim. Reklami bol olan doktorlardan uzak durmak gerekiyormus onu anladim bu yasimda.
Ben açıkçası şuan beklemeye geçtim. Ülkenin durumu,seçim tantanasi belirginlessin tekrardan bakıcam.Yasim 46..Ha 47 olur 48 olur umrumda değil ne kadar geç olursa o kadar iyi diye düşünüyorum,sonuçta 70 yaşında bıçak altına yatmayacagima gore.Ama 50 ye gelmeden çok agresif olmayan bir ameliyat düşünüyorum. O zamana kadar standart botoksa devam🤷‍♀️😉💉🤗

Aklı selim 2 kişi yazmış biri sizsiniz zaten. İşin aslını bu yukarıdakileri yazdıktan sonra geçmişe dönük (teeee 2015) araştırma yapınca öğrendim işin aslını. Bildiklerimi yazsam mideniz kaldırmaz ama az daha zorlarlarsa dökerim tüm kirli çamaşırları. Kendileri bile unutmuştur olanları...
Kusura bakma kazen Tatildeyim 🤣 buraya girip te senin yazilarini takip etmiyorum ha bu arada ben turkiyede olsaydim davalarimi acardim ugrasacak zamanim yok. Soylerim dokerim le olmaz soyle bence herkes bilsin.
Ben memmunum ve reklam yapmiyorum anlim acik memmun olmasaydim kardesimi kendi ellerimle doktoruma yonlendirmezdim. Su an hastanede gidip ziyaret edebilirsin kontrol amacli 😉

Kizlar sayfamda boyle yazilarin olmasini istemiyorum burda surec yaziyorum ve baska konular olusuyo.. sizdden ricam baska bir konu acip ordan yazabilirsiniz. Bilgi arayan bunlari saatlerce okumak zorunda degil.
Bu arada kardesim sakak germe oldu benim gibi olmadi ameliyati
Anlinin sacli derili yerinden iki mini yer acilip endoscopik yontemle kasin tumu yukari cekildi ve yine sakak tan da iki yerden girilip ordan da biraz yanlara dogru cekildi.
Ama cok sisti cok morardi ve doktor dren kullandi.
Bende yoktu mesela.
Su an sonuc belli degil tabiki cok sis oldugundan ben size burdan tekrar bilgilendirme yaparim
Saygilar sevgiler.

Kusura bakma kazen Tatildeyim 🤣 buraya girip te senin yazilarini takip etmiyorum ha bu arada ben turkiyede olsaydim davalarimi acardim ugrasacak zamanim yok. Soylerim dokerim le olmaz soyle bence herkes bilsin.
Ben memmunum ve reklam yapmiyorum anlim acik memmun olmasaydim kardesimi kendi ellerimle doktoruma yonlendirmezdim. Su an hastanede gidip ziyaret edebilirsin kontrol amacli 😉

Komik olma takip et etme kimin umurunda. İhtarname geldi bu sebeple konuya mudahale edildi.

Aklı selim 2 kişi yazmış biri sizsiniz zaten. İşin aslını bu yukarıdakileri yazdıktan sonra geçmişe dönük (teeee 2015) araştırma yapınca öğrendim işin aslını. Bildiklerimi yazsam mideniz kaldırmaz ama az daha zorlarlarsa dökerim tüm kirli çamaşırları. Kendileri bile unutmuştur olanları...
Bu nasıl bir üslup.. Çocuklar bile böyle azarlanmıyor artık. Mide kaldırmayacak ne olmuş olabilir? Doktordan komisyon mu almış? Başka doktorları kötüleyip kendi doktorunu mu övmüş? Ameliyat olmadığı halde oldum mu demiş? Kirli çamaşırlar, mide bulandırıcı olaylar filan, bunlar çok ağır ifadeler hatta hakaretler. Aynı anda farklı üyelikler alması dışında ne yapmış bu arkadaş? Geçmişte bunu yapan biri gerçekten ameliyat mağduru olamıyor mu? 2015'teki olayla şu an yaşananların ne ilgisi var. Arkadaşın sürecini biliyorum. Her gün ağrılar içinde. Sinir hasarı gelişmiş olabilir. Nekroz alanları var yüzünde. Siteden iyi tanıdığınız eski üyelerden de bu durumu bilen var. Yani kadın mağdurken bir de burada azarlanmış. Sizi inandırması için ölmesi mi lazım insanların. Dava demişken, Türkiye'de adam öldüren bile serbest kalabiliyor. Tazminat davalarından sonuç alabilecek gelişmişlik düzeyinde henüz değiliz. Ancak bir uzvunuzun kopması filan gerekiyor. İnsanlar dava açıp bir şey elde edemeyeceklerini biliyorlar.
Bir de yukarda Demet 25 isimli üyeye (ki tanımam kendisini) ne açığınız var da doktor sizi tehdit etti demişsiniz. İnsanların tehdit edilmesi için mutlaka bir açığının olması gerekmez. Şikayet edeceğim sizi demesi bile yeterli. Karşı dava açabiliyor doktorlar. Bir doktorun sahip olduğu avukatlar ordusu ile buraya yazan normal birinin yargı önünde kendini savunma olanağı aynı değil. Bir çok insan karşı davayla uğraşmamak, maddi kayıplara uğramamak adına şikayetinden vazgeçip, sindiriliyor.

Bu nasıl bir üslup.. Çocuklar bile böyle azarlanmıyor

Üslubum için sizlerden icazet alacak değilim. Bu duruma düşmeyin azar işitmeyin. Sorun azarlayanda değil azara ortam hazirlayandadir.

Okuduklarınızı anlamadığınız da ortada. Yasalar karşısında güçsüzüm diye dava açmamak nasıl bir kafa yapısıdır. Kusura bakmayacak kimse yayıncı olarak beni suçlu duruma kimse düşüremez. Sitenin kuralları var buna uymak zorundasınız, uymuyorsaniz kapı orada. Biri çıkıyor bunun tek açıklaması var reklam alıyordur deme hadsizligini gosteriyor buna takilmiyorsunuzda tehdit edilmesine mi takılıyorsunuz.

Doktoru seni kadınlar kulübünde kötülerin bana şu imkanları sağla diyecek doktor kabul etmezse burada yazıp çizecek. Doktor anlaşırsak gelecek bana kusura bakmayın sinirle yalan yazdım kaldırın diyecek. Yok yaaaaa

Dediğim gibi kapı orada işinize gelmiyorsa site kurallari güle güle. Bir halt bilmeden, arkadaki iğrenç pazarlıkları bilmeden boş boş yorum yazmak bu olsa gerek.

Burası hukuk devleti konuda haklıysan gidip dava açarsın bu kadar basit. Gidip uyduruk bir forumda doktoru kotulemezsin.

Üslubum için sizlerden icazet alacak değilim. Bu duruma düşmeyin azar işitmeyin. Sorun azarlayanda değil azara ortam hazirlayandadir.

Okuduklarınızı anlamadığınız da ortada. Yasalar karşısında güçsüzüm diye dava açmamak nasıl bir kafa yapısıdır. Kusura bakmayacak kimse yayıncı olarak beni suçlu duruma kimse düşüremez. Sitenin kuralları var buna uymak zorundasınız, uymuyorsaniz kapı orada. Biri çıkıyor bunun tek açıklaması var reklam alıyordur deme hadsizligini gosteriyor buna takilmiyorsunuzda tehdit edilmesine mi takılıyorsunuz.

Doktoru seni kadınlar kulübünde kötülerin bana şu imkanları sağla diyecek doktor kabul etmezse burada yazıp çizecek. Doktor anlaşırsak gelecek bana kusura bakmayın sinirle yalan yazdım kaldırın diyecek. Yok yaaaaa

Dediğim gibi kapı orada işinize gelmiyorsa site kurallari güle güle. Bir halt bilmeden, arkadaki iğrenç pazarlıkları bilmeden boş boş yorum yazmak bu olsa gerek.

Burası hukuk devleti konuda haklıysan gidip dava açarsın bu kadar basit. Gidip uyduruk bir forumda doktoru kotulemezsin.

Çıkıyorum üyelikten. Saçma sapan çıkışlarınız, kadınları küçümseyen tavırlarınız sıktı. Uyduruk dediğiniz sitenin kaç milyon kullanıcısı var biraz profesyonel olun. Bu siteden bulduğum doktora ameliyat oldum. Bir çok kişi de aynı durumda. Boş boş yazan, manipule edilen sizsiniz. Her anlatılana inanıp dolduruşa gelen de yine sizsiniz.

Çıkıyorum üyelikten. Saçma sapan çıkışlarınız, kadınları küçümseyen tavırlarınız sıktı. Uyduruk dediğiniz sitenin kaç milyon kullanıcısı var biraz profesyonel olun. Bu siteden bulduğum doktora ameliyat oldum. Bir çok kişi de aynı durumda. Boş boş yazan, manipule edilen sizsiniz. Her anlatılana inanıp dolduruşa gelen de yine sizsiniz.

Kadınları asla küçümsemedim tam tersine burada hakkınızı korumaya çalışıyorum ama sonuç ortada. Görünen o ki canı yanan coşuyor.

Hiç ikiletmem anında talebinizi yerine getiririm hadi güle güle...

chanel buranin temel diregi , kadinlara her daim yardim eden yol gosteren uyesi ..buraya her gelen kadina yol gosteren yardimci olan ve hatta sizin bu sitenin kurulus amacina uygun olan nadir bir uyeye tesekkur etmeniz gerekirken onu bu sekilde itham ederek banlamniz sizin nezdinizde sitenin ne kadar kalitesizlestigini ve artik baska amaclara hizmet ettiginin gostergesi....

misch ise, kendisini yillar onceden tanirim, yol gostericiligi, fedakarligi canayakinligi sayesinde moral bulduk guc aldik , bu iki uye yoksa ben de yokum lutfen beni de banlayiniz...ben dahil akli basinda diger kadinlarin da sizlere bu akilalmaz yonetim anlayisina tepki gosterecegine ve bir daha ugramayacagina eminim, kenidinizi vazgecilmez sanmayiniz biz akilli kulturlu yardimsever kadinlar bir sekilde buluruz birbirimizi,,siz de boyle gelgec uyelere kalirsiniz.

banlayiniz hemen bekliyorum.

chanel buranin temel diregi , kadinlara her daim yardim eden yol gosteren uyesi ..buraya her gelen kadina yol gosteren yardimci olan ve hatta sizin bu sitenin kurulus amacina uygun olan nadir bir uyeye tesekkur etmeniz gerekirken onu bu sekilde itham ederek banlamniz sizin nezdinizde sitenin ne kadar kalitesizlestigini ve artik baska amaclara hizmet ettiginin gostergesi....

misch ise, kendisini yillar onceden tanirim, yol gostericiligi, fedakarligi canayakinligi sayesinde moral bulduk guc aldik , bu iki uye yoksa ben de yokum lutfen beni de banlayiniz...ben dahil akli basinda diger kadinlarin da sizlere bu akilalmaz yonetim anlayisina tepki gosterecegine ve bir daha ugramayacagina eminim, kenidinizi vazgecilmez sanmayiniz biz akilli kulturlu yardimsever kadinlar bir sekilde buluruz birbirimizi,,siz de boyle gelgec uyelere kalirsiniz.

banlayiniz hemen bekliyorum.

Hiç ihtimal vermedim(kendimden utandım yanıldım diye) ama bir gün olurda yeniden üye olursanız bu mesajı size okutacağım diye profilinize not düşmüştüm.

Yahu 1 saat dayanamadınız mı?
Bu mesajı yazdıktan 45 dakika sonra üye olmak nasıl bir ruhani patlamadır?
ah akıllı ablam ah,
ah kültürlü ablam ah
ah gergin ablam ah.
Bunların hepsinin tek nedeni yüz germeden oluyor. Yüzü germeyince doktorlar sonuç ortada; sen anladın ne demek istediğimi!

Ağır mı oldu? Hiç sanmıyorum. Konuyu anlamadan burada ki üyelere gel geç diyecek, site kalitesi hakkında ahkam kesecek, sitenin misyonunu aklı sıra yorumlayacak, 45 dakika sonrada üye olmaya kalkacak bende susacağım?

hadi canım hadiii Allah versin, başka kapıya

Mune Mune

Son düzenleme:
Kazen Kazen ,
Kalitesiz denilen, bu iki üye yoksa ben de yokum, ben dahil akli basinda diger kadinlarin da sizlere bu akilalmaz yonetim anlayisina tepki gosterecegine ve bir daha ugramayacagina eminim denilen siteye 45 dakika içinde yeniden üye olmak, büyük büyük laflar edip siteden giden ve sonrasında geri dönen diğer üyelerden de hızlı bir dönüş yapmak KK rekorlar arşivine girsin lütfen.

Söylenenin aksine vazgeçilmezmişiz demek ki😌

Kazen Kazen ,
Kalitesiz denilen, bu iki üye yoksa ben de yokum, ben dahil akli basinda diger kadinlarin da sizlere bu akilalmaz yonetim anlayisina tepki gosterecegine ve bir daha ugramayacagina eminim denilen siteye 45 dakika içinde yeniden üye olmak, büyük büyük laflar edip siteden giden ve sonrasında geri dönen diğer üyelerden de hızlı bir dönüş yapmak KK rekorlar arşivine girsin lütfen.

Söylenenin aksine vazgeçilmezmişiz demek ki😌

şimdi bir daha geldi : ))))))) Mune Mune

Whatsapp'tan yukarıda ki mesajını hatırlattım ve şunu ekleyip engelledim

• bu mesaja rağmen mi?
  • hiç sanmıyorum kalitesiz bir site sizi bozar

daha kimler dönmek istedi kimler şu son en tazeler. Yeniyıla güzel bir başlangıç yapacakmışız, bu konuşmadan arkadaşlarının haberi olmamalıymış. Bazen böyle gelip gidiyorlarmış, yeniden aynı duruma düşmemek için arkadaşları ile bağını keseceklermiş.

tabi cevabımı az çok tahmin edersin ; arkadaşını 15 günde satan bize neler etmez

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X