Tüp bebek de 8. Denemede gelen mucize

Abal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2021
25
40
27
Merhaba öncelikle hayırlı olsun çok mutlu oldum. Benim hikayem sizinki gibi kimyasal gebelikler var o kadar benziyor ki. Merak ettiğim son transferde ilaç olarak neler kullandınız ya da farklı biseyler verildi mi? Bir de nerede tedavi gördünüz? Çok teşekkürler simdiden
Teşekkür ederim 😊 Oksapar kan sulandırıcı estrofem duphaston diofol folik asit prednol 4mg haftalık progeston göbekten yapılan Protestan isimlerini unuttum ama bide transferin üçüncü günü çatlatma iğnesinin üçte birini vurdum tutunmasını kolaylastırıyormuş oksaparı doğuma kadar kullandım diğer ilaçları 4 aylığa kadar kullandım yavaş yavaş kesildi. Adana'da Medline Hastanesi'nde feza Burak hocada tedavi gördüm rabbim en kısa zamanda sizede bu mutluluğu yaşatsın inşaallah

Cerenace

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2019
368
161
28
Teşekkür ederim 😊 Oksapar kan sulandırıcı estrofem duphaston diofol folik asit prednol 4mg haftalık progeston göbekten yapılan Protestan isimlerini unuttum ama bide transferin üçüncü günü çatlatma iğnesinin üçte birini vurdum tutunmasını kolaylastırıyormuş oksaparı doğuma kadar kullandım diğer ilaçları 4 aylığa kadar kullandım yavaş yavaş kesildi. Adana'da Medline Hastanesi'nde feza Burak hocada tedavi gördüm rabbim en kısa zamanda sizede bu mutluluğu yaşatsın inşaallah
Cevabiniziçin çok teşekkür ederim 🙏🏻 son bir sorum daha olacak kusura bakmazsaniz prednolu ilk o zaman mi kullandınız acaba daha önce kullanmış miydiniz