Tüp Bebek için En İyi Doktur lütfen...

merhaba bende altay gezer hocaya gıdıyorum gıttıgımde asılama dedı ama once testlerıne bakalım rahım fılı cekelım d edı testlerı verdım adetlıoyken sımdı hsg fılmı ıcın adet beklıyorum ecomarı onermıstı altay hoca
Evet bende orda çektirdim kısa sürüyor zaten

canım yiğit hoca ile bülent hoca ayrı ayrı mı çalışıyorlar birlikte mi? Bülent hoca bilmiyorumda yiğit hocayı eleştiren hiç görm

Kime gidiyorsunuz şimdi? Nasipse birkac ay sonra tekrar deneyeceğim ,doktor araştırmak bulmak da ayrı bi dert
Bence maslak Acıbadem de Bülent tıraşa gitmelisiniz benim kendi fikrim o kadar ilgili araştırmacılar ki yani maddi çok olur belki ama ho paralarının karşılığı hakkıyla verdiklerine inanıyorum

Bu sayfada bu doktor ile ilgili olumsuz yazanlar da var. Ne yapacağız biz bu doktorlar çift cinsiyet mi ne anlamadım birisinin çok beğendiğine başka hasta nasıl olurda kesin gidilmez yazıyor cidden anlamıyorum.
Canım her iş gibi beğeni ve memnuniyet de görecelidir benim tedavi sürecimde bana çok iyi geldi. Bir başkasına gelmemiş olabilir. Kişilikler ve beklentiler de bu durumu etkiler. Ben doktorumdan hiçbir zaman kötü muamele görmedim, ilgiliydi, açıklayıcıydı riskleri ve önerisi daima netti benim beklentilerimi karşıladı ama bu doktorun kendini sadece benim tedavime feda ettiği anlamına gelmiyor, kimi hastalar maalesef ki parasını veriyoruz istediğimizi yapar, istediğimiz saatte arar, istediğimiz saatte sorarız, istediğimizi yaptırırız kafasında. Hiç olumsuz yorumunu da görmedim, olumsuz yorum neye ilişkindi bilmiyorum. Bilsem belki kendi tedavimle kıyaslayıp bir şey diyebilirim. Bizim ailemizde 4. kişi bu doktora gidiyor. Hepsi memnun kuzenlerim, dayım, arkadaşım...

Ben acibadem prof dr murat arslanın hastasiyim kesinlikle tavsiye diyorum
O da prp yapıyor mu ? Prp denildimi genel herkes Yiğirt hoca diyor.Malum benim durumöm kritik biraz zor hastayım. Rezervler düşük sıradan bir işlem değilde çokda daha ayrıntılı tedaviye ihtiyacım var

Merhaba semra kahraman ve bülent urman arasında kararsız kaldım tecrübeleri olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi🙏

Merhaba arkadaşlar Tüp bebek için ciddi anlamda çok zor günler yaşıyorum. Bende düşük yumurta rezervi var yaşım 29. 4 yıldır eviliyim üç yıldır çocuk düşünüyorum. Malesef daha nasip olmadı. Daha öncede tüp açma ameliyatı oldum. Eşiminde sperm değerleri çok kaliteli değil ama çocuk olmayacak kadar değil dedi doktor. Daha önce 2 başarısız tüp denemem oldu. AMH değerlerim az olduğu için yeniden tüp yapmamız lazım ama kafam çok karışık. Araştırıyotum ama hiç iyi değilim. Bir yerde yücel kahraman, başkası Murat arslan, kimileri Filip Taştan, Cem Demirel, Semra Kahraman vs vs herkes birilerini övüyor. Bazıları mutlaka bahçeciye gidin bazıları kesinliklikle gidilmez diyor, Örnek veriyorum cem demirel hocayı 40 şi övüyor ama 41.kişi öyle bir şey yazıyor ki o kadar olumsuz ki hemen vazgeçme durumun oluyor. Açıkcası kafa bir milyon, 3. tüp bebek girişimimiz olacak maddi maanevi çok yıprandık bu sefer nerde kimde yapalım açıkcası hiç bilmiyoruz. Şuan araştırdıklarım
Yücel Kahraman, Semrakahraman, Filip Taştan, Murat Öztürk, ama daha beğenilen hoca da var bu konu ile ilgili yardımcı olabilir deneyimlerinizi paylaşırmısınız.
Kimisi de diyor Dr. Ertan cevizzi fitoterapi yolu ile size bitkisel takviye yapıyor tüp bebek oluşumuna hazır olduğunuz zaman sizi yönlendiriyorlar adam tvlere falan çıkıyor o arada da kaldım:-):::.
Kayseri Mustafa Taş 🌸

Semra kahraman ve aysun hanımla başladık tekrar bakalım🙏 sadece histereskopimi bülent urman yapıcak onuda semra hanım kendisi ona yaptırmamı söyledi zaten.
Hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel sonuçlanır Semra kahraman kendisi mi takip edecek tüm sürecinizi?

Bana ve eşime antibiyotik verdi eşimde enfeksiyon çıkmış bana niye verdi bilmiyorum canım belki temizlesin diyedir.. folik asit verdi d vitanamini birde kan cıvıtıcı verdi bunuda bilmiyorum niye
Ayy canim seninle suan ayni seyleri yasamisiz bende bu ah gurkan hocayla tanistim banada ayni ilaclari verdi bu ay hazirlik yapcaz dedi indallah mesajimi gorur donus gaparsin merak ettim surecin nasil gecti diye

X