Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebek ilk denemede hamile kalmak?

Suu97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2022
10
8
26
Merhaba önümüzdeki günlerde tüp bebek tedavisi olmaya karar verdim..yaşım 25 sizce ilk denemede hamile kalmak mümkün mü? Aranızda ilk denemede hamile kalan varsa ve paylaşırsa çok mutlu olurum.

Tabi şartlar durumlar kişiden kişiye göre değişiyor ama gönlünüzü ferah tutun stres yapmamaya çalışın. Çünkü stres daha çok etkiliyor. Süreci daha da zorlaştırıyor.
Biraz da nasip kısmet meselesi inşallah sizde ilk denemede kucağınıza alırsınız. Bu süreçte sağlıklı beslenmeye özen gösterin bol su için yürüyüş yapın ve sizi mutlu edecek şeylere yönelin

Merhaba önümüzdeki günlerde tüp bebek tedavisi olmaya karar verdim..yaşım 25 sizce ilk denemede hamile kalmak mümkün mü? Aranızda ilk denemede hamile kalan varsa ve paylaşırsa çok mutlu olurum.
Merhaba ben ilk tup bebek denememde hamile kaldim fakat 7+4 de kalbi durdu kurtaj olmak zorunda kaldim

Selam evet ilk denemede tutanlarda var ana benim ilk denemede olmadı malesef o yüzden tekrar tedaviye başladım gelen haftalar içinde tekrardan yumurta toplama olacak....çünkü başka embriyom yok ilk denemede 3 embriyo elde etmiştik tutmayınca tedaviye tekrar başladım... Arada vermedim negatif sonrası hemen gelen ilk adetden sonra ikinci adetde tedaviye başladım...

X