Gebeliğe Hazırlık Tüp bebek mi ilaç tedavisi mi yardımmm

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

cemberimdeguloya1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2022
4
2
28
Arkadaşlar lütfen akıl verin yardımcı olun sürekli doktor kontrolündeyim polikistik var her ay tarlusal veriyor doktor adet için daha yeni hsg çekildim hiç bir sorun yok eşimde de yok bugün doktor yumurtalıklara ilaç ile baskı ya da direk tüp bebek dedi bir an korktum kendim hamile kalamazmıyım ya da ilaç daha mı iyi bir yöntem kafam allak bullak olduuu

Arkadaşlar lütfen akıl verin yardımcı olun sürekli doktor kontrolündeyim polikistik var her ay tarlusal veriyor doktor adet için daha yeni hsg çekildim hiç bir sorun yok eşimde de yok bugün doktor yumurtalıklara ilaç ile baskı ya da direk tüp bebek dedi bir an korktum kendim hamile kalamazmıyım ya da ilaç daha mı iyi bir yöntem kafam allak bullak olduuu
Bence güvendiğin bir doktor bulup onun yönlendirmesine göre hareket etmek en doğrusu. bir arkadaşım pcos’tu. 5 ay gebe kalmayı denemiş başarısız olmuştu doktoru doğal yollarla olmasının zor olduğunu vakit kaybetmeden tedavisiye geçilmesini önermişti. Ancak kendisi sonradan araştırıp çok güvendiği bir doktorla görüşünce, o doktor da biraz daha deneyebileceğini, bu sürede D vitamini almayı ihmal etmemesini söylemiş. Bu şekilde doğal yollardan gebe kaldı 2 kere üst üste. Doktorun kişinin hikayesine göre ne gerekliyse onu bilen ve en doğru yönlendiren bir doktor olması en önemlisi bence. Şimdiki doktorunuza bu yönde güveniniz tamsa bence bilime güvenin. İnşallah hayırlısı olur güzel haberlerinizi alırız

X