Tüp bebek sonucu kan testi yaptırmadan adet olan var mı?

deniz42

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
194
1
Herkese merhaba.Yarın 12.gün.sonucu alacağız inş.normal şartlara göre hesaplayınca 3 gün önce adet olmam gerekirdi.Benim gibi herkesin mi gecikiyor ?Sonucunuz negatif çıktıysa kan testinden sonra mı önce mi adet oldunuz?.Bende hiç bir belirti yok.Transferin 7.gününe kadar aşırı karnımda şişlik ve kasıklarda batma vardı.Şimdi hiçbir yerim ağrımıyor bi belirti yok.senağlamaYarına kadar çatlayacam meraktan.10.gün test yaptım tek çizgi çıktı.

benim kasım ayındaki micromda test günüme 3 gün kala kırmızılar teşrif etmişti bu seferde test günümden 5 gün önce kırmızılar gelecek gibi görünüyor

benim kasım ayındaki micromda test günüme 3 gün kala kırmızılar teşrif etmişti bu seferde test günümden 5 gün önce kırmızılar gelecek gibi görünüyor

Ben de adet olmayınca azıcık ümitlendim ama adetin gecikmesi kullandığım jelde de olabilir belki.Kendimizi iki sonuca da hazırladık ama insanız sonuçta negatif olursa baya bi sarsılırız.Yarın bi gelse geçse hayırlısı ile. Cevap için teşekkür ediyorum arkadaşım.

benim aralık ayındaki ilk denememde transferin 9. günü adetime 8 gün varken adet oldum malesef... senin gecikmiş olduğu için adetin inş pozitiftir canım

inşallah bugün pozitif sonucunu yazarsın denizcim buraya allah sağlıcakla versin bebeğini inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…