✅Tüp bebek sürecim✅

Culiiii

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2019
33
76
❗TÜP BEBEK SÜRECİM ❗
*** ✅Bahceci tup bebek merkezine karar verdik esim ile beraber ve gittik

****ÖNEMLİ NOT ❗️polikistik over sendiromi var bende aslinda hamile kalmamda sorun yok kalabilirsin dogal yolla deniliyor ama 3 senedir ugrastik ve sonuc alamadik ve

**2-3 ay yumurta takibi yaptik (medical park hastanesinde bahcelievler)

** ve aşılamaya karar verdik asilama yaptirdik doktorum cok umutluydu cunku tum degerlerim cok iyiydi ve sonuc husran oldu negatif oldu psikolojikmen agir geldi bana
1 hafta agladim ne esim ne ailem kimse yaklasamadi aileme soylemedim esime beni tek birakmasi icin soylendim neyse oyle iste aci gunlerdi sonrasinda ara verdik bir sure memlekete gttim ve annemin baskisi ile oradaki iyi bir doktora gttim esimde geldi istanbuldan memlekete ve
*** 2.ci asilama tedavisine basladik icim de hic umut yoktu cunku esimle konusup karar vermistik memlektten ben donunce tup bebege baslayacaktik ama annemin israrini kiramadik basladik derken tedavi bitti istanbula dondum kan testi sonucumu bekledim ve test yaptim hamileydim inanamadim hemen ust uste kan testleri yaptim ve evet ben hamileydim allahim mukemmel bir duygu hemen esimi annemi ablami abimi tum ailemi aradim onlarda benimle aglamaya basladi cok istedigimi biliyorlardi sonra bitmek bilmez kusmalar mide yanmalari derken iki aylik oldu ve kalp atislaribi duymak icin gttigimde o aci haberi ogrendim bebek dusmus kese duruyor kese beni zehirliyormus acil kurtaj yapilmali tabi ben dayanamadim evime dondum cok acı gunlerdi esimde mafoldu bende annem canim annem memleketteydi ona danismadan boyle bi kurtaj olayina girmek istemedim annemi aradim ve aglamaktan anlatamadim ablam ile gorustuler o gece uyuyamadim ve sabah 8 de annem evimdeydi zil caldi annem gelmisti canim annem ne uzmusumdur onu ben olmayan evladima bu kadar uzulduysem ben onun cigerini yakmisimdir derken kurtaj oldu sonra 2-3 ay kendime gelemedim psikolojim kotuydu surekli aglama halindeydim ama esim ailem ablam hep yanimdaydilar sonra esimin annesiinin esime ve bana surekli baski tarzinda konusmalari oldu cocuk yokmu yapsaniza olmuyormu biseymi gizliyorsun gibi konusmalar cok gerildim agladim agladim agladim esim beni anlamadi annem soracak tabi senin annende soruyor gbi konusmalar yapti esimle aram acilmaya basliyordu derken bir gun kayinvalidem beni aradi sen dusuk yaptin seni hocaya goturelim bidaha dusuk yapmazsin seni okur ufler ben o an okadar acidim ki icim yandi esimle tartistim oda aramizda kaldi ne bana hakli diyebildi ne annesine neyse kayinvalidemle konusmadim annem araya girdi derken esimle karar verdik ve basliyalim dedik ama okadar gergindimki size anlatamam ya ben ya ben ben nasil olur yaaaaaa allahim nolur diyordum ve ben anaokulu ogretmeniyim ve ben bilmiyorum yaaa o gerginlik ile bu kurumu cok arastidim ve tanidigim araciligiylada bilgi edindim ve esimle gttik cok sukur maddi acidan sikintimiz yoktu ama pahali bir surec allah herkezin yardimcisi olsun oraya gttigim gun. Hayatimin en kotu gunlerinden biriydi oyle hissediyordum ben burda olmamaliydim diye kendimi yedim ve benim yasim daha 24 sonra o an geldi ilk tanisma ilk gorusme herseyimi sordu hocam bana guvenc karlikaya gercekten adı gibi guven veren bir adam beni anladi gerilme ya cok gerginsin sakin ol anlat tum sureci anlat esime kizdi bu kadar gerginligi normal olamaz yaninda olsana gibisinden neyse oyle boyle derken hocadan aldigim o guven duygusu ile direk tedaviye baslama karari aldik ve basladik benim surecim bu daha cok ayrinti var ama uzulmek istemiyorum daha bu kadar yazacagim allahim banada tum isteyenlerede nasip etsin.
Hadi bakalim artik basliyorum asil zorlu surece

❗️BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ❗

450 muayene ilk
1500 ilaclar
3150 ilk odeme tup bebek
780 ilaçlar
30 kan testleri
500 ilaclar
60 kbb asisi (rubella asisi)
9100 kalan odeme tup bebek
80 ilaclar
550 ilaclar
1500 ilaclar

***Onceki butun testlerin ciktisini al
Yarin sabah 11.02.2020 tum tesleri ac karnina yaptirt cumartesi kontrol

***10.02.2020 pazartesi gorusmeye gdildi bahceci ile
Hocam guvenc karlikaya
Ve tedaviye basladik
İlk ignemi vuruldum gonal-f 300mg
Esim ile ben o gece antibiyotik ilaclarimizi ictik

***11.02.2020 sali gunu yapilmasi gerekilen testler icin medicalparkta. İslem yaptirdik kan verdik onceki testlerimize ait tum belgelerin fotokobisini aldik gonal-f 300 vuruldum ve vitamin hapimi ictim .
*** 11.02.2020 sali gunu gorusme yaptik asistan ile eski testleri ve yapilan testleri alip gdecegiz geri kalan testleri sonra getirebiliriz
15.02.2020 cumartesi gunu
Saat: 09:15 muayne olacagim

*** 12.02.2020 carsamba gunu ilacimi ictim ignemi vuruldum medicalparki aradim tum testler cikmis yarin alacagim

*** 13.02.2020 persembe gunu ilacimi ictim ignemi vuruldum medicalparktan oguz dosyalari aldi tumbelgeler tamam yarin son igneyi vurulacagim

*** 14.02.2020 cuma günü ilacimi ictim ignemi vuruldum bugun karnimin agirdigini hissediyorum yarin buyuk gun kontrolum var yumurtaliklarimin gelisimi kontrol edilecek kalan ilaci yanimda goturucem
( bu arada 4 gundur diyetteyim dikkat ediyorum ) açım aç 😀 neyse yarın buyuk gün testleri unutma onemli !!

***15.02.2020 cumartesi kontrol günü
Genel muayenene yapildi yumurta gelisimime bakildi gayet guzel denildi olculeri 15 bucuk seviyelerindeydi test sonuclarima bakildi rubella kizamikcik 7.7 sinirda oldugu icin o asıyı vurulmam gerekiyor 2 adet donemi gecmeli vurulmaz isem hamile kalinirsa sonlandirilir tehlikeli
**Medicalparktan rahim filmimi alacagim eksik raporr
Seker hapina gerek yok simdilik diyete devam
Tekrardan gonal-f 300 mg ve yumurtanin catlamasini engellemek icin cetrotide vurulmam gerek
**İlaclarin ucreti 780 tl
15.02.2020 cumartesi İlacimi ictim ve gonal-f 300 mg vuruldum soldan cetrotine vuruldum sagdan
( vuruldugum yerde siskinlik yapti biraz ve karnim sismeye devam ediyor )
**17.02.2020 10:30 pazartesi randevum var
***16.02.2020 pazar ilacimi ictim
Gonal-f 300 mg ignemi vuruldum Cetrotine vuruldum sagdan agrim cok fazla var
(Bu arada arkadasim komsum neslihandanda Allah razi olsun bugun benimle cok ilgilendi allahim onun gonlune gore versin ne dilegi varsa )

***17.02.2020 pazartesi gunu saat 10:30 da randevum vardi randevuya geldim annem ile beraber
kontrolum yapildi gayet iyi yumurtaliklar hic bir sorun yokmus doktorum gerekli gordugu birsuru igne verildi bugun
**esim bugun bosalacak ve 3 gunluk perhize girecek
*İlac fiyatlari:500 tl odendi
**Gonal-f 150 mg
cetrotide vurulacagim saat 14 :00 de vuruldum ilacimi ictim
***Hastaneden cikinca medicalpark a geldim
Rahim filmi (hsg) alindi cd si
Rubella kizamikcik asisini vuruldum KKK (medicalpark fiyati 60 tl )

***18.02.2020 sali gunu
İlacimi ictim igneler tamam
( cok agrim var aglatiyor beni )
* Saat 14:00 cetrotide vurul ✅
* Saat 18:00 cetrotide vurul✅
* Saat 23:00 2 amp gonapetyl vurul ✅
* (Sag-sol karindan)
* *****ÇOK ÖNEMLİ GÜLLLLL*****
*
***19.02.2020 carsamba gunu bbos
Bol bol dinlenmelisin gül
İlacimi ictim butun gun dinlendim

***20.02.2020 persembe
gunu saat 09:00 klinikte olacagim hic bir sey yiyip icmiyorum. Anestezi alacagim Yumurtalar toplanacak esimde sperm verecek
ilacimi ictim operasyon yapildi cok agrim var 34 adet yumurta toplanmis iyiymis sperm ornegi verdi esim
odeme yapildi 9100 tl
80 ilaclari aldim
Hastanede agri kesici igne fitil ilac verdiler
Eve geldim antibiyotigi ictim
cok agrim olursa arveles icecegim
Dogum kontrol hapi verildi bana adet oldugum zman o ilacada baslayacagim
21.02.2020 cuma gunu arayip bilgi verecekler 👍🏻adetin 2.ci gunu basliyorsun duzenli 21 gun ilac bittikten sonra birdahaki adetin 2.ci gunu gdecegim transfer o zaman oluyor

21.02.2020 cuma gunu
Kaan emir laborant laboratuardan aradilar
1.gun bilgisi 34 adet yumurtaliktan
30 tane olgun
İslem yapildi sperm ile bulusturuldu
28 tanesi dollendi
Buyumesine gelismesine bakilacak
3 .gun pazar gunu arayip bilgi verecekler
23.02.2020 pazar tekrar aranacak
Suanlik durum gayet iyi gidiyor

23.02.2020 pazar gunu
Tugba laborant aradi
10 tanesini dondurduk iyi asamadalr (8-9-10)gelisim duzeyindeler
Sali gunu kalan lari donduracagiz
Sali gunu 5.gun aramasi yapilacak

25.02.2020 sali gunu
Tugba embriyolog aradı
5.ci gun 5 tane daha donduruldu
iyi embriyolar kaliteli
15 tane dondurul du toplam yani
yarin tekrar aranacak en son bilgi verilmek uzere

26.02.2020
Laborant Kagan aradi 6.gun
Dondrulucak yok
Kilomu kontrolde tutbilmek icin doktorun izni ile glifor kullaniyorum sabah aksam
Koronavirus sebebiyle 3 adet donemi gecti
Transfer yapilamadi
4 mayis tekrardan kurum acilacak
Mayis ayinda olan adetimde transfer yapilacak insalllah

14.05.2020 persembe gunu
adetimin 3 uncu gunu kontrole gttim esim ile beraber hocam la gorustuk embriyolarim cok iyiymis
Alttan muayene edildim gelisimin iyi bir sorun yokmus kan testi yaptilar hormon seviyelerim normal seviyelerdeyse eger 14 gunluk gobektwn yapiskan bant tedavisine baslacakti eger kan sonucum guzel cikmasaydi 1 ay dogum kontrol hapi kullanip duzene sokacaktik hormonlari oyle baslayacakti tedavi ama kan sonucum iyi cikti gerek kalmadi ve gobekten yapiskan bant tedavisine basladik hakkimda hayirlisi az kaldi insallah

***14.05.2020
Doktor kontrolu yapildi hersey iyi ve gobekten sag sol yada altindan bant tedavisine basladik
2 adet sag sol yapistirdim CLİMARTE FORTE bant 2 gun kalacak uzerimde
✅
Her 2 gun arayla yapistirilacak olculeri her gun icin farkli
(Glifor ve vitaminede devam )
** climarte forte
550 tl tuttu 6 adet kutu var hepsinin icinde 4 adet bant var .
***15.05.2020 bugun bantlar uzerimde yarin cikaracagim yeni takacagim hic bir sorun yon surec guzel gidiyor ALLAHin izniyle glifor ve vitamin ictim
***16.05.2020 uzerimdeki bantlari cikartim. Dus aldim ve yeni 3 adet bant taktim iki gun kalacaklar
Glifor ve vitamini ictim
***17.05.2020 bantlar uzerimde
Yant etki olarak surekli bi ates basma hali var surekli terletiyor ve bas donmem oluyor biraz
Glifot ve vitamin ictim
***18 .05.2020 uzerimdeki bantlari cikardim dus aldim ve 4 adet yeni bant yapistirdim hersey guzel bir sorun yok allahin izni ile
Glifor ve vitamine devam
***19.05.2020 bantlar uzerimde
Glifor ve vitamin ictim
***20.05.2020 uzerimdeki bantlari cikardim dus aldim
4 adet yeni bant yapistirdim
Glifor ve vitamine devam

- [ ] ✅Bu arada bu surece baslar iken 84 kg idim suan dikkat edip diyet yapiyorum 79 kg dustum glifor ilacinin etkisi var biraz kiloyu kontrolde tutuyor ama sen dikkat edersen yazifliyorsun
***21.05.2020 persembe bantlar uzerimde glifor ve vitaminimi ictim
✅(Glifor sabah aksam iciyorum vitamin gunde1 tane iciyorum normalde sabah aksam iciyordum bana ilaclar aGir geldi tek aliyorum vitAmini)
✅ cok ates basma hali oluyor cok terliyorum yapiskan bantlarin etkisiymis .
*** 22.05.2020 cuma gunu bugun uzerimdeki bantlari cikardim ve yeni 4 adet bant yapistirdim bugun daha iyiyim. Glifor ve vitaminimi ictim
✅ Bu arada bantlarimi esim cikartip takiyor onunda bu surecte benim gbi hassas olmasini istiyorum ve cok sukur oluyorda 👍🏻
*** 23.05.2020 c.tesi gunu bantlar uzerimde hersey guzel ilaclarimi ictim
*** 24.05.2020 pazar gunu ramazan bayrami birinci gunu allahim su gunlerin yuzu suyu hurmetine bana hayirli bi evlat nasip et
Bugun uzerimde bulunan bantlari cikartip dus alip yeni 4 adet bant yapistirdim ve glifor ve vitaminimi ictim bantlar cok yapisiyor ve acitiyor
*** 25.05.2020 pztesi bantlar uzerimde herhangi bir sikinti yok
Sanirsam bu bantlar beni alerji yspiyor kollarim vucudum sinek isirigi gibi sisiyor olsun ya birazkasiniyir ama insallah sonu guzel olacak
İlaclatimida ictim
***26.05.2020 sali gunu bantlari cikardim dus aldim yeni bantlari yapistirdim biraz derimi kabuklandirdi bantlar olsun ama acimiyor ilaclarimida ictim
Bu arada vitaminim btti yeni kutu alscagim
✅ gyno ferro vitamin hapi
Glifor hapimi ictim
Yememe icmeme dikkat ediyorum
84 kg ile basladim 78 bucuk oldum yine devam durmak yok ..
***27.05.2020 carsamba
Bantlar uzerimde bir sikinti yok yarin buyuk gun doktor kontrolum var hadi hayirlisi hakkimda insallah olumsuz bir cevap sonuc almam ALLAH imin izniyle hersey yoluna girecek gönlüme göre verecek
ilacimi ictim 👍🏻 vitamini mi aldim eczaneden
Bahceci aradi yarin sabah 10.15 de kontrolum var
Bu arada 78 kg oldum.
6 kilo verdim
28.05.2020 persembe gunu
sabah 10 bucukta doktorumuzun yanindaydik
Cok guven veren bir adam
Doktorun yanina gitmeden once kan aldilar benden hormon degerlerime bakilacakmis eger duzgun cikar ise transfere onay verilecek neyse hocanin yanina gttik bugunkibantlarim uzerimdeydi
Hocam alltan muayene etti beni gayet iyi gelisim bir sorun yok rahim duvarim kalinlasmis bana 21 gunluk tedavi sekli uygulamaya basladi kan sonucum guEl cikti hormon degerlerim cok iyiymis ve beni aradilar verdikleri onay dahilinde bana verilen ilac igne tedavisine basladim
✅ ilaclar 1500 tl tuttu
-climara forte bant (gobekten bant hormonlari dengelemek )
- prolutex igne ( sabah aksam gobekten igne gebeligin olusmasi ve tutmasini sagliyor )
- Ovitrelle (ilk gun vuruluyorsun )
- Coraspin ( her gun 1 adet kan sulandirici)
- Prednol ( alerjik etki bunyemde yapmasin diye aldigim dozlar fazla koruma amacli)
✅bu arada glifor ve vitaminede devam
***28.05.2020 persembe
-uzerimdeki bantlari cikardim
2 aDet yeni bant yapistirdim
- ovitrelle hazir igneyi vuruldum o biraz agri yapiyor ama hafif bir sizi
- coraspin hapi ictim
- Prednol hapi ictim
- Prolutex sabah aksam gobekten sag sol vuruluyorum sabh 12 vuruldum aksam 12 vuruldum
- Sabah glifor ve vitamini ictim
- Aksam glifor ve vitamini ictim ✅Ufaktan ates basma hali oluyor ama iyi hersey gobek ten igne yerlerim morariyor biraz ama olsun sonu guzel olacak insallah allahin izniyle
Bu arada haziranin 1 inde 01.06.2020 de transferim gerceklesecek insallah bi aksilik cikmaz ise
Allahim sen benim yuzume gül yalvariyorum sana ❤️❤️

✅ HER GÜN
- 1 adet coraspin
- 1 adet prednol
- 2 adet glifor (sabah aksam 1 )
- 2 adet gyno fero vitamin (s-a 1)
- 2 adet Prolutex igne (s-a 1)
✅ İKİ GÜN ARAYLA
- 2 adet climara bandi cikartip
- 2 adet climara badi yapstir

****29.05.2020 cuma gunu
Glifor vitaminimi ictim
coraspin prednol ictim
Sabah ignemi vuruldum
Hafif igneyi vurdugum yerlerde agri oluyor ama hafif cok aglatmiyor
Aksam ignemi vuruldum
***30 .05.2020 c.tesi
Sabah uyandim ve 2 adet bandi cikartip yeni 2 adet bant yapistirdim
Saat 12 de sabah ignemi vuruldum
Glifor ve vitaminimi ictim
Coraspin ve prednol uda ictim
Aksam 12 ignemi de vuruldum
İgne vurdugum yerler dokununca aciyir ve hafif sisme oluyor
✅✅Bugun bahceciden hemsire aradi
P.tesi gunu sabah 2 de orda olacagim ve transfer islemi olacak kücük tuvaletine sıkısık geleceksin surekli su ic tuvalete cikmak yok bu onemli❗
Allahim az kaldi lutfen sana yalvariyorum hayirlisi ile nasip et bana saglikli sihhatli bir evlat

****31.05.2020
Bantlar uzerimde
İgne yerlerim agriyor biraz
Vitamin glifor ve coraspin prednol ictim ignelerimi vuruldum
Yarin transfer gunu allahim yardim et bana

✅✅BÜYÜK GÜNLERDEN BİRİ ✅✅

***01.06.2010 P.tesi
Allahim bugun buyuk gun
Sabah dus aldim 2 adet bandi cikardim yeni 2 adet bant yapstirdim
İaclarimi ictim ignemi vuruldum

Saat 14:00 de yatisim yapildi transfer icin kucuk tuvalete sıkısık bir sekilde 1 saat bekledim
saat 15:00 de transfer icin gelip bilgilendiridi hemsire
Ve laboratuardan gorevli gelip embriyo hakkinda bilgilendirdi beni
5.gün embriyosu bilastosist seviyede olani tutma orani en iyi olani enjekte ettiler cok iyi gelismis
Sonra beni transfer icin aldilar gergindim biraz doktorum guvenc hoca rahtlatti beni ve transfer yapildi odama aldilar beni 1 saat yatar pozisyonda dinlendim 1 saat sonra tuvalete cikabildim
Hemsire gelip kullandigim ilaclarin hepsine devam edecegim hakkinda bilgilendirdi beni
3 gun dinlenmeliyim bol bol
En son hocam guvenc beyde geldi hersey cokiyiydi gayt iyi bundan sonra bakip gorucez dedi
Oylede giyinip evime geldim
Annemden allah razi olsun o bana bakiyor onda kalicam bir sure
Aksam ilaclarimda ictim

Sonuc 12.06.2020 cuma gunu
Kann testi yaptiracagim hadi insallah tutunacak 👍🏻👍🏻
✅Bu arada cinsel iliski yasak test tarihine kadar .‼️

**** 02.06.2020 sali günü
Bugün transferin ikinci günü allahım senin izninle olacak herşey benimde yüzüme gül insallah
Sabah ilaclarimi ictim
Sabah ignemi vuruldum
Aksam ilacimida ictim

❗️Bu arada kisa bir not
84 kg dan 77 kiloya dustum
Dahada verecegim insallah 😊
(7kg gtti )

***03.06.2020 carsamba gunu
Sabah ilaclarimi ictim
İgnelerimi vuruldum
Aksam ilaclarini ictim
Bantlarimi degistirdim yenileri taktim
Surekli kucuk tuvaletim geliyor :)

***04.06.2020 persembe
Sabah ilaclarimi ictim
İgnemi vuruldum
Aksam ilaclsrimi ictim
İgnemi vuruldum
Bantlar uzerinde yarin degisecegim

****05.06.2020 cuma
İlaclarimi ictim ignemi vuruldum bantlari cikardim
Dus aldim yeni bantlari taktim
İlaclarimi ictim aksam
Aksam ignemi vuruldum
İgne vuruldugum yerleraciyor ama olsun sonu guzel olsunda
Bugun 5.ci gun gecesi hafif kasiklarimdan rahmime dgru sızı oluyor sanci gbi
Hafif beyazimsi akintim var
Goguslerimde şiş ve acı var batma tarzı

***06.06.2020 c.tesi
Sabah ilaclarimi ictim bantlar uzerimde
Sabah ignemide vuruldum
Aksam ilaclarimi ictim
İgnemi vuruldum
Gogusumdeki agri devam ediyor dokununca aciyor
İdrarimda hafif kokulu olmaya basladi
Kaldi 6 gun test gunume hadi insallah hayirlisi olur hakkimda 😊
✅ 12.06.2020 test gunum

****07.06.2020 pazar gunu.
Gogus agrim devam ediyor gogus uclarim koyulasir gibi oldu tam anlamadim ama sıksık israra cikiyorum hafif kokulu idrarim
Halsizlik cok oluyor uzerimde
Sabah ilaclarimi ictim
İgnemi vuruldum
Aksam ilaclarimi ictimignemi vuruldum
bantlar uzerimde bi sıkıntı yok cok sükür 👍🏻

***08.06.2020
Cok fazlabir gogus agrim varve goguslerim sisti biraz
Sabah ilaclarimi ve ignemi vuruldum
Bugun karnim agriyor biraz adet olacakmisim hissi kapladi icimi
Dayanamadim annemler evde yoktu ve eczaneye gttim idrardan test yapmak icin test aldim
İcim icime sigmiyor du dayanamiyordum
Ve yaptim bekledim bekledim bekledim ve o lanet olasi tek çizgi karsimdydi cok uzuldum ben yaa
Tabi allah buyuk ama dayanamiyorum iyiki annemler evde degildi aglama krizine grdim hakkimda hayirlisi ama ayin 12 sinde kan testine yine gdecegim ne diyim rabbim nasip etmiyor iste.
***09.06.2020
İlclari ictim bantlar uzerindekileri degistim ama olumsuz hersey adet olacagim belli
****10.06.2020
İlclarimi ictim ignelerimi vuruldum bantlar uzerimde bugun annem ile pylastim durumu ben
cok uzuldubu gece pylastim
****11.02.2020
İlac igne bant degistirdim
Annnem sabah babama test aldirtmis eczaneden tekrar yaptim ve sonuc negatif cikti cok uzulduk ama olsun yilmak yok aksam esimede anlattim sok oldu umutluydu o ama alisti oda
****12.06.2020
hastanede randevu gunumuz sonucu biliyorum ama yinede kan testi yaptirtip olumsuz sonucu grup hicamla yeni surec hakkinda konusacagim
Hoca ile gorustuk igne ve ilac ve bantlari kestik
Sadece vitamin ve glifor iciyorum
Bir kac gune adet olursun dedi 
Ve bir sonraki adetimizde tekrardan baslayacagiz tedaviye
Dondurulmus embriyo transferi olacak ucreti 5000. Tl simdilik bu kadar bir dahaki tedavide gorusuruz
😘😘😘😘😘😘

Son düzenleme:
Doğrusu okumadım, okuyamadım.. tek tek gün gün yazmanıza hiç gerek yoktu, transfere kadar şunları, transferden sonra şunları kullandım yazmanız ve sonuç pozitif mi negatif mi bunu yazsanız yeter de artardı. Okuyamadığım için de bilemiyorum inşallah pozitif sonuç alırsınız.

Okudum ve sonunda güzel haber gelecek diye düşünmüştüm hakkınızda hayırlısı olsun sabırlı olum gerısı gelıyor bende kızımı kucağıma aldım tüp bebek ıle Allah her ısteyenler nasıp etsın

Okudum ve sonunda güzel haber gelecek diye düşünmüştüm hakkınızda hayırlısı olsun sabırlı olum gerısı gelıyor bende kızımı kucağıma aldım tüp bebek ıle Allah her ısteyenler nasıp etsın
Allah tazi olsun suan :.cu tup bebek tedavi sonucumu ogrendm ve ikiz hamileymisim 20 gun sonra kalp sesi duyacagim insallah

❗️TÜP BEBEK SÜRECİM ❗
*** ✅Bahceci tup bebek merkezine karar verdik esim ile beraber ve gittik

****ÖNEMLİ NOT ❗️polikistik over sendiromi var bende aslinda hamile kalmamda sorun yok kalabilirsin dogal yolla deniliyor ama 3 senedir ugrastik ve sonuc alamadik ve

**2-3 ay yumurta takibi yaptik (medical park hastanesinde bahcelievler)

** ve aşılamaya karar verdik asilama yaptirdik doktorum cok umutluydu cunku tum degerlerim cok iyiydi ve sonuc husran oldu negatif oldu psikolojikmen agir geldi bana
1 hafta agladim ne esim ne ailem kimse yaklasamadi aileme soylemedim esime beni tek birakmasi icin soylendim neyse oyle iste aci gunlerdi sonrasinda ara verdik bir sure memlekete gttim ve annemin baskisi ile oradaki iyi bir doktora gttim esimde geldi istanbuldan memlekete ve
*** 2.ci asilama tedavisine basladik icim de hic umut yoktu cunku esimle konusup karar vermistik memlektten ben donunce tup bebege baslayacaktik ama annemin israrini kiramadik basladik derken tedavi bitti istanbula dondum kan testi sonucumu bekledim ve test yaptim hamileydim inanamadim hemen ust uste kan testleri yaptim ve evet ben hamileydim allahim mukemmel bir duygu hemen esimi annemi ablami abimi tum ailemi aradim onlarda benimle aglamaya basladi cok istedigimi biliyorlardi sonra bitmek bilmez kusmalar mide yanmalari derken iki aylik oldu ve kalp atislaribi duymak icin gttigimde o aci haberi ogrendim bebek dusmus kese duruyor kese beni zehirliyormus acil kurtaj yapilmali tabi ben dayanamadim evime dondum cok acı gunlerdi esimde mafoldu bende annem canim annem memleketteydi ona danismadan boyle bi kurtaj olayina girmek istemedim annemi aradim ve aglamaktan anlatamadim ablam ile gorustuler o gece uyuyamadim ve sabah 8 de annem evimdeydi zil caldi annem gelmisti canim annem ne uzmusumdur onu ben olmayan evladima bu kadar uzulduysem ben onun cigerini yakmisimdir derken kurtaj oldu sonra 2-3 ay kendime gelemedim psikolojim kotuydu surekli aglama halindeydim ama esim ailem ablam hep yanimdaydilar sonra esimin annesiinin esime ve bana surekli baski tarzinda konusmalari oldu cocuk yokmu yapsaniza olmuyormu biseymi gizliyorsun gibi konusmalar cok gerildim agladim agladim agladim esim beni anlamadi annem soracak tabi senin annende soruyor gbi konusmalar yapti esimle aram acilmaya basliyordu derken bir gun kayinvalidem beni aradi sen dusuk yaptin seni hocaya goturelim bidaha dusuk yapmazsin seni okur ufler ben o an okadar acidim ki icim yandi esimle tartistim oda aramizda kaldi ne bana hakli diyebildi ne annesine neyse kayinvalidemle konusmadim annem araya girdi derken esimle karar verdik ve basliyalim dedik ama okadar gergindimki size anlatamam ya ben ya ben ben nasil olur yaaaaaa allahim nolur diyordum ve ben anaokulu ogretmeniyim ve ben bilmiyorum yaaa o gerginlik ile bu kurumu cok arastidim ve tanidigim araciligiylada bilgi edindim ve esimle gttik cok sukur maddi acidan sikintimiz yoktu ama pahali bir surec allah herkezin yardimcisi olsun oraya gttigim gun. Hayatimin en kotu gunlerinden biriydi oyle hissediyordum ben burda olmamaliydim diye kendimi yedim ve benim yasim daha 24 sonra o an geldi ilk tanisma ilk gorusme herseyimi sordu hocam bana guvenc karlikaya gercekten adı gibi guven veren bir adam beni anladi gerilme ya cok gerginsin sakin ol anlat tum sureci anlat esime kizdi bu kadar gerginligi normal olamaz yaninda olsana gibisinden neyse oyle boyle derken hocadan aldigim o guven duygusu ile direk tedaviye baslama karari aldik ve basladik benim surecim bu daha cok ayrinti var ama uzulmek istemiyorum daha bu kadar yazacagim allahim banada tum isteyenlerede nasip etsin.
Hadi bakalim artik basliyorum asil zorlu surece

❗️BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ❗

450 muayene ilk
1500 ilaclar
3150 ilk odeme tup bebek
780 ilaçlar
30 kan testleri
500 ilaclar
60 kbb asisi (rubella asisi)
9100 kalan odeme tup bebek
80 ilaclar
550 ilaclar
1500 ilaclar

***Onceki butun testlerin ciktisini al
Yarin sabah 11.02.2020 tum tesleri ac karnina yaptirt cumartesi kontrol

***10.02.2020 pazartesi gorusmeye gdildi bahceci ile
Hocam guvenc karlikaya
Ve tedaviye basladik
İlk ignemi vuruldum gonal-f 300mg
Esim ile ben o gece antibiyotik ilaclarimizi ictik

***11.02.2020 sali gunu yapilmasi gerekilen testler icin medicalparkta. İslem yaptirdik kan verdik onceki testlerimize ait tum belgelerin fotokobisini aldik gonal-f 300 vuruldum ve vitamin hapimi ictim .
*** 11.02.2020 sali gunu gorusme yaptik asistan ile eski testleri ve yapilan testleri alip gdecegiz geri kalan testleri sonra getirebiliriz
15.02.2020 cumartesi gunu
Saat: 09:15 muayne olacagim

*** 12.02.2020 carsamba gunu ilacimi ictim ignemi vuruldum medicalparki aradim tum testler cikmis yarin alacagim

*** 13.02.2020 persembe gunu ilacimi ictim ignemi vuruldum medicalparktan oguz dosyalari aldi tumbelgeler tamam yarin son igneyi vurulacagim

*** 14.02.2020 cuma günü ilacimi ictim ignemi vuruldum bugun karnimin agirdigini hissediyorum yarin buyuk gun kontrolum var yumurtaliklarimin gelisimi kontrol edilecek kalan ilaci yanimda goturucem
( bu arada 4 gundur diyetteyim dikkat ediyorum ) açım aç 😀 neyse yarın buyuk gün testleri unutma onemli !!

***15.02.2020 cumartesi kontrol günü
Genel muayenene yapildi yumurta gelisimime bakildi gayet guzel denildi olculeri 15 bucuk seviyelerindeydi test sonuclarima bakildi rubella kizamikcik 7.7 sinirda oldugu icin o asıyı vurulmam gerekiyor 2 adet donemi gecmeli vurulmaz isem hamile kalinirsa sonlandirilir tehlikeli
**Medicalparktan rahim filmimi alacagim eksik raporr
Seker hapina gerek yok simdilik diyete devam
Tekrardan gonal-f 300 mg ve yumurtanin catlamasini engellemek icin cetrotide vurulmam gerek
**İlaclarin ucreti 780 tl
15.02.2020 cumartesi İlacimi ictim ve gonal-f 300 mg vuruldum soldan cetrotine vuruldum sagdan
( vuruldugum yerde siskinlik yapti biraz ve karnim sismeye devam ediyor )
**17.02.2020 10:30 pazartesi randevum var
***16.02.2020 pazar ilacimi ictim
Gonal-f 300 mg ignemi vuruldum Cetrotine vuruldum sagdan agrim cok fazla var
(Bu arada arkadasim komsum neslihandanda Allah razi olsun bugun benimle cok ilgilendi allahim onun gonlune gore versin ne dilegi varsa )

***17.02.2020 pazartesi gunu saat 10:30 da randevum vardi randevuya geldim annem ile beraber
kontrolum yapildi gayet iyi yumurtaliklar hic bir sorun yokmus doktorum gerekli gordugu birsuru igne verildi bugun
**esim bugun bosalacak ve 3 gunluk perhize girecek
*İlac fiyatlari:500 tl odendi
**Gonal-f 150 mg
cetrotide vurulacagim saat 14 :00 de vuruldum ilacimi ictim
***Hastaneden cikinca medicalpark a geldim
Rahim filmi (hsg) alindi cd si
Rubella kizamikcik asisini vuruldum KKK (medicalpark fiyati 60 tl )

***18.02.2020 sali gunu
İlacimi ictim igneler tamam
( cok agrim var aglatiyor beni )
* Saat 14:00 cetrotide vurul ✅
* Saat 18:00 cetrotide vurul✅
* Saat 23:00 2 amp gonapetyl vurul ✅
* (Sag-sol karindan)
* *****ÇOK ÖNEMLİ GÜLLLLL*****
*
***19.02.2020 carsamba gunu bbos
Bol bol dinlenmelisin gül
İlacimi ictim butun gun dinlendim

***20.02.2020 persembe
gunu saat 09:00 klinikte olacagim hic bir sey yiyip icmiyorum. Anestezi alacagim Yumurtalar toplanacak esimde sperm verecek
ilacimi ictim operasyon yapildi cok agrim var 34 adet yumurta toplanmis iyiymis sperm ornegi verdi esim
odeme yapildi 9100 tl
80 ilaclari aldim
Hastanede agri kesici igne fitil ilac verdiler
Eve geldim antibiyotigi ictim
cok agrim olursa arveles icecegim
Dogum kontrol hapi verildi bana adet oldugum zman o ilacada baslayacagim
21.02.2020 cuma gunu arayip bilgi verecekler 👍🏻adetin 2.ci gunu basliyorsun duzenli 21 gun ilac bittikten sonra birdahaki adetin 2.ci gunu gdecegim transfer o zaman oluyor

21.02.2020 cuma gunu
Kaan emir laborant laboratuardan aradilar
1.gun bilgisi 34 adet yumurtaliktan
30 tane olgun
İslem yapildi sperm ile bulusturuldu
28 tanesi dollendi
Buyumesine gelismesine bakilacak
3 .gun pazar gunu arayip bilgi verecekler
23.02.2020 pazar tekrar aranacak
Suanlik durum gayet iyi gidiyor

23.02.2020 pazar gunu
Tugba laborant aradi
10 tanesini dondurduk iyi asamadalr (8-9-10)gelisim duzeyindeler
Sali gunu kalan lari donduracagiz
Sali gunu 5.gun aramasi yapilacak

25.02.2020 sali gunu
Tugba embriyolog aradı
5.ci gun 5 tane daha donduruldu
iyi embriyolar kaliteli
15 tane dondurul du toplam yani
yarin tekrar aranacak en son bilgi verilmek uzere

26.02.2020
Laborant Kagan aradi 6.gun
Dondrulucak yok
Kilomu kontrolde tutbilmek icin doktorun izni ile glifor kullaniyorum sabah aksam
Koronavirus sebebiyle 3 adet donemi gecti
Transfer yapilamadi
4 mayis tekrardan kurum acilacak
Mayis ayinda olan adetimde transfer yapilacak insalllah

14.05.2020 persembe gunu
adetimin 3 uncu gunu kontrole gttim esim ile beraber hocam la gorustuk embriyolarim cok iyiymis
Alttan muayene edildim gelisimin iyi bir sorun yokmus kan testi yaptilar hormon seviyelerim normal seviyelerdeyse eger 14 gunluk gobektwn yapiskan bant tedavisine baslacakti eger kan sonucum guzel cikmasaydi 1 ay dogum kontrol hapi kullanip duzene sokacaktik hormonlari oyle baslayacakti tedavi ama kan sonucum iyi cikti gerek kalmadi ve gobekten yapiskan bant tedavisine basladik hakkimda hayirlisi az kaldi insallah

***14.05.2020
Doktor kontrolu yapildi hersey iyi ve gobekten sag sol yada altindan bant tedavisine basladik
2 adet sag sol yapistirdim CLİMARTE FORTE bant 2 gun kalacak uzerimde
✅
Her 2 gun arayla yapistirilacak olculeri her gun icin farkli
(Glifor ve vitaminede devam )
** climarte forte
550 tl tuttu 6 adet kutu var hepsinin icinde 4 adet bant var .
***15.05.2020 bugun bantlar uzerimde yarin cikaracagim yeni takacagim hic bir sorun yon surec guzel gidiyor ALLAHin izniyle glifor ve vitamin ictim
***16.05.2020 uzerimdeki bantlari cikartim. Dus aldim ve yeni 3 adet bant taktim iki gun kalacaklar
Glifor ve vitamini ictim
***17.05.2020 bantlar uzerimde
Yant etki olarak surekli bi ates basma hali var surekli terletiyor ve bas donmem oluyor biraz
Glifot ve vitamin ictim
***18 .05.2020 uzerimdeki bantlari cikardim dus aldim ve 4 adet yeni bant yapistirdim hersey guzel bir sorun yok allahin izni ile
Glifor ve vitamine devam
***19.05.2020 bantlar uzerimde
Glifor ve vitamin ictim
***20.05.2020 uzerimdeki bantlari cikardim dus aldim
4 adet yeni bant yapistirdim
Glifor ve vitamine devam

- [ ] ✅Bu arada bu surece baslar iken 84 kg idim suan dikkat edip diyet yapiyorum 79 kg dustum glifor ilacinin etkisi var biraz kiloyu kontrolde tutuyor ama sen dikkat edersen yazifliyorsun
***21.05.2020 persembe bantlar uzerimde glifor ve vitaminimi ictim
✅(Glifor sabah aksam iciyorum vitamin gunde1 tane iciyorum normalde sabah aksam iciyordum bana ilaclar aGir geldi tek aliyorum vitAmini)
✅ cok ates basma hali oluyor cok terliyorum yapiskan bantlarin etkisiymis .
*** 22.05.2020 cuma gunu bugun uzerimdeki bantlari cikardim ve yeni 4 adet bant yapistirdim bugun daha iyiyim. Glifor ve vitaminimi ictim
✅ Bu arada bantlarimi esim cikartip takiyor onunda bu surecte benim gbi hassas olmasini istiyorum ve cok sukur oluyorda 👍🏻
*** 23.05.2020 c.tesi gunu bantlar uzerimde hersey guzel ilaclarimi ictim
*** 24.05.2020 pazar gunu ramazan bayrami birinci gunu allahim su gunlerin yuzu suyu hurmetine bana hayirli bi evlat nasip et
Bugun uzerimde bulunan bantlari cikartip dus alip yeni 4 adet bant yapistirdim ve glifor ve vitaminimi ictim bantlar cok yapisiyor ve acitiyor
*** 25.05.2020 pztesi bantlar uzerimde herhangi bir sikinti yok
Sanirsam bu bantlar beni alerji yspiyor kollarim vucudum sinek isirigi gibi sisiyor olsun ya birazkasiniyir ama insallah sonu guzel olacak
İlaclatimida ictim
***26.05.2020 sali gunu bantlari cikardim dus aldim yeni bantlari yapistirdim biraz derimi kabuklandirdi bantlar olsun ama acimiyor ilaclarimida ictim
Bu arada vitaminim btti yeni kutu alscagim
✅ gyno ferro vitamin hapi
Glifor hapimi ictim
Yememe icmeme dikkat ediyorum
84 kg ile basladim 78 bucuk oldum yine devam durmak yok ..
***27.05.2020 carsamba
Bantlar uzerimde bir sikinti yok yarin buyuk gun doktor kontrolum var hadi hayirlisi hakkimda insallah olumsuz bir cevap sonuc almam ALLAH imin izniyle hersey yoluna girecek gönlüme göre verecek
ilacimi ictim 👍🏻 vitamini mi aldim eczaneden
Bahceci aradi yarin sabah 10.15 de kontrolum var
Bu arada 78 kg oldum.
6 kilo verdim
28.05.2020 persembe gunu
sabah 10 bucukta doktorumuzun yanindaydik
Cok guven veren bir adam
Doktorun yanina gitmeden once kan aldilar benden hormon degerlerime bakilacakmis eger duzgun cikar ise transfere onay verilecek neyse hocanin yanina gttik bugunkibantlarim uzerimdeydi
Hocam alltan muayene etti beni gayet iyi gelisim bir sorun yok rahim duvarim kalinlasmis bana 21 gunluk tedavi sekli uygulamaya basladi kan sonucum guEl cikti hormon degerlerim cok iyiymis ve beni aradilar verdikleri onay dahilinde bana verilen ilac igne tedavisine basladim
✅ ilaclar 1500 tl tuttu
-climara forte bant (gobekten bant hormonlari dengelemek )
- prolutex igne ( sabah aksam gobekten igne gebeligin olusmasi ve tutmasini sagliyor )
- Ovitrelle (ilk gun vuruluyorsun )
- Coraspin ( her gun 1 adet kan sulandirici)
- Prednol ( alerjik etki bunyemde yapmasin diye aldigim dozlar fazla koruma amacli)
✅bu arada glifor ve vitaminede devam
***28.05.2020 persembe
-uzerimdeki bantlari cikardim
2 aDet yeni bant yapistirdim
- ovitrelle hazir igneyi vuruldum o biraz agri yapiyor ama hafif bir sizi
- coraspin hapi ictim
- Prednol hapi ictim
- Prolutex sabah aksam gobekten sag sol vuruluyorum sabh 12 vuruldum aksam 12 vuruldum
- Sabah glifor ve vitamini ictim
- Aksam glifor ve vitamini ictim ✅Ufaktan ates basma hali oluyor ama iyi hersey gobek ten igne yerlerim morariyor biraz ama olsun sonu guzel olacak insallah allahin izniyle
Bu arada haziranin 1 inde 01.06.2020 de transferim gerceklesecek insallah bi aksilik cikmaz ise
Allahim sen benim yuzume gül yalvariyorum sana ❤️❤️

✅ HER GÜN
- 1 adet coraspin
- 1 adet prednol
- 2 adet glifor (sabah aksam 1 )
- 2 adet gyno fero vitamin (s-a 1)
- 2 adet Prolutex igne (s-a 1)
✅ İKİ GÜN ARAYLA
- 2 adet climara bandi cikartip
- 2 adet climara badi yapstir

****29.05.2020 cuma gunu
Glifor vitaminimi ictim
coraspin prednol ictim
Sabah ignemi vuruldum
Hafif igneyi vurdugum yerlerde agri oluyor ama hafif cok aglatmiyor
Aksam ignemi vuruldum
***30 .05.2020 c.tesi
Sabah uyandim ve 2 adet bandi cikartip yeni 2 adet bant yapistirdim
Saat 12 de sabah ignemi vuruldum
Glifor ve vitaminimi ictim
Coraspin ve prednol uda ictim
Aksam 12 ignemi de vuruldum
İgne vurdugum yerler dokununca aciyir ve hafif sisme oluyor
✅✅Bugun bahceciden hemsire aradi
P.tesi gunu sabah 2 de orda olacagim ve transfer islemi olacak kücük tuvaletine sıkısık geleceksin surekli su ic tuvalete cikmak yok bu onemli❗
Allahim az kaldi lutfen sana yalvariyorum hayirlisi ile nasip et bana saglikli sihhatli bir evlat

****31.05.2020
Bantlar uzerimde
İgne yerlerim agriyor biraz
Vitamin glifor ve coraspin prednol ictim ignelerimi vuruldum
Yarin transfer gunu allahim yardim et bana

✅✅BÜYÜK GÜNLERDEN BİRİ ✅✅

***01.06.2010 P.tesi
Allahim bugun buyuk gun
Sabah dus aldim 2 adet bandi cikardim yeni 2 adet bant yapstirdim
İaclarimi ictim ignemi vuruldum

Saat 14:00 de yatisim yapildi transfer icin kucuk tuvalete sıkısık bir sekilde 1 saat bekledim
saat 15:00 de transfer icin gelip bilgilendiridi hemsire
Ve laboratuardan gorevli gelip embriyo hakkinda bilgilendirdi beni
5.gün embriyosu bilastosist seviyede olani tutma orani en iyi olani enjekte ettiler cok iyi gelismis
Sonra beni transfer icin aldilar gergindim biraz doktorum guvenc hoca rahtlatti beni ve transfer yapildi odama aldilar beni 1 saat yatar pozisyonda dinlendim 1 saat sonra tuvalete cikabildim
Hemsire gelip kullandigim ilaclarin hepsine devam edecegim hakkinda bilgilendirdi beni
3 gun dinlenmeliyim bol bol
En son hocam guvenc beyde geldi hersey cokiyiydi gayt iyi bundan sonra bakip gorucez dedi
Oylede giyinip evime geldim
Annemden allah razi olsun o bana bakiyor onda kalicam bir sure
Aksam ilaclarimda ictim

Sonuc 12.06.2020 cuma gunu
Kann testi yaptiracagim hadi insallah tutunacak 👍🏻👍🏻
✅Bu arada cinsel iliski yasak test tarihine kadar .‼️

**** 02.06.2020 sali günü
Bugün transferin ikinci günü allahım senin izninle olacak herşey benimde yüzüme gül insallah
Sabah ilaclarimi ictim
Sabah ignemi vuruldum
Aksam ilacimida ictim

❗️Bu arada kisa bir not
84 kg dan 77 kiloya dustum
Dahada verecegim insallah 😊
(7kg gtti )

***03.06.2020 carsamba gunu
Sabah ilaclarimi ictim
İgnelerimi vuruldum
Aksam ilaclarini ictim
Bantlarimi degistirdim yenileri taktim
Surekli kucuk tuvaletim geliyor :)

***04.06.2020 persembe
Sabah ilaclarimi ictim
İgnemi vuruldum
Aksam ilaclsrimi ictim
İgnemi vuruldum
Bantlar uzerinde yarin degisecegim

****05.06.2020 cuma
İlaclarimi ictim ignemi vuruldum bantlari cikardim
Dus aldim yeni bantlari taktim
İlaclarimi ictim aksam
Aksam ignemi vuruldum
İgne vuruldugum yerleraciyor ama olsun sonu guzel olsunda
Bugun 5.ci gun gecesi hafif kasiklarimdan rahmime dgru sızı oluyor sanci gbi
Hafif beyazimsi akintim var
Goguslerimde şiş ve acı var batma tarzı

***06.06.2020 c.tesi
Sabah ilaclarimi ictim bantlar uzerimde
Sabah ignemide vuruldum
Aksam ilaclarimi ictim
İgnemi vuruldum
Gogusumdeki agri devam ediyor dokununca aciyor
İdrarimda hafif kokulu olmaya basladi
Kaldi 6 gun test gunume hadi insallah hayirlisi olur hakkimda 😊
✅ 12.06.2020 test gunum

****07.06.2020 pazar gunu.
Gogus agrim devam ediyor gogus uclarim koyulasir gibi oldu tam anlamadim ama sıksık israra cikiyorum hafif kokulu idrarim
Halsizlik cok oluyor uzerimde
Sabah ilaclarimi ictim
İgnemi vuruldum
Aksam ilaclarimi ictimignemi vuruldum
bantlar uzerimde bi sıkıntı yok cok sükür 👍🏻

***08.06.2020
Cok fazlabir gogus agrim varve goguslerim sisti biraz
Sabah ilaclarimi ve ignemi vuruldum
Bugun karnim agriyor biraz adet olacakmisim hissi kapladi icimi
Dayanamadim annemler evde yoktu ve eczaneye gttim idrardan test yapmak icin test aldim
İcim icime sigmiyor du dayanamiyordum
Ve yaptim bekledim bekledim bekledim ve o lanet olasi tek çizgi karsimdydi cok uzuldum ben yaa
Tabi allah buyuk ama dayanamiyorum iyiki annemler evde degildi aglama krizine grdim hakkimda hayirlisi ama ayin 12 sinde kan testine yine gdecegim ne diyim rabbim nasip etmiyor iste.
***09.06.2020
İlclari ictim bantlar uzerindekileri degistim ama olumsuz hersey adet olacagim belli
****10.06.2020
İlclarimi ictim ignelerimi vuruldum bantlar uzerimde bugun annem ile pylastim durumu ben
cok uzuldubu gece pylastim
****11.02.2020
İlac igne bant degistirdim
Annnem sabah babama test aldirtmis eczaneden tekrar yaptim ve sonuc negatif cikti cok uzulduk ama olsun yilmak yok aksam esimede anlattim sok oldu umutluydu o ama alisti oda
****12.06.2020
hastanede randevu gunumuz sonucu biliyorum ama yinede kan testi yaptirtip olumsuz sonucu grup hicamla yeni surec hakkinda konusacagim
Hoca ile gorustuk igne ve ilac ve bantlari kestik
Sadece vitamin ve glifor iciyorum
Bir kac gune adet olursun dedi 
Ve bir sonraki adetimizde tekrardan baslayacagiz tedaviye
Dondurulmus embriyo transferi olacak ucreti 5000. Tl simdilik bu kadar bir dahaki tedavide gorusuruz
😘😘😘😘😘😘
Hepsini okudum çünkü bende sizin gibi tek tek yazdım ❤️ inşallah olumlu sonuç alırsınız bende şu an tedavi gördüm ve 9.gunum iyice azaldı umutlarım bilmiyorum yada öyle geliyo anlayamadım gerckten çok ugrasmissiniz ben 15 günde bitirdim süreci ama siz kaç ay ugrasmissiniz Allah sabır versin size ve mutluluğunuza kavuşun inşallah 🌸😊

İnsallah allahimiz izniyle allahim seninde tum isteyenlerinde yardimcisi olsun yuzune gulsun
Değişkenlik gösterir tabi kişiden kişiye ama belirti leke vs yaşadın mı benim kafam bunlarla dolu şu an 9.gunum hiç sıfır sadece göğüs ağrısı bı kaç sivilce var oda adet zamanı da oluyodu

Değişkenlik gösterir tabi kişiden kişiye ama belirti leke vs yaşadın mı benim kafam bunlarla dolu şu an 9.gunum hiç sıfır sadece göğüs ağrısı bı kaç sivilce var oda adet zamanı da oluyodu
Herkezde farkli oluyor illa bi belirti yok diye olmadi diye bisey yok veya belirti olduda hamileyimde diyemezsin cunku tp bebek cok riskli bos gebelik veya kimyasal gebelikde bile hamilelik belirtileri yasiyorsun en inemli sonuc kab testi

Herkezde farkli oluyor illa bi belirti yok diye olmadi diye bisey yok veya belirti olduda hamileyimde diyemezsin cunku tp bebek cok riskli bos gebelik veya kimyasal gebelikde bile hamilelik belirtileri yasiyorsun en inemli sonuc kab testi
Evet pazartesi kan vereceğim 12 günüm doluyo iple çekiyorum pazartesiyi

Benim 2 adet transferim olmustu en son
Blastosist kalitede
12 gun sonra kan testiydi
Ama ben dayanamadim 8.ci gunde idrardan test yaptim silik cikti iki cizgi
9.cu gun yaptim tam cikti iki cizgi
Sonra 8 gecesi ve 9 unda ocagin kahverengimsi salya seklinde kanamam oldu doktoru aradim artmadikca sorun yok dedi ve arastirdim yerlesme kanamasiymis 12 .gun kan testine gttim ve kan degerim 1286 cikti hoca buyuk ihtimal ikiz dedi
Bekliyorum simdi 20 gun sonra gdecem kalp atisi kese gormek icin

Ve suan adet olamazsin ilaclar kesilince oluyorsun adet gogus agrisi zaten ilaclara bagli oluyir sivilce ostrojen fazlaligindan oluyormus ve sunuda bil herkezde tutunma kanamasida olmuyor
Olmadi diye uzulme
Ve hamilelik belirtisi kisma hic bir sey yasamiyorum birmalde ikizde cok kuaulurmus falan derler ben de arada bir eksime oluyor okadar

Test te yapmiyorum yapmayacağım çok üzülüyorum sonra tek çizgi görünce pazartesi inşallah güzel haberler alırım

3.gun embriyosu idi benim 2 tane diğeri laboratuvar da gelişimini durdurdu 4.gun aklım o yüzden de böyle o durdu bunlar da mı durdu acaba diye

Test te yapmiyorum yapmayacağım çok üzülüyorum sonra tek çizgi görünce pazartesi inşallah güzel haberler alırım
İnsallah allahimin izniyle olacak olmazsada pes etme kardesim ben etmedim etmiyorum
4 yumurta takibi iliski
2 asilama
3.cu tup bebek tedavim
2 tane klomen ignelrle tedavi.
aklima gelenler zor evet ama sonunda rabbim yuzumuze gulecek

Rahime girenle
Disardaki ayni olmuyor
Benimde 3 adet blastosist cozulmus embriyom vardi bi tanesi gelisimi durdu bozuldu
2 adet enjekte ettiler ve tuttu cok sukur

Benim dondurulmuş da yok sıfırdan yeni den başlanacak egerki tutmazsa inşallah tutar rabbim isteyen dileyen heerkese versin inşallah çok zormuş yaşımdan büyük işler bunlar dayanma gücüm biter bu olumsuz olursa

3.gun embriyosu idi benim 2 tane diğeri laboratuvar da gelişimini durdurdu 4.gun aklım o yüzden de böyle o durdu bunlar da mı durdu acaba diye
Rahimdeki ile
Disardaki embriyo farkli oluyor rahim icinde yeniliyor kendini
disarda bozulabiliyor
Benimde 3 adetti
1 i bozuldu
2 si enjekte edildi ve tuttu

Benim dondurulmuş da yok sıfırdan yeni den başlanacak egerki tutmazsa inşallah tutar rabbim isteyen dileyen heerkese versin inşallah çok zormuş yaşımdan büyük işler bunlar dayanma gücüm biter bu olumsuz olursa
Deme oyle yapma benmde yasim kucuk
Ama vazgecme tam tersi avantajliyiz yasdan oturu vaktimiz daha da var
Ben 25 yasindayim
4 yildir ugrasiyorum
Ck zor biliyorum osurec yumurta toplanma asamasi falan ama sonu guzel olacak unutma

X