Tüp bebek tedavisi oluyorum transfer sonucum size ne olur çok merak ediyorum

Hzl07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2021
335
109
26
Herkese merhaba. 24 yaşındayım. 1.5 yıllık evliyim. Tüp bebek tedavisine başladık Aralık ayında. İlk denemem.20 tane yumurta toplandı 12 tanesi döllendi ve donduruldu 5. Gün embiriyosu hepsi çok güzel kalitedeler dedi doktor. Çok heyecanlıyım ve ilk olduğu için çok bişey Bilmiyorum. Bu arada 5.gün dondurulmuş embriyo transferim olacak
Pocos benzerliği varmış bende yumurta sayım fazlaymış.
Rahimim hafif kalp şekilliymiş. Rahim filminde herşey normal doktor sadece ultrason da fark etti.
Bütün değerlerim normal sizce tutma ihtimalim varmı?

İlk denemen miydi ? Belirti işi çok karışık ilk günler batmalar oluyordu bende adet öncesi de öyleydi bariz bebek belirtisi yok
Aynen Benim de aynı şekilde Hafif böyle kasıkta küçük küçük hisler var batmalar kasılmalar vardı hatta çok hafif böyle Herhalde ayakta yürüseydim hiç hissetmem Uzandığım için hissediyordum Onun haricinde başka hiçbir şey yok Evet ilk denemem 2 tane transfer ettiler Ben de çok şaşırdım ricada bulunmuştum transfer günü olunca konuşuruz demişti konuşmadan transfer edildi yani hayırlısı olsun İnşallah hepimiz için

Aynen Benim de aynı şekilde Hafif böyle kasıkta küçük küçük hisler var batmalar kasılmalar vardı hatta çok hafif böyle Herhalde ayakta yürüseydim hiç hissetmem Uzandığım için hissediyordum Onun haricinde başka hiçbir şey yok Evet ilk denemem 2 tane transfer ettiler Ben de çok şaşırdım ricada bulunmuştum transfer günü olunca konuşuruz demişti konuşmadan transfer edildi yani hayırlısı olsun İnşallah hepimiz için
Amin inşallah hayırlı sağlıklı evlatlarımız olur 🙏 ilk günler gayet iyi geçiyor da sona yaklaşınca stres başladı bende pazar günü test günüm inşallah olumlu olur

Amin inşallah hayırlı sağlıklı evlatlarımız olur 🙏 ilk günler gayet iyi geçiyor da sona yaklaşınca stres başladı bende pazar günü test günüm inşallah olumlu olur
Amin İnşallah canım Rabbim isteyen herkese versin bizlere de 🤲🏻 Şu an heyecan yok Sadece merak var ve çok sıkıldım evde yapacak hiçbir şey yok Sadece saatler ilerliyor ve gün geçmiyor

Benim de arefe günü test vermem gerekiyor bir buçuk yıldır hep negatif gördüğüm için şu an pozitif görme ihtimali hiç düşünmüyorum Tabii Takdiri ilahi Nasipse olur ama hiç pozitif görecekmişim gibi hissetmiyorum görürsem herhalde Mutluluktan havalara uçarım Rabbim bu mutluluğu kimseden mahrum bırakmasın

Benim de arefe günü test vermem gerekiyor bir buçuk yıldır hep negatif gördüğüm için şu an pozitif görme ihtimali hiç düşünmüyorum Tabii Takdiri ilahi Nasipse olur ama hiç pozitif görecekmişim gibi hissetmiyorum görürsem herhalde Mutluluktan havalara uçarım Rabbim bu mutluluğu kimseden mahrum bırakmasın
Bende de aynı duygular var Allah tan umut kesilmez ama zaman zaman düşüyorum böyle umutsuzluğa rabbim yardımcımız olsun güzel günler gelecek inşallah 🙏

Bende de aynı duygular var Allah tan umut kesilmez ama zaman zaman düşüyorum böyle umutsuzluğa rabbim yardımcımız olsun güzel günler gelecek inşallah 🙏
Amin İnşallah canım Rabbim taşıyamayacağımız yükü vermezmiş. Bu da bizim bir imtihanımız Rabbim bu güzel imtihandan güzel bir şekilde çıkmamızı nasip eylesin mutlu sonuçlar almak dileğiyle

X