Tüp Bebek transfer

Papatya6565

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
220
96
28
Merhaba kızlar cuma günü hayırlısıyla transferim var 😇🤗 Rabb'im hiç birimizin emeklerini boşa çıkarmasın 🤲
Benim şöyle bı sorum olacakti adettin ikinci günü estrofeme başladım günde 3 tane bugün kontrolum vardi estrofeme devam dedi yarın da itibaren de progestan verdi günde 6 tane fitil olarak Alacam dvitamini bide folbiol kulaniyorum salı gunude ignem var proluton diye bir iğne merak ettiğim bu iğne ne için bide kan sulandırıcı ilaç yazacak misiniz dedim doktora yok dedi transfer öncesi bu tür ilaç kulananiz oldumu yardımcı olursanız çok sevinirim 🤗

Ben de aynılarını kullandım miktarları farklıydı sadece. İğnem prolutexti, ama dr bana kan sulandırıcı da vermişti. Tuttuktan sonra bir ara lekelenmem oldu, kanama prosedürü gereği bıraktırdı sonr. Ama transfer öncesi ve sonrası dahil kullandım.

transfer sürecine girdim. Adetin ikinci günü gideceğim. Kalan süreci biri anlatabilir mi noluuur

transfer sürecine girdim. Adetin ikinci günü gideceğim. Kalan süreci biri anlatabilir mi noluuur
Canım ben üçüncü günü estrofeme başladım günde üç tane bugünde ikinci kontrolüm vardı rahim kalinligina bakıyor işte yukarda yazdığım ilaçları verdi yarın basliyacam salı günü ignem var cuma günü de hayırlısıyla transfer olacak

Ben de aynılarını kullandım miktarları farklıydı sadece. İğnem prolutexti, ama dr bana kan sulandırıcı da vermişti. Tuttuktan sonra bir ara lekelenmem oldu, kanama prosedürü gereği bıraktırdı sonr. Ama transfer öncesi ve sonrası dahil kullandım.
Dondurulmuş embriyomuydu senin canım bide kaçıncı gün embriyosu öncesi ve sonrası nelere dikkat ettin bu arada hayırlı olsun hayırlısıyla kucağına almayida nasip etsin inşallah 🤲🤗

Tutumu sizinki 🤗 ben bakıyorum farkli platformlarda bakıyorum bir sürü ilaç verilmiş benim doktorum soruyorum yok diyor benim genetikte kan pıhtısı çıktı kan sulandirici istedim vermedi
Salı günü transfer oldum, test yapmadım henüz, miniklerimin benimle olduğunu umuyorum.

Eğer ki genetik pıhtılaşmanız varsa kardiyolojiye görünün isterseniz, kadın doğumun başlatmadığı kan sulandırıcıyı onlar başlatabilir. Kan sulandırıcılar Kalp durmalarının önüne geçiyor diye biliyorum. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız hep birlikte.

Salı günü transfer oldum, test yapmadım henüz, miniklerimin benimle olduğunu umuyorum.

Eğer ki genetik pıhtılaşmanız varsa kardiyolojiye görünün isterseniz, kadın doğumun başlatmadığı kan sulandırıcıyı onlar başlatabilir. Kan sulandırıcılar Kalp durmalarının önüne geçiyor diye biliyorum. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız hep birlikte.
Aminnn canım ya dıs merkezden gittiğim için randevu bulmam biraz sıkıntı ama genettikteki doktorum gebelik olduğunda kan sulandırıcıya baslamami soylemisti tüp bebekte de gebelik öncesi baslaniliyor benkide yok dedi bakalım artık hayırlısı 🤗

Dondurulmuş embriyomuydu senin canım bide kaçıncı gün embriyosu öncesi ve sonrası nelere dikkat ettin bu arada hayırlı olsun hayırlısıyla kucağına almayida nasip etsin inşallah 🤲🤗
Kuşum dondurulmuş 5.gün embriyosuydu, ekstra dikkat ettiğim inan bir şey olmadı herkesin yaptığı şeyleri yaptım, sadece herkes yazmış yürüyüş yaptım diye ben yapmadım ilk 5 gün sadece yattım işten izin aldım, sonrasında işe gelip rutinime devam ettim. Eğilmeme, yorulmama vs saymıyorum onları herkesin yaptığı şeyler bunlar

Kuşum dondurulmuş 5.gün embriyosuydu, ekstra dikkat ettiğim inan bir şey olmadı herkesin yaptığı şeyleri yaptım, sadece herkes yazmış yürüyüş yaptım diye ben yapmadım ilk 5 gün sadece yattım işten izin aldım, sonrasında işe gelip rutinime devam ettim. Eğilmeme, yorulmama vs saymıyorum onları herkesin yaptığı şeyler bunlar
Benimde 5 gün embriyosu cuma günü transferim hayırlısıyla 🤗🌼 banada dua edin lütfen 🤗

X