Tüp bebek transferden sonra 10.gün beta hcg değeri

Merhabalar benim bugün 10. Günüm beta 14.65 çıktı kizlar sizce yükselme ihtimali varmı doktorum 2-3 gün sonra tekrar test yaptır dedi ama moralim çok bozuldu

Merhabalar benim bugün 10. Günüm beta 14.65 çıktı kizlar sizce yükselme ihtimali varmı doktorum 2-3 gün sonra tekrar test yaptır dedi ama moralim çok bozuldu
Canım yükselir Allah’ın yanında hiçbir şey değil .Rabbim ol der olur .Bol bol dua et.Ben bundan 5 yıl önce 35 çıkmıştı yükselmişti .Sonu mutlu bitmedi ama Rabbim nasip etsin bol bol dua et .Rabbim mucizelerini yaşarsın sana

Canım yükselir Allah’ın yanında hiçbir şey değil .Rabbim ol der olur .Bol bol dua et.Ben bundan 5 yıl önce 35 çıkmıştı yükselmişti .Sonu mutlu bitmedi ama Rabbim nasip etsin bol bol dua et .Rabbim mucizelerini yaşarsın sana
Benim de iki gün sonra 10. Gün olacak transferin 7. Günü gebelik testi yaptım 2 tane bozuktur belki diye çift çizgi çıktı. Ama bundan önce bir kimyasal ve düşük yaşadığım için korkuyorum on tahlilini vermeye. Ama diğerlerinde hiç 7. Gün gebelik testim çift çizgi olmamıştı. 2 tane 5. Gün embriyo transferi yapıldı. Sırtım ve karnım kasıklaeım agırıyor kaç gündür ve iştahım çok açık. Normal mi ? Benim gibi 7. Gün de öğrenip güzel ilerleyen oldu mu

Eklentiler

• 28600EBB-5D7F-4599-A34D-3E1C5852676E.jpeg
    28600EBB-5D7F-4599-A34D-3E1C5852676E.jpeg
    147,9 KB · Görüntüleme: 204
Kızlar merhaba, embriyo transferimin 10. Gününde hcg 12.82 çıktı. Böyle olupta yükselen var mı?

Merhaba 5 Şubatta transfer oldum. 10 şubatta değerim 6.2 çıktı. Bu gün yine test yaptırdım. yani 15 şubatta 7.9 çıktı. Çok endişeliyim doktor söyledim. Normalde kanda bakma günüm benim 17 şubattı ben erken baktım. lütfen başına böyle bir şey gelen yazsın.

X