tüp bebek ve aşılamayla gebe kalanlar belirtileriniz?

ayyy canım allah yardımcısı olsun.Ama daha minicik yaaaa.
Aslında şu an bişiy hissetmiyorum umudum pek kalmadı.Pozitif olması büyük bi sürpriz olacak.Çünkü kahverengi akıntım var,sanki adet olucak gibiyim...Bilemiyorum inşallah allahım nasip eder anne olmayı
sağol amina.s.
fakat sana kızmaya başladım:eek:klava:
bak canım benim arkadaşımda tüp bebekle ikizlere gebe şuanda ve onunda kahve rengi akıntısı 2 aya kadar devam etti pozitif ol lütfenn:1hug:

kızlar merhaba benimde gecen hafta perşembe transferim oldu 8 9 ocak adet tarihim olucakmışım gibi ağrım var ama okudum yazdıklarınızı bu olabiliyomuş genelde inş bende olmam 15 ocakta güzel haberi veririm sizlere allahım herkeze nasip etsin bu güzel haberi hiçbirimizi bu mutluluktan mahrum bırakmasın inş

kızlar merhaba... butters ne yaptın hepimiz çatladık burda...canım inşallah hayırlı haberlerle dönersin....

merhaba arkadaşlar
ben dün itibariyle aşılama için ilk iğneyi oldum. Hep aynı saatte olmam gerekiyormuş . 7 tane iğne olduktan sonra doktora kontrole gidicem. Bu aşılama süreci nasıl devam ediyor. Tecrübeli arkadaşlar yol gösterir mi?

Mrba canım evet hep iğnelerini aynı saatte olmaya çalış zaten devamlı doktor şu gün bu gün gel diye çağırıp kan tahlili ve ultrasonla yumurtaların ne kadar büyümüş bakcaklar 18 cm olmuştu benimki o kadar oluncada çatlatma iğnesi var onuda doktor diyo işte yaptırcağın saatine kadar söylüyolar onuda yaptırdıktan sonra 36 saat sonraydı heralde yanılmıyosam şu gün gel diyolar tabi eşinde anlaşmalı labaratuarda veryo spermi alıp hazırlandıktan sonra hastaneye gidip yaptıryon işte ....acısız korkma sadece spekkulumu hissediyon takarlarken okadar içine enjekte edyolar 30dk bacak bacak üstünde yatyon doğum masasında

Canım bak sen istersen (((((aşılama yolunda tecrübeler)))) var orya girersen bi çok arkadaş var orda aşılama olan onlarla daha hoş sohbet edebilirsin yinede yardımcı olabilirim sana istersen..ben 1 defa aşılama oldumda şimdi tüpbebek olcak bizim

çok teşekkür ederim. Nasıl olacağı konusunda bilgim yoktu. Doktorumda çok açıklayıcı bilgi vermiyor. Yani ağzı var dili yok gibi . Sizlerin tecrübeleri çok önemli benim için. Acı duymayacağım için ayrıca sevindim. Dilerim seninde tüp bebek tedavin olumlu sonuçlanır. Nur topu gibi bir bebeğin olur. Belkide iki bebek olur. Güzel de olur bence...
Yalnız bir şey daha sormak istiyorum. Aşılamayı bir kaç kere deniyorlar sanırım. Siz bir keremi yaptırdınız? Tüp bebekte şans daha yüksek tabii. Onun içinmi tekrar aşılama olmadın? Çok özel bir soru değilse bilgi verirsen sevinirim. a.s.

Yok canım ya keşke aşılamayla olcak bişe olsa devam ederdim normalde 3 aşılama olyo tutmazsa tüp bebeğe geçilyo ama bizde eşim de sperm 3 milyon %80 hareketsiz olduğu için doktor direk tüp bebeğe sevk etti ondan yani başka sebebi yok ilkinde bi şe demediler aşılamayla olur sandık ama sonraki spermiyogram öle çıkınca tüp bebeğe sevk olduk ben de şimdilik sorun yok inşallah dediğin gibi ikiz olu amin sağola.s.

bu başlığı açtığımı bile unutmuşum.hamişim kızlar..ocaktaki maaalesef olmadı.temmuzdaki denememde başardım...darısı sizlere inşallah...

X