Tüp bebek

user23

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
36
4
25
Kızlar merhabalar tüp bebek tedavisine başladım. Yumurta toplama işlemim oldu. Doktorum estrofem ilaç verdi onu kullanıyorum 25 martta da transfer var dedi. 25 martta kadar cinsel ilişkiye girmem de bir sorun var mı?

Kızlar merhabalar tüp bebek tedavisine başladım. Yumurta toplama işlemim oldu. Doktorum estrofem ilaç verdi onu kullanıyorum 25 martta da transfer var dedi. 25 martta kadar cinsel ilişkiye girmem de bir sorun var mı?
Doktorum bana tedavi boyunca ilişki yasak demişti. Sizinki size demedi mi? İlişki kesinlikle yasak

Bize hiç bir şey denmedi yapmayın da demedi yapın da demedi. O zaman en iyisi yapmamak 😂😂

Bana doktorum transfer olacağım son kontrolumde kendisi söyledi yaşayabilirsin rahatlayabilirsin böylelikle kasların gevşeyecek daha iyi olur demişti muayene esnasında suanda ikizlerim var Allah isteyen herkese versin keske siz sorsaydınız demekki farklı farklı duruma göre konuşuyor doktorlar inşallah pozitif gorursunuz herkese dua ediyorum Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

X